Zbiórka Ząbek, który stracił ząbki - zdjęcie główne

Ząbek, który stracił ząbki

300 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Warszawski dom tymczasowy zbiera na spłatę badań i zabiegu szczura Ząbka.

Ząbek przebywa w Przytułek Ratatuj (www.facebook.com/PrzytulekRatatuj).

Ząbek to bardzo młody szczur laboratoryjny, który został odebrany wraz z dziesiątkami swoich towarzyszy. Mimo, że jego życie trwa dopiero dwa miesiące ma spore problemy.

Co chwila trzeba było przycinać mu krzywo rosnące siekacze. Niestety, prawdopodobnie, razem z dyskomfortem odczuwał ból podczas próby jedzenia. Nie tyka w ogóle suchych, twardych produktów.

Na zdjęciu powyżej widzicie jak wyglądały jego siekacze. Dla jego dobra postanowiliśmy usunąć je.

Ta zbiórka ma na celu zebraniu pieniędzy na spłatę faktury za badanie krwi, zabieg usunięcia zębów oraz późniejsze wizyty kontrolne.
Musimy przy okazji zaznaczyć, że kwota 300 zł jest kwotą zrabatowaną dla naszej fundacji, prywatnie za zabieg zapłacilibyśmy o wiele większą sumę.

Ząbek aktualnie czuje się dobrze. Bez ząbków pochłania ogromne ilości gerberków, sinlacu i rozmoczonego granulatu. Mamy nadzieję, że szybko nauczy się żyć bez bólu.


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj również inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  07.05.2018
  07.05.2018

  Pozdrowienia dla gryzonia :-*

 • KaSz - awatar

  KaSz

  02.05.2018
  02.05.2018

  Powodzenia maluchu

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.05.2018
  02.05.2018

  Ząbek kciuki!

300 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Marta - awatar
Marta
10
Kasia - awatar
Kasia
30
Od Nefre, Kleo, Iset i Szepsu :) - awatar
Od Nefre, Kleo, Iset i Szepsu :)
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Pistelok - awatar
Sylwia Pistelok
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wojtek - awatar
Wojtek
20
Alicja - awatar
Alicja
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij