Zbiórka Najważniejsze zawody Maćka - zdjęcie główne

Najważniejsze zawody Maćka

209 910 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 666 osób
Zbiórka zakończona
 
Maciej Laszczak - awatar

Maciej Laszczak

Organizator zbiórki

Maciek walczy o powrót do codziennej sprawności!

Maciek jest jednym z pierwszych licencjonowanych trenerów CrossFit w Polsce. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczął 6 lat temu, a rok później otworzył swój wymarzony klub CrossFit 43300 – jedyny licencjonowany klub CrossFit na Podbeskidziu.

Pasją do tego sportu zaraził setki osób, które od kilku lat nieprzerwanie uczęszczają na treningi. Oprócz prowadzenia i programowania treningów, Maciej był aktywnym zawodnikiem z wieloma sukcesami na arenie polskiej oraz międzynarodowej.

12 listopada 2019 podczas treningu w swoim klubie w Bielsku Białej, Maciek spadł z kół gimnastycznych z dużej wysokości, doznając bardzo poważnego uszkodzenia kręgosłupa. Został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Sosnowcu, gdzie przeszedł ciężką, kilkugodzinną operację. Stwierdzono zwichnięcie kręgosłupa szyjnego (C5-C6) z poważnym uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Teraz czeka go bardzo długa, ciężka i kosztowna rehabilitacja oraz walka o powrót do sprawności.

Sport jest jego życiem, pasją, ale co najważniejsze pracą i jedynym źródłem utrzymania rodziny. W chwili obecnej leży nieruchomo, nie jest w stanie używać rąk, ani samodzielnie się poruszać. Na tym etapie bardzo ważna jest systematyczna, wielogodzinna praca ze specjalistami.

W domu na Maćka czeka jego półtoraroczny syn, którego pragnie wziąć na ręce.  Potrzebujemy Waszego wsparcia, aby Maciek mógł jak najszybciej wrócić do swojej rodziny, klubu i normalnego funkcjonowania.

Liczymy na Waszą pomoc.

Dziękujemy

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.12.19
  02.12.19

  Walcz!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.11.19
  28.11.19

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.11.19
  27.11.19

  Wracaj do zdrowia!

 • Monika Kramarczyk - awatar

  Monika Kramarczyk

  27.11.19
  27.11.19

  Szczerze przejęta, mega wzruszona, a widząc ten ogromny odzew nieziemsko podbudowana, że w ludziach tyle dobra, że w grupie siła i choć nie znam Cię osobiście, to z największą przyjemnością pomagam, ufając i mocno wierząc, że szybko wrócisz Maćku do zdrowia i do "SWOICH"... :-)- #maciekwracaj

 • Rafał Szczygielski - awatar

  Rafał Szczygielski

  27.11.19
  27.11.19

  Wracaj do zdrowia!!!

209 910 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 666 osób
Zbiórka zakończona
 
Maciej Laszczak - awatar

Maciej Laszczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 666

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dawid - awatar
Dawid
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa . - awatar
Ewa .
300
Zosia - awatar
Zosia
100
Piotr - awatar
Piotr
200
Marek - awatar
Marek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij