Zbiórka Zakup kamery do nagrywania - zdjęcie główne

Zakup kamery do nagrywania

900 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Fundacja Cicha Tęcza bardzo potrzebuje kamery do nagrywania vlogów w PJM, czyli Polskim Języku Migowym. Fundacja jest organizacją pozarządową, fundusze na działalność Fundacji mają charakter celowy i są pozyskiwane od darczyńców. W ramach wolontariatu działamy na rzecz Głuchych LGBT plus. W celu dotarcia do osób Głuchych LGBT plus potrzebujemy sprzętu by móc przygotować profesjonalne vlogi z różnorodnymi tematycznie materiałami. Do tej pory vlogi nagrywaliśmy z telefonu, co miało odbicie w jakości nagrań i czasie koniecznym na nagranie i obróbkę filmików. Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc.

Na co zbieramy?
Środki ze zbiórki przeznaczymy na:
- zakup kamery do nagrywania,
- opłatę crossfoundingową.

Co jeśli zbierzemy więcej?
Jeżeli uda nam się zebrać więcej środków niż planowaliśmy, będziemy mogli kupić lepszą kamerę, bądź osprzęt (statyw, wysięgnik ze stabilizatorem itp.)

Fundacja Cicha Tęcza
Nr KRS: 0000726474

Aktualizacje


 • Fundacja Cicha Tęcza - awatar

  Fundacja Cicha Tęcza

  12.10.2020
  12.10.2020

  Chcielibyśmy poinformować w sprawie zbiórki na zakup kamery, że dzisiaj zdecydowalismy zamknąć zbiórkę przy aktualnie uzbieranej kwocie 900 zł, nie dążymy do celu 1100 zł. Stwierdziliśmy, że przy takiej kwocie poradzimy sobie. Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie finansowe.

Komentarze


 • Magda - awatar

  Magda

  14.06.2020
  14.06.2020

  Super, bardzo się cieszę że działacie :-)

900 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamil Kuhr - awatar
Kamil Kuhr
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kacper W - awatar
Kacper W
50
Ewa Twardowska - awatar
Ewa Twardowska
60
Ada B. - awatar
Ada B.
20
Kacper W - awatar
Kacper W
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij