Zbiórka Faktura z zooplusa - zdjęcie główne

Faktura z zooplusa

435 zł  z 312 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wczoraj dotarło do nas zamówienie z Zooplusa. W skład zamówienia wchodzą dwa duże worki żwirku (mamy pod opieką aktualnie ponad 20 kotów, żwirku idzie więc bardzo dużo...) oraz worek karmy dla naszego chorego Marco.

Zastanawiacie się pewnie, dlaczego jest to inna karma, niż do tej pory. Wykonaliśmy u Marco dodatkowo testy alergiczne, które wykazały, że nasz chłopak prócz problemów z trzustką i sercem, jest uczulony również na wołowinę, jagnięcinę, kurczaka, indyka, kukurydzę oraz ryż. Szukaliśmy więc karmy, która nie zawiera tych składników. 

Pozostałe produkty, to gratisy (gryzaki dla psów) lub produkty za punkty (mały żwirek, karma kocia oraz kocie smaczki) - kosztowały nas więc 0 zł. Za duże opakowania żwirku oraz karmę dla Marco musimy jednak zapłacić.

Leczenie zwierząt w ostatnim czasie dość mocno nadszarpnęło nasz budżet, dlatego jeśli ktoś z Państwa miałby ochotę dołożyć się do spłaty tej faktury, będziemy ogromnie wdzięczni. Zamówienie wyniosło 311,40 zł. Niby nie dużo, ale dla nas aktualnie każda złotówka jest bardzo cenna. 


Na spłatę faktury mamy 14 dni licząc od wczoraj, czyli do 24.07.2018 r. Pomożecie? Z góry bardzo dziękujemy! <3 <3 <3 

435 zł  z 312 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Eligiusz Lesniak - awatar
Eligiusz Lesniak
100
Agata - awatar
Agata
5
Anna Maria Kochanek - awatar
Anna Maria Kochanek
20
Anna Maria Kochanek - awatar
Anna Maria Kochanek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marzena Czaporowska - awatar
Marzena Czaporowska
100
Anielka i Fruśka :-) - awatar
Anielka i Fruśka :-)
10
Jolanta Wrotkowska - awatar
Jolanta Wrotkowska
30
Magdalena - awatar
Magdalena
30
Monika24 - awatar
Monika24
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij