Zbiórka Ciepłe schronienie dla psiaków - zdjęcie główne

Ciepłe schronienie dla psiaków

3 570 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób
Wpłać teraz
 

Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc!

Fundacja Animalsi prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kościerzynie stale remontując i przystosowując obiekt tak, aby jak najlepiej służył pokrzywdzonym, zmarzniętym bezdomnym psiakom i kotom. W tym roku zima wyjątkowo dobitnie daje znać o sobie. Przyjmujemy co raz więcej zmarzniętych zwierząt uratowanych niejednokrotnie przed śmiercią na mrozie.

Brakuje nam ocieplanych pomieszczeń dla psiaków chorych, starszych i po operacjach. Potrzebne są są boksy, gdzie psiaki będą mogły odpocząć i zregenerować się po zabiegu. Jedynym obecnie rozwiązaniem jest przeznaczenie dotychczasowego magazynu na karmę, kołdry, pościele i przystosowanie go tak, by spełnić wszelkie wymagania sanitarne.  Aby rozpocząć to przedsięwzięcie potrzebny jest nam blaszany garaż, w którym będziemy mogli przechowywać karmę dla zwierząt.  Zwolni nam się miejsce w magazynie i będziemy mogli zacząć tworzyć nowe, ocieplone boksy. 

 

Po przywiezieniu czworonoga od lekarza do schroniska, wszystko czego potrzebuje, to cisza i spokój.  Pies musi mieć suche posłanie i przebywać w ogrzewanym pomieszczeniu. Na podłodze, w zacisznym miejscu należy położyć zwierzakowi wygodne posłanie – trzeba to zrobić w takim miejscu, aby zminimalizować ryzyko urazu. Zwierzę przez kilka godzin po operacji nadal jest lekko nieprzytomne, a przy tym zdezorientowane.

 

Niestety takich miejsc obecnie mamy zbyt mało. Udało nam się już część takich boksów wybudować, jednak teraz problemem jest brak miejsca na kolejne. 

Koszt nowego blaszanego garażu o wymiarach 3m x 5m , który spełniłby rolę magazynu (odpowiednia grubość ścian, jakość blachy, stałe podłoże) to ok. 2 500 zł.  Ponadto  dochodzi koszt remontu (materiały budowlane, kafelki, podciągnięcie ogrzewania, grzejniki ) zdecydowanie przewyższający nasze możliwości. Szacowany koszt całkowity to 4 tyś zł.

Dlatego zwracamy się do Was o wsparcie i pomoc finansową. Liczy się każda złotówka, bo każdy grosik zbliży nas do celu.

Dziękujemy serdecznie za pomoc dla naszych podopiecznych !

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    22.02.21
    22.02.21

    oby udalo sie uratowac jak najwiecej stworzeń

3 570 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 106

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Tola - awatar
Tola
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daria - awatar
Daria
200
Subaryna - awatar
Subaryna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij