Zbiórka Zajęcia dla Milenki - zdjęcie główne

Zajęcia dla Milenki

5 098 zł  z 4 200 zł (Cel)
Wpłaciło 209 osób

Milenka urodziła się 15.12.2010 roku, z powodu problemów z oddychaniem spędziła 1,5 miesiąca w szpitalu pod tlenem. W kolejnych dniach wykryto wadę serca oraz niedoczynność tarczycy. Przy wypisie doszedł jeszcze wynik kariotypu - Zespół Downa. Przy kolejnych wizytach stwierdzono wade wzroku, astygmatyzm oraz zaćmę obu oczu, z czasem nasiliło się też niezdiagnozowane łysienie plackowate.

Wada genetyczna oraz choroby jej towarzyszące zmuszają do korzystania z wielu terapii oraz wizyt u licznych specjalistów. Wskazaniem są też turnusy rehabilitacyjne.

Zbieramy na opłacenie terapii logopedycznej dla Milenki. Miesięczny koszt to około 350 zł (w zależności od ilości zajęć w miesiącu). Zbieramy na opłacenie terapii na rok. Bardzo prosimy o pomoc. 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.03.2021
  22.03.2021

  ❤️❤️❤️❤️

 • Emilia - awatar

  Emilia

  21.03.2021
  21.03.2021

  TeamRadomska: Duzo zdrowka!

 • RADOMSKA TEAM - awatar

  RADOMSKA TEAM

  21.03.2021
  21.03.2021

  trzymam kciuki!

 • Kasia - awatar

  Kasia

  19.03.2021
  19.03.2021

  <3

5 098 zł  z 4 200 zł (Cel)
Wpłaciło 209 osób

Wpłaty: 209

Sabina - awatar
Sabina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila Pieczykolan - awatar
Kamila Pieczykolan
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aga Wilk - awatar
Aga Wilk
20
Kasia - awatar
Kasia
23
Marzena - awatar
Marzena
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Paszkiet - awatar
Agnieszka Paszkiet
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij