Zbiórka DT u Aruru Spłata paczki od Yupi - zdjęcie główne

DT u Aruru Spłata paczki od Yupi

513 zł  z 513 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Dom Tymczasowy u Aruru dla Gryzoni zbiera na spłatę zadłużenia w sklepie internetowym Yupi (www.facebook.pl/yupi.sklep).

W paczce znalazły się rzeczy, które aktualnie potrzebne są w domu tymczasowym. To znaczy:

1) Dwa zestawy oświetleniowe dla gryzoni

Świetlówki imitujące światło słoneczne: Arcadia Bird Lamp

Opis działania z fanpage "Yupi":

"Pod wpływem światła (a dokładniej promieniowania UV-B) w komórkach skóry dochodzi do fotoimeryzacji (przemiany związku chemicznego pod wpływem światła) ergosterolu do postaci prewitaminy D, która pod wpływem energii cieplnej jest zamieniana w witaminę D3. Trafia ona do osocza krwi i jest transportowana do wątroby gdzie jest syntezowana do postaci Kalcyfediolu. W takiej formie trafia do komórek ciała gdzie odpowiada za homeostazę wapnia i fosforanów w komórkach (czyli utrzymuje odpowiedni ich “bilans”). Odpowiada też, za zwiększone wchłanianie wapnia w jelitach. Ma też wpływ na regenerację i właściwe funkcjonowanie układu nerwowego, rozwój i siłę mięśni.  Ma działanie immunomodulujące i pośrednio przeciwbakteryjne. Nadmiary witaminy są wydalane przez nerki.  

Trzymając zwierzęta w naszych domowych hodowlach ograniczamy im dostęp do naturalnego światła niezbędnego do właściwego wytwarzania witaminy D3 i w konsekwencji m.in. wchłaniania wapnia. Długotrwałe niedobory prowadzić mogą do przerostów zębów, kruchości kości. Zastosowanie świetlówek imitujących światło słoneczne ma znaczący wpływ na zdrowie i kondycje naszych pupili."

Zestawy lamp zostały zakupione, aby jeszcze lepiej móc pomagać naszym małym przyjaciołom.


2) Mieszanka ziołowa Lato Yupiego - 900 g - 1 sztuka

Skład: blisko 60 gatunków ziół, krzewów i drzew w zmiennych proporcjach:  

ZIELE: babka lancetowata, rdest ptasi, pokrzywa, borówka czarna, komosa biała, tasznik pospolity , chaber łąkowy , tymotka łąkowa, szałwia polna, mięta, wyka, koniczyna polna, bodziszek drobny, lucerna nerkowata i siewna, koniczyna biała, mniszek lekarski, jasnota purpurowa, bluszczyk kurdybanek, topinambur, rutwica, prawoślaz, podbiał, chmiel, kukurydza, melisa.                                                                                                                                

ZIELE I KWIAT: koniczyna czerwona, krwawnik, przymiotno białe, bodziszek polny i łąkowy, ślaz czarny, cykoria podróżnik, rumianek, kocanki piaskowe, złocień właściwy, jeżówka purpurowa, róża pomarszczona, fiołek trójbarwny, koper ogrodowy.                                    

LIŚCIE: chrzan, truskawka, malina.                                                                                            

LIŚCIE I PĘDY: leszczyna, jeżyna,  osika, porzeczka.                                                                     

LIŚCIE, PĘDY, KWIAT: grusza, jabłoń, lipa, głóg                                                                          

INNE: wierzba (liście pędy i kora),brzoza (liście i pędy, kora), słonecznik (płatki), nagietek (kwiat), hibiskus(kwiat), owocnia fasoli, forsycja (gałązki i kwiat), wierzba „bazie”, perz (kłącze).


3) Owoc Puchowca pięciopręcikowego - 6 sztuk

Jest to naturalna zabawka dla zwierzaków. Ze względu na to, że jest to nowość w sklepie Yupi postanowiłam zakupić kilka sztuk dla mojej bandy tymczasów. Niedługo pokażę rezultaty tej zabawy na stronie www.facebook.pl/DTuAruru .


Zdjęcie faktury:

Bardzo proszę o pomoc w spłacie tej faktury.

Faktura została wystawiona na Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - VIVA!. 

Dom Tymczasowy u Aruru dla Gryzoni podlega pod tą fundacje. 


513 zł  z 513 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
113
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lisu - awatar
Lisu
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
50
Piotr - awatar
Piotr
50
Dominika Gedecka - awatar
Dominika Gedecka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij