Zbiórka pokoik dla chłopców - zdjęcie główne

pokoik dla chłopców

2 720 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Szanowni Państwo, do naszej Fundacji poMocna z Myszkowa (woj. śląskie) z prośbą o pomoc zgłosiła się mama samotnie wychowująca dwóch synów w wieku 5 i 7 lat. Po śmierci swojego męża oraz ze względu na trudną sytuację rodzinną i materialną musiała przeprowadzić się do domu swoich rodziców. W grudniu odwiedziłyśmy rodzinę w ich "domu". Na niewielkiej powierzchni (pokój i kuchnia) mieszka łącznie siedem osób (rodzice z dwoma synami i ich córka z dwoma synami). Dom wymaga natychmiastowego remontu, w pierwszej kolejności konieczna jest naprawa dachu (firmy dekarskie z naszego miasta obiecały nieodpłatną usługę naprawy dachu), który przecieka. W całym domu czuć wilgoć, a w pokoju z sufitu odpada tynk. Sufit i ściany pokryte są czarnym grzybem. Pleśń szkodzi całej rodzinie, szczególnie dzieciom... matka chłopców choruje na astmę. W domu zastałyśmy rozlatujące się meble i za mały materac, który co wieczór mama chłopców wynosi do kuchni i na nim nocuje. Dzięki temu w pokoju jest miejsce na dodatkowe łóżko dla jej synków.

Szanowni Państwo, w imieniu rodziny prosimy Was o pomoc. Zebrane środki pozwolą zakupić niezbędne materiały na remont dachu, osuszyć i pomalować ściany oraz zaadoptować część strychu na mały pokoik dla chłopców, w którym będą mogli nocować, bawić się i odrabiać lekcje. Bardzo liczmy na Waszą pomoc.

2 720 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Wpłaty: 50

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin - awatar
Marcin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
adrian - awatar
adrian
20
Mala - awatar
Mala
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Knobloch - awatar
Małgorzata Knobloch
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij