Zbiórka Apel Zapomnianych - zdjęcie główne

Apel Zapomnianych

1 400 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Beata Tobiasz - awatar

Beata Tobiasz

Organizator zbiórki

Wolontariuszka , zbieramy na starsze zapomniane psiaki

Jesteśmy, ale nikt nas nie widzi - jakby wcale nas nie było... A my jesteśmy - dopiero teraz na starość dane nam było miękkie posłanie, dobra dłoń, ciepła miska. Dopiero teraz nasze życie jest dobre. Możemy w słońcu grzać nasze stare kości. Jesteśmy uratowani… Czy na pewno? Jesteśmy, a Wy nas nie widzicie, nie pamiętacie - a my nie chcemy umierać w schronisku... Ilu z nas zostanie zabitych przez współwięźniów? Ilu uśpionych z powodu choroby? A ilu z nas będzie odchodzić w bólu w kącie kojca za jedyną pociechę mając w sercu wspomnienie zielonej trawy i dłoni gładzącej głowę? Czy ktoś zapłacze za nami? Czy ktoś będzie pamiętał? Po co nas ratowaliście, daliście to szczęście, a potem strąciliście w otchłań Waszej niepamięci i naszej rozpaczy? Dla nas to nie jest zwykły hotel - to nasza ostatnia być może przystań. Jesteśmy starzy, chorzy i nie chcemy umierać w schronisku.

Zobaczcie nas, błagamy o pomoc! Już parę złotych sprawi, że starość nie będzie naszym przekleństwem. Uratujcie nas jeszcze raz i pozwólcie sobie nas zauważyć… Tu jest nasz dom i tu chcemy odejść - w ramionach ludzi, którzy nas kochają. Jesteśmy - zobaczcie nas. Błagamy...

Zdjęcie opisu zbiórki Apel Zapomnianych

Komentarze


 • rudal - awatar

  rudal

  09.09.2016
  09.09.2016

  Lusia Kot juz tu jest! niech nam żyje 100lat! brawo Lusia Kot!

 • Lusia - awatar

  Lusia

  06.07.2016
  06.07.2016

  żyjcie szczęśliwe

  • Beata Tobiasz - awatar

   Beata Tobiasz - Organizator zbiórki

   07.07.2016
   07.07.2016

   Bardzo dziękujemy w imieniu psiaków i swoim :)

1 400 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Beata Tobiasz - awatar

Beata Tobiasz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Jola - awatar
Jola
25
Sandy - awatar
Sandy
5
Gosia - awatar
Gosia
50
Daniel Gądek - awatar
Daniel Gądek
20
Jolanta Klaus - awatar
Jolanta Klaus
70
krysia - awatar
krysia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia Bachorz-Olewniczak - awatar
Kasia Bachorz-Olewniczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij