Zbiórka Pomóż nam pojechać na obóz! - zdjęcie główne

Pomóż nam pojechać na obóz!

570 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Hufiec ZHP "Błękitne Niebo" w Rydułtowach jest hufcem działającym na terenie małego śląskiego miasteczka - Rydułtów. W hufcu działa ponad 100 osób, ale przez pracę i serce oddane rydułtowskim dzieciom i młodzieży stale się rozwijamy. Naszym hasłem są słowa Ernesta Thomasa Setona:

Nasze hasło brzmi „błękitne niebo”, ponieważ pod błękitnym niebem, w świetle słońca spędzimy nasze życie i nasze myśli są błękitnego nieba, to znaczy radosne, a kiedy są chmury, wiemy, że błękitne niebo jest poza nimi i ukaże się znowu.

Nieustannie staramy się poszukiwać błękitu i pod nim wypełniać naszą trudną misję, którą jest wszechstronne wychowanie w duchu patriotyzmu, rozwijanie talentów i pogłębianie zainteresowań naszych podopiecznych. Zapraszamy do zerknięcia na nasz facebookowy funpage, gdzie dowiecie się trochę więcej o nas i tym co się u nas dzieje: https://www.facebook.com/ZHP-Hufiec-Rydu%C5%82towy-169300786453688/ 

Nasz hufiec w tym roku organizuje OBÓZ WĘDROWNY, w trakcie którego chcemy wrócić do ŹRÓDŁA i odnaleźć ślady założycieli Harcerstwa w Polsce. Zamierzamy odwiedzić Kraków, Zakopane oraz Sromowce Wyżne, gdzie swoją siedzibę mięli Olga i Andrzej Małkowscy. Nasze obozowe cele to inspirowanie, poznanie, a także praca nad sobą, czyli wychowanie. Chcemy osobom, które pojadą na obóz zapewnić niezapomniane dwa tygodnie, w trakcie których naładujemy ich harcerskie akumulatory, spełnimy ich marzenia i napełnimy pozytywnymi, wartościami w myśl harcerskich ideałów.

Filmik promocyjny do obozu możecie znaleźć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=jEmoO9rK44c

...a kiedy są chmury, wiemy, że błękitne niebo jest poza nimi i ukaże się znowu 

Niestety spełnianie marzeń jest drogie i wielu z harcerzy nie stać na taki wyjazd - chcemy pomóc i dofinansować wyjazd. W związku z powyższym bardzo prosimy o Waszą pomoc, która jest niezastąpioną formą umożliwienia im wyjazdu! Organizujemy zbiórkę, żeby móc przekazać choć drobne dofinansowanie uczestnikom naszego OBOZU WĘDROWNEGO! Państwa pomoc jest nam niezbędna do osiągnięcia tego celu! 

Wyjazd jednej osoby na taki obóz to 1300 zł, co często jest kwotą zbyt dużą dla rodzica, stąd ogromna prośba o Państwa wsparcie! Nawet drobna wpłata pomoże wesprzeć obozowiczów. Dla osób, które zdecydują się nas wesprzeć chcemy bardzo podziękować i przewidzieliśmy w ramach wdzięczności drobne upominki. 

Każda, nawet najmniejsza wpłata jest dla nas na wagę złota, dlatego wspierając nas w którymś z progów otrzymacie Państwo:

1,00 zł/50,00 zł   
własnoręcznie napisaną przez harcerza kartkę z obozu oraz list z podziękowaniem,

51,00 zł/100,00 zł   
własnoręcznie napisaną przez harcerza kartkę z obozu, list z podziękowaniem i hufcowy gadżet,

101,00 zł/300,00 zł
własnoręcznie napisaną przez harcerza kartkę z obozu, list z podziękowaniem, hufcowy gadżet, przypinkę/chustę, 

301,00 zł/500,00 zł
własnoręcznie napisaną przez harcerza kartkę z obozu, list z podziękowaniem, hufcowy gadżet, przypinkę/chustę oraz uczestnictwo na harcerskim ognisku jako GOŚĆ SPECJALNY organizowanym z okazji 10-lecia reaktywacji Hufca "Błękitne Niebo",

501,00 zł i więcej
własnoręcznie napisaną przez harcerza kartkę z obozu, list z podziękowaniem, hufcowy gadżet, przypinkę/chustę, uczestnictwo na harcerskim ognisku jako GOŚĆ SPECJALNY organizowanym z okazji 10-lecia reaktywacji Hufca "Błękitne Niebo" oraz specjalny certyfikat Honorowego Przyjaciela Hufca "Błękitne Niebo"

Upominki będą wręczane do 6 tygodni po zakończeniu naszej zbiórki (proszę pamiętać o podaniu danych kontaktowych, żebyśmy mogli Państwu podziękować, w przypadku braku danych nie będziemy mogli przekazać podziękowania).

W przypadku, w którym naszą akcję chciałaby wesprzeć instytucja lub przedsiębiorstwo możecie Państwo również przekazać nam darowiznę, którą można odpisać od podatku. W tym celu zachęcamy do wpłat bezpośrednio na konto Hufca ZHP "Błękitne Niebo" w Rydułtowach z dopiskiem DAROWIZNA NA OBÓZ WĘDROWNY 2019. Dane do przelewu znajdziecie Państwo na hufcowej stronie internetowej www.rydultowy.zhp.pl

Dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę! Zawalczmy wspólnie o spełnienie marzeń i wsparcie harcerzy w wyjeździe na obóz! Dzięki Państwu wielu z nich będzie mogło spędzić niezapomniane wakacje!! DZIĘKUJEMY! Z BŁĘKITNYM NIEBEM! CZUWAJ!

W przypadku pytań dotyczących zbiórki pieniężnej zapraszamy do kontaktu z dh. phm. Michałem Pośpiechem przez adres mailowy: [email protected]


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    19.06.2019
    19.06.2019

    Udanego obozu!

570 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
105
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin Jurkowski - awatar
Marcin Jurkowski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij