Zbiórka Zagłodzony i chory :( - zdjęcie główne

Zagłodzony i chory :(

555 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Karolina Szlawska - awatar

Karolina Szlawska

Organizator zbiórki

Kolejne życie do uratowania!

Charcik Baks, bo tak go nazwaliśmy został znaleziony w koszmarnym stanie. Bez trudu można policzyć wszystkie jego kostki. Tak słaby, że z trudem podnosi głowę. Został zagłodzony i wyrzucony na ulicę jak śmieć.

Baksik walczy, nie poddaje się i z każdym dniem czuje się coraz lepiej. Jak zawsze jednak potrzebne są pieniądze, na specjalistyczną, wysokobiałkową karmę oraz leki, bo organizm psa jest zwyczajnie wyniszczony. Fundacja prosi o pomoc, dajmy temu psu szanse, pokażmy że człowiek nie zawsze oznaczać musi zło! 

Dziękujemy za pomoc,

Fundacja Nasze Bezdomniaki 

Aktualizacje


 • Karolina Szlawska - awatar

  Karolina Szlawska

  16.12.2017
  16.12.2017

  Baks dziękuje za pomoc!
  Kto jeszcze wspomoże biedaka?

  Zdjęcie aktualizacji 10 314

Komentarze


 • Kama - awatar

  Kama

  29.12.2017
  29.12.2017

  Dużo zdrówka :-*

  • Karolina Szlawska - awatar

   Karolina Szlawska - Organizator zbiórki

   01.01.2018
   01.01.2018

   Dziękujemy !

555 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Karolina Szlawska - awatar

Karolina Szlawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Marcin - awatar
Marcin
50
Angelika - awatar
Angelika
5
Joanna Hensel - awatar
Joanna Hensel
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ASIA - awatar
ASIA
20
Marianna - awatar
Marianna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata - awatar
Beata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij