Zbiórka Pomagam Załodze Bulldoga! - miniaturka zdjęcia

Pomagam Załodze Bulldoga!

"Załoga Bulldoga" to zgrana drużyna wolontariuszy, których wspólnym celem jest pomoc psom w potrzebie. Jesteśmy miłośnikami psów ras: buldog francuski, buldoga angielski i mops. Jako Fundacja istniejemy od 2014 roku, ratujemy psy, których los nie oszczędzał, edukujemy społeczeństwo w kwestii adopcji, odpowiedzialnego zakupu oraz opieki nad psami, walczymy z bezdomnością zwierząt oraz ich złym traktowaniem. Walka z pseudohodowlami jest jednym z najważniejszych celów naszej działalności a ich likwidacja naszym największym marzeniem. Nigdy nie wykupujemy psów z pseudohodowli, ponieważ uważamy to za wsparcie ich działalności.

W ciągu 4 letniej działalności, na nasz załogowy pokład, przyjęliśmy 527 psów: odebranych z pseudohodowli, przejętych w ramach interwencji, oddanych z domów przez właścicieli, przekazane ze schronisk, porzucone.

Każde uratowane psie życie jest naszym ogromnym sukcesem. Psy, które trafiają do naszej Fundacji przebywają w domach tymczasowych, gdzie są diagnozowane, leczone, sterylizowane/kastrowane i socjalizowane. Po pobycie w domu tymczasowym trafiają do domów stałych. Fundacja prowadzi Forum, na którym każdy z uratowanych przez nas psów ma prowadzony swój oddzielny wątek. Po adopcji wątek psa obowiązkowo prowadzi dom stały czworonoga.

Większość psów przebywających na naszym pokładzie to dorosłe lub starsze psy po przejściach. Jednak do Fundacji trafiają także szczeniaki, którym często nikt nie daje nadziei. Dbamy o to, by były skonsultowane u najlepszych specjalistów, zawsze walcząc do końca, jeśli istnieje choćby najmniejsza szansa na ich ratunek. Oprócz zabiegów sterylizacji/kastracji czy operacji ratujących życie, staramy się także poddawać psy zabiegom poprawiającym komfort ich codziennego funkcjonowania, takich jak np. skrócenie podniebienia miękkiego.

Poza kosztami leczenia podopiecznych, musimy pokrywać stałe koszty działalności m.in. obsługi księgowej, opłat pocztowych i telefonicznych. Ponadto, cztery psy przebywające na naszym pokładzie, znajduje się w hotelach u behawiorystów, z uwagi na konieczność poddania ich specjalistycznej terapii behawioralnej przygotowującej do adopcji. Comiesięczny koszt pobytu psów w hotelach wynosi blisko 5 tysięcy złotych. Obecnie w hotelach u behawiorystów przebywają: Coffee, Edziu i Kijek, Bob, Spike, Gruby.

Jedynym źródłem naszych dochodów są darowizny oraz zbiórki publiczne. Nie pobieramy dotacji publicznych. W związku z uzyskaniem statusu OPP po raz pierwszy będzie można przekazać na wsparcie naszej działalności 1% podatku w zeznaniu podatkowym za rok 2018. Publikujemy nasze rozliczenia finansowe. Są one transparentne, co miesiąc wyciąg bankowy pojawia się na Forum Fundacji oraz na fanpejdżu na FB.

Celem tej zbiórki jest opłacenie bieżących kosztów leczenia i diagnostyki naszych podopiecznych. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej działalności!  Na pokładzie Załogi znajduje się obecnie 36 podopiecznych m.in Sernik, Tadzia I Rufus.

Sernik

Rufus

Tadzia

Wszystkich zainteresowanych działalnością Fundacji zapraszamy na: Forum Fundacji: http://www.forum.zalogabulldoga.org/index.php nasz profil na FB: https://www.facebook.com/zalogabulldoga/

Dziękujemy, że jesteście z nami!


Wybierz kwotę

Komentarze

 • Gosia M. - awatar

  Gosia M.

  26.11.18
  26.11.18

 • K0NIAK - awatar

  K0NIAK

  25.10.18
  25.10.18

  <3

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   20.11.18
   20.11.18

   Dziękujemy !

 • Jakub Drzewiecki - awatar

  Jakub Drzewiecki

  24.10.18
  24.10.18

  Pomozmy Tadzi. Sunia naprawde potrzebuje wsparcia.

 • Doris - awatar

  Doris

  26.09.18
  26.09.18

  powodzenia Chłopaku <3

 • Anka - awatar

  Anka

  25.09.18
  25.09.18

  Jasiu, nie daj się. Grosik z myślą o tobie, maleńki.

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   26.09.18
   26.09.18

   Dziękujemy bardzo za pomoc!

Wpłaty - 579

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Tysonek - awatar
20
Tysonek
Adam Gosia i Sammy - awatar
25
Adam Gosia i Sammy
Gosia M. - awatar
100
Gosia M.
Julia Krakowiak - awatar
1 000
Julia Krakowiak
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Jakub Jarguz - awatar
30
Jakub Jarguz
Ola z Bezą - awatar
20
Ola z Bezą
Anna i Hugo - awatar
20
Anna i Hugo
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.