Zbiórka Pomoc w ratowaniu Franusia - zdjęcie główne

Pomoc w ratowaniu Franusia

2 720 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób

Franus trafił do OTOZ Animals Schroniska Ciapkowo jako 1002 numer. Niestety psiak miał ogromnego pecha, trafił do nas po tym jak został potrącony przez samochód. Gdy otrzymaliśmy zgłoszenie o psiaku po wypadku natychmiast zaczęliśmy działać! Została udzielona pomoc, wykonaliśmy najpotrzebniejsze badania. Okazało się, że psiak ma złamane dwa żebra oraz częściowo oderwaną łopatkę od torsu, mięśnie są naderwane, co sprawia mu ogromny ból. Oprócz tego jego ciałko jest całe w siniakach i stłuczeniach. Franuś otrzymuje od nas na bieżąco pomoc najlepszą jaką możemy mu dać, jest pod stałą opieką lekarza...niestety pozostał dług do spłacenia w klinice weterynaryjnej.

Najbliższe miesiące Franuś spędzi częściowo unieruchomiony, w małym pomieszczeniu, gdyż ruch nie jest w takim przypadku wskazany. Możecie sobie wyobrazić co czuje ten biedny psiak...jaki ogromny ból, strach i żal. Będziemy walczyć z całych sił o dobro Franka, o jego sprawność! To wspaniały, dzielny i pozytywny mimo wszystko psiak. Jednak by móc walczyć o Franka potrzebujemy waszego wsparcia. Prosimy! Pomóżcie nam w walce o zdrowie psiaka, marzymy, żeby znalazł swój najlepszy, kochający dom! Każda pomoc się liczy, pomóżcie nam pomagać.  Każdemu dziękujemy za wsparcie!


Prosimy! Pomóżcie nam sprawić, aby Frankowe Święta nie były przepełnione bólem i cierpieniem!  

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.12.2016
  21.12.2016

  Oby Franek jak najszybciej mogl ruszyc na powietrze!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.12.2016
  20.12.2016

  Kochana psinka zdrówka :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.12.2016
  20.12.2016

  ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.12.2016
  20.12.2016

  Ratowanie zwierząt wymaga poświęceń. One same są bezbronne. Nie zbudujemy idealnego świata, jednak możemy sprawić, że będzie lepszy. Może nie pomożesz każdemu, jednak pamiętaj, że liczy się tu i teraz, a teraz Franek potrzebuje Twojej pomocy.

 • Eliza - awatar

  Eliza

  20.12.2016
  20.12.2016

  zdrówka Franuś

2 720 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób

Wpłaty: 69

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Emilia - awatar
Emilia
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Marcin Kuptz - awatar
Marcin Kuptz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij