Zbiórka Zakup kamery do nagrywania - miniaturka zdjęcia

Zakup kamery do nagrywania

Zbiórka Zakup kamery do nagrywania - zdjęcie główne

Zakup kamery do nagrywania

640 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 

Fundacja Cicha Tęcza bardzo potrzebuje kamery do nagrywania vlogów w PJM, czyli Polskim Języku Migowym. Fundacja jest organizacją pozarządową, fundusze na działalność Fundacji mają charakter celowy i są pozyskiwane od darczyńców. W ramach wolontariatu działamy na rzecz Głuchych LGBT plus. W celu dotarcia do osób Głuchych LGBT plus potrzebujemy sprzętu by móc przygotować profesjonalne vlogi z różnorodnymi tematycznie materiałami. Do tej pory vlogi nagrywaliśmy z telefonu, co miało odbicie w jakości nagrań i czasie koniecznym na nagranie i obróbkę filmików. Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc.

Na co zbieramy?
Środki ze zbiórki przeznaczymy na:
- zakup kamery do nagrywania,
- opłatę crossfoundingową.

Co jeśli zbierzemy więcej?
Jeżeli uda nam się zebrać więcej środków niż planowaliśmy, będziemy mogli kupić lepszą kamerę, bądź osprzęt (statyw, wysięgnik ze stabilizatorem itp.)

Fundacja Cicha Tęcza
Nr KRS: 0000726474

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Cicha Tęcza - awatar

  Fundacja Cicha Tęcza

  17.09.20
  17.09.20

  👉⚠Bardzo ważna informacja ⚠👈 👉 ❗️Pilnie❗️ potrzebujemy kamery 📹 do nagrywania vlogów w Polskim Języku Migowym. Obecnie rozpoczęliśmy kilka projektów, w których kamera 📹 jest narzędziem niezbędnym do szybkiej i prawidłowej realizacji zadań. Kamery 📹potrzebujemy jak najszybciej, bo projekty już się rozpoczęły. 🙏 Bardzo prosimy o wsparcie naszej zbiórki 👉 https://pomagam.pl/zakupkamery Bądźmy bardzo wdzięczni 💗❤️🧡💛💙💜💗 Pomóżcie 🙏 wesprzyjcie 🙏 udostępnijcie dalej

Komentarze


 • Magda - awatar

  Magda

  14.06.20
  14.06.20

  Super, bardzo się cieszę że działacie :-)

640 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 20

Kacper W - awatar
Kacper W
50
Ewa Twardowska - awatar
Ewa Twardowska
60
Ada B. - awatar
Ada B.
20
Kacper W - awatar
Kacper W
100
patryk - awatar
patryk
10
Krystian Szopny - awatar
Krystian Szopny
50
Sebastian Czapliński - awatar
Sebastian Czapliński
10
Bart Staszewski - awatar
Bart Staszewski
100
JamperMach - awatar
JamperMach
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij