Zbiórka Zagłodzony i chory :( - zdjęcie główne

Zagłodzony i chory :(

555 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Karolina Szlawska - awatar

Karolina Szlawska

Organizator zbiórki

Kolejne życie do uratowania!

Charcik Baks, bo tak go nazwaliśmy został znaleziony w koszmarnym stanie. Bez trudu można policzyć wszystkie jego kostki. Tak słaby, że z trudem podnosi głowę. Został zagłodzony i wyrzucony na ulicę jak śmieć.

Baksik walczy, nie poddaje się i z każdym dniem czuje się coraz lepiej. Jak zawsze jednak potrzebne są pieniądze, na specjalistyczną, wysokobiałkową karmę oraz leki, bo organizm psa jest zwyczajnie wyniszczony. Fundacja prosi o pomoc, dajmy temu psu szanse, pokażmy że człowiek nie zawsze oznaczać musi zło! 

Dziękujemy za pomoc,

Fundacja Nasze Bezdomniaki 

Aktualizacje


 • Karolina Szlawska - awatar

  Karolina Szlawska

  16.12.17
  16.12.17

  Baks dziękuje za pomoc! Kto jeszcze wspomoże biedaka?

  Zdjęcie aktualizacji 10 314

Komentarze


 • Kama - awatar

  Kama

  29.12.17
  29.12.17

  Dużo zdrówka :-*

  • Karolina Szlawska - awatar

   Karolina Szlawska - Organizator zbiórki

   01.01.18
   01.01.18

   Dziękujemy !

555 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Karolina Szlawska - awatar

Karolina Szlawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Marcin - awatar
Marcin
50
Angelika - awatar
Angelika
5
Joanna Hensel - awatar
Joanna Hensel
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ASIA - awatar
ASIA
20
Marianna - awatar
Marianna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata - awatar
Beata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij