Zbiórka DT u Aruru Spłata paczki od Yupi - zdjęcie główne

DT u Aruru Spłata paczki od Yupi

513 zł z 513 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Dom Tymczasowy u Aruru dla Gryzoni zbiera na spłatę zadłużenia w sklepie internetowym Yupi (www.facebook.pl/yupi.sklep).

W paczce znalazły się rzeczy, które aktualnie potrzebne są w domu tymczasowym. To znaczy:

1) Dwa zestawy oświetleniowe dla gryzoni

Świetlówki imitujące światło słoneczne: Arcadia Bird Lamp

Opis działania z fanpage "Yupi":

"Pod wpływem światła (a dokładniej promieniowania UV-B) w komórkach skóry dochodzi do fotoimeryzacji (przemiany związku chemicznego pod wpływem światła) ergosterolu do postaci prewitaminy D, która pod wpływem energii cieplnej jest zamieniana w witaminę D3. Trafia ona do osocza krwi i jest transportowana do wątroby gdzie jest syntezowana do postaci Kalcyfediolu. W takiej formie trafia do komórek ciała gdzie odpowiada za homeostazę wapnia i fosforanów w komórkach (czyli utrzymuje odpowiedni ich “bilans”). Odpowiada też, za zwiększone wchłanianie wapnia w jelitach. Ma też wpływ na regenerację i właściwe funkcjonowanie układu nerwowego, rozwój i siłę mięśni.  Ma działanie immunomodulujące i pośrednio przeciwbakteryjne. Nadmiary witaminy są wydalane przez nerki.  

Trzymając zwierzęta w naszych domowych hodowlach ograniczamy im dostęp do naturalnego światła niezbędnego do właściwego wytwarzania witaminy D3 i w konsekwencji m.in. wchłaniania wapnia. Długotrwałe niedobory prowadzić mogą do przerostów zębów, kruchości kości. Zastosowanie świetlówek imitujących światło słoneczne ma znaczący wpływ na zdrowie i kondycje naszych pupili."

Zestawy lamp zostały zakupione, aby jeszcze lepiej móc pomagać naszym małym przyjaciołom.


2) Mieszanka ziołowa Lato Yupiego - 900 g - 1 sztuka

Skład: blisko 60 gatunków ziół, krzewów i drzew w zmiennych proporcjach:  

ZIELE: babka lancetowata, rdest ptasi, pokrzywa, borówka czarna, komosa biała, tasznik pospolity , chaber łąkowy , tymotka łąkowa, szałwia polna, mięta, wyka, koniczyna polna, bodziszek drobny, lucerna nerkowata i siewna, koniczyna biała, mniszek lekarski, jasnota purpurowa, bluszczyk kurdybanek, topinambur, rutwica, prawoślaz, podbiał, chmiel, kukurydza, melisa.                                                                                                                                

ZIELE I KWIAT: koniczyna czerwona, krwawnik, przymiotno białe, bodziszek polny i łąkowy, ślaz czarny, cykoria podróżnik, rumianek, kocanki piaskowe, złocień właściwy, jeżówka purpurowa, róża pomarszczona, fiołek trójbarwny, koper ogrodowy.                                    

LIŚCIE: chrzan, truskawka, malina.                                                                                            

LIŚCIE I PĘDY: leszczyna, jeżyna,  osika, porzeczka.                                                                     

LIŚCIE, PĘDY, KWIAT: grusza, jabłoń, lipa, głóg                                                                          

INNE: wierzba (liście pędy i kora),brzoza (liście i pędy, kora), słonecznik (płatki), nagietek (kwiat), hibiskus(kwiat), owocnia fasoli, forsycja (gałązki i kwiat), wierzba „bazie”, perz (kłącze).


3) Owoc Puchowca pięciopręcikowego - 6 sztuk

Jest to naturalna zabawka dla zwierzaków. Ze względu na to, że jest to nowość w sklepie Yupi postanowiłam zakupić kilka sztuk dla mojej bandy tymczasów. Niedługo pokażę rezultaty tej zabawy na stronie www.facebook.pl/DTuAruru .


Zdjęcie faktury:

Bardzo proszę o pomoc w spłacie tej faktury.

Faktura została wystawiona na Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - VIVA!. 

Dom Tymczasowy u Aruru dla Gryzoni podlega pod tą fundacje. 


513 zł z 513 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
113
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lisu - awatar
Lisu
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
50
Piotr - awatar
Piotr
50
Dominika Gedecka - awatar
Dominika Gedecka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij