Zbiórka Paweł walczy z nawrotem choroby - zdjęcie główne

Paweł walczy z nawrotem choroby

56 467 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 904 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Paweł pierwszy raz zachorował w wieku 7 lat, 3 stycznia 2016 roku to tego dnia została postawiona diagnoza- ostra białaczka szpikowa. Wyniki kolejnych badań były jeszcze bardziej przytłaczające- typ białaczki mieloblastyczna  podtyp M0/M1. Nasz Bohater dzielnie znosił wszystkie badania, zabiegi oraz wyczerpującą jego organizm chemioterapię aby w lipcu 2016 r przejść przeszczep komórek macierzystych szpiku od starszej siostry Julii.  Przeszczepu dokonano w Klinice Transplantologii „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu. Przez pierwsze pół roku po przeszczepie nasz Wojownik czuł się dobrze. Nagle w styczniu 2017 roku po odstawieniu immunosupresji zachorował na chorobę Grafta (choroba przeszczep przeciw gospodarzowi) to najpoważniejsze powikłanie po przeszczepie komórek układu krwiotwórczego. Po 4 miesiącach leczenia sterydami i powrocie do immunosupresji, udało się pokonać chorobę. Przez 2 lata wszystko było w porządku, z wyjątkiem drobnych infekcji Nasz Bohater nie chorował. Podczas ostatnich wakacji zaczął przygotowywać się do nowego roku szkolnego. I nagle kolejny cios. Paweł czuł się ciągle zmęczony, bolała go noga, przeprowadzono badania w szpitalu. Pierwsze wyniki badań krwi nie pozostawiały złudzeń „wznowa” . Najpierw szok i niedowierzanie. Znów trzeba zebrać siły i stanąć do walki z niewyobrażalnym cierpieniem. Znów przeorganizować cale swoje życie i walczyć...
Obecnie nasz Wojownik jest po pierwszym bloku chemii, zaplanowano co najmniej jeszcze dwie, by przygotować go do kolejnego przeszczepu, tak samo jak w przypadku pierwszego przeszczepu najprawdopodobniej dawcą zostanie siostra chłopca.

Leczenie choroby nowotworowej wiąże się z wieloma wydatkami, między innymi zakup leków, dojazdy do szpitala, specjalna dieta. Konieczna będzie długa rehabilitacja po zakończeniu leczenia oraz częste kontrole w Klinice we Wrocławiu.

Zachęcamy do wspierania Pawła i jego rodziny, każda nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie i przybliża naszego bohatera do wygranej walki z chorobą!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.11.2019
  13.11.2019

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.2019
  08.11.2019

  Bądź zdrów !!!

 • Natalia Wyszkowska - awatar

  Natalia Wyszkowska

  07.11.2019
  07.11.2019

  Trzymamy kciuki! Zdrowiej Pawełku! ❤️❤️❤️

 • Anna Kamińska - awatar

  Anna Kamińska

  06.11.2019
  06.11.2019

  Zdrówka mały wojowniku 😘

 • Życzliwi - awatar

  Życzliwi

  05.11.2019
  05.11.2019

  Słonko bądź dzielny😀trzymamy kciuki

56 467 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 904 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 904

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona Zdunkiewicz - awatar
Iwona Zdunkiewicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marek Makrucki - awatar
Marek Makrucki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij