Zbiórka Pijane szczęście Tulinki - zdjęcie główne

Pijane szczęście Tulinki

4 000 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Pijane szczęście Tuli.   

Tulę  znalazł pijany  mieszkaniec sąsiedniej wsi  w krzakach na poboczu drogi. Szedł z piwkiem w odwiedziny do kolegi w Radzanowie, gdzie jest Dom Nadziei. Zabrał Tulę ze sobą. We wsi  mamy pod opieką psy w jednym z gospodarstw, u braci, też nadużywających, ale o wielkim sercu dla zwierząt. Panowie wspólnie przynieśli Tulę na to gospodarstwo.  Bracia, którzy już nieraz okazali serce zwierzętom i pomoc nam, od razu zadzwonili do Doroty. 

Tula miała niebywałe szczęście, że trafiła na takich nieoczywistych zbawców. Uratowali jej życie. Dosłownie, gdyby ją zostawili, zmarłaby w krótkim czasie.

Tula jest starszą sunią, niewidomą, wielokrotnie rodziła. Była obklejona kleszczami.  Miała babeszjozę i jak się okazało- guzy na macicy.  Z babeszjozy ją wyciągnęłyśmy. Guzy usunięte wraz z macicą przy sterylizacji. 

Tula jest już po operacji, pomóż jej spłacić dług w lecznicy, bo sporo się nazbierało. 

Fundacja Psi Grosz to mały dwuosobowy zespół ratujący rocznie około stu braci mniejszych. Tula to jedno z nich. Znaleziona przez lokalnych mieszkańców w krzakach, zgłoszona do nas przez jedno z gospodarstw, któremu pomagamy w utrzymaniu zwierząt - zawozimy karmę dla psów. Więcej w załączonej relacji.

Komentarze


  • Katarzyna Sterna - awatar

    Katarzyna Sterna

    20.07.2023
    20.07.2023

    🥰🥰🥰

4 000 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 96

Katarzyna Sterna - awatar
Katarzyna Sterna
180
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna D - awatar
Joanna D
100
Edyta - awatar
Edyta
130
Grażyna Josz - awatar
Grażyna Josz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Edyta - awatar
Edyta
60
Anna Tokarz - awatar
Anna Tokarz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Edyta - awatar
Edyta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij