Zbiórka Asystor kaszlu dla Macieja - zdjęcie główne

Asystor kaszlu dla Macieja

38 751 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 296 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Białogońska - awatar

Marta Białogońska

Organizator zbiórki


Kochani , zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe dla syna mojej znajomej . 

Aneta mieszka w Białobrzegach , jest mamą samotnie wychowującą troje dzieci . Dwóch synów i córkę. Jeden z jej synów 16 letni Maciej cierpi na dysrtofie mięśniową typu Duchenne'a ( zanik mięśni ) od 4 roku życia . Jest to bardzo ciężka choroba postępująca z wiekiem. Koszt rehabilitacji i leków jest duży , a jedyne źródło utrzymania  to świadczenia rodzinne i zasiłek. 

Maciej wymaga pomocy drugiej osoby w czynnościach dnia codziennego , ale także w nocy , ponieważ nie jest w stanie sam się przekręcić , choroba odbiera mu siły.  Często ma infekcje , zapalenie oskrzeli , ostatnio ciężkie zapalenie płuc . Nie  ma siły samodzielnie odkaszlnąć wydzieliny .

Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w zakupie asystora kaszlu ( koflator ) . Jest on niezbędny , aby Aneta radziła sobie z infekcjami i transportem wydzieliny syna w domu .Potrzebuje również pieniędzy na rehabilitację dla Maćka.

Aneta nie jest w stanie zakupić sama tak drogiego sprzętu dla syna .Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie ,każda złotówka się liczy . 

Z góry dziękujemy za okazane serca. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • uRZEKAjące Morsy Bialobrzeskie - awatar

  uRZEKAjące Morsy Bialobrzeskie

  15.11.2020
  15.11.2020

  Życzymy zdrowia- uRZEKAjące Morsy Bialobrzeskie 🥰

 • Emila - awatar

  Emila

  10.11.2020
  10.11.2020

  Pozdrawiam całą czwórkę 😘

38 751 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 296 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Białogońska - awatar

Marta Białogońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 296

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Patryk wilk - awatar
Patryk wilk
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aneta Łysakowska Trzcińska - awatar
Aneta Łysakowska Trzcińska
320
Karolina - awatar
Karolina
40
Sylwia Paweł Szatan - awatar
Sylwia Paweł Szatan
175
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Zuzanna Wróbel - awatar
Zuzanna Wróbel
40
Marta Kot - awatar
Marta Kot
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij