Kochani!!

Wielkimi krokami zbliża się lato...czas urlopów, słońca, nagrzanej wody i złotego piasku. Okres cudownego odpoczynku od zabieganej i szarej codzienności. 

Dla fundacji to niestety czas wiecznie dzwoniącego telefonu i znajdowanych na każdym kroku porzuconych zwierząt. Dla psów i kotów urlop często kończy się zanim się zacznie. One nie pojadą nad morze, jezioro  czy w góry, nie polecą za granicę. Nie pasują już do planów ukochanych ludzi..więc wędrują do schroniska, na ulicę, do lasu. Takie bezbronne wyrzuty niewrażliwego sumienia ,wyrzucone jak śmieci..

Dodatkowo maj obrodził w słodkie, niechciane kocięta - chore, zziębnięte, zapchlone, narażone na wrogie działania drapieżników, pasożytów oraz wynalazków cywilizacji ...pozostawione na pastwę losu i nie zawsze przychylnego człowieka. 

Staramy się pomagać zawsze i wszędzie, ale nasze możliwości wyznaczają okrutne ramy materialnych zależności. Zaczyna się wyliczanka - ciebie wezmiemy a ciebie już nie możemy.. Ty pójdziesz do hoteliku a ty do schroniska, ciebe odkarmimy a ty musisz szukać dalej.. Z bólem serca odmawiamy interwencji :( 

Niestety fundacja nie jest studnią bez dna. Przyjęte zwierzaki potrzebują karmy, suplementów opieki weterynaryjnej, leków, środków czystości, czasem transportu do innego miasta ( do specjalisty). Pomoc nie kończy się w momencie przygarnięcia pod opiekę. Niektórzy nasi podopieczni generują ogromne koszta, inni spędzą u nas jesień życia.

W tej chwili pod opieką naszej fundacji znajduje się 46 kotów i 17 psów - liczba ta codziennie wzrasta. 


Nie chcemy odmawiać interwencji. To piękna i potrzebna część naszego wolontariackiego życia.

Pozostawione bez pomocy zwierzaki spędzają nam sen z powiek, ale stan konta fundacyjnego też to robi :( 

Po raz kolejny życie wszystko weryfikuje i pokazuje, że Wy to także fundacja. Działamy tylko dzięki Waszemu wsparciu i to Wy decydujecie czy warto takie działania kontynuować. Pokażcie nam, że garstka wolontariuszy to tylko wierzchołek góry. Pomóżcie wypełnić pustkę w fundacyjnej skarbonce.

Błagamy Was o pomoc Kochani!! Grosik do grosika, złotówka do złotówki i niech stanie się cud <3 Każda kwota ratuje jakieś życie , napełnia jakąś miseczkę,  ścieli kocyk pod obolałym ciałkiem i daje szansę na życie!! 

I Ty możesz pomóc!! Pomóż nam działać <3 


Komentarze

  • Nuka - awatar

    Nuka

    02.06.17
    02.06.17

    Powodzenia <3

Wpłaty - 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Estera Staniszewska - awatar
10
Estera Staniszewska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Nuka - awatar
20
Nuka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Agnieszka - awatar
30
Agnieszka
Dorota Grabowska - awatar
10
Dorota Grabowska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij