Zbiórka Zajączek dla Kotka - zdjęcie główne

Zajączek dla Kotka

1 309 zł z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Tabby - Burasy i Spółka - awatar

Tabby - Burasy i Spółka

Organizator zbiórki

Nadzieja - ponoć przychodzi razem z wiosną. Czy zawita także do kocich podopiecznych Tabby?

W naszych domach tymczasowych znajduje się obecnie ok. 30 kociaków. Zapasy karmy skończą się 24 marca... Wyczerpaliśmy już wszelkie dostępne dla nas możliwosci konkursowo-pomocowe, teraz możemy liczyć jedynie na Wasze wsparcie. Pomóżcie nam napełnić kocie brzuchy - kociaki będą ogromnie wdzięczne za każdą pomoc!

Czy na Wielkanoc przykica do naszych kociaków Zajączek z paką pełną chrupów i kocich puszek?

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.03.17
  12.03.17

  Na zdrowie!

 • Kot Mirek - awatar

  Kot Mirek

  11.03.17
  11.03.17

  Done

 • Elka - awatar

  Elka

  10.03.17
  10.03.17

  Na zdrowie kotki!

 • Olga Tyburska - awatar

  Olga Tyburska

  10.03.17
  10.03.17

  Na dobry początek! <3

1 309 zł z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Tabby - Burasy i Spółka - awatar

Tabby - Burasy i Spółka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

IwonaCh. - awatar
IwonaCh.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Kamil - awatar
Kamil
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Od kotki Aryi dla kolegów i koleżanek - awatar
Od kotki Aryi dla kolegów i koleżanek
20
Alina B. - awatar
Alina B.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Piotr Duchewicz - awatar
Piotr Duchewicz
200
Mariusz Basiak - awatar
Mariusz Basiak
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij