Zbiórka Pomagam Załodze Bulldoga! - miniaturka zdjęcia

Pomagam Załodze Bulldoga!

"Załoga Bulldoga" to zgrana drużyna wolontariuszy, których wspólnym celem jest pomoc psom w potrzebie. Jesteśmy miłośnikami psów ras: buldog francuski, buldoga angielski i mops. Jako Fundacja istniejemy od 2014 roku, ratujemy psy, których los nie oszczędzał, edukujemy społeczeństwo w kwestii adopcji, odpowiedzialnego zakupu oraz opieki nad psami, walczymy z bezdomnością zwierząt oraz ich złym traktowaniem. Walka z pseudohodowlami jest jednym z najważniejszych celów naszej działalności a ich likwidacja naszym największym marzeniem. Nigdy nie wykupujemy psów z pseudohodowli, ponieważ uważamy to za wsparcie ich działalności.

W ciągu ponad 3 letniej działalności, na nasz załogowy pokład, przyjęliśmy 415 psów: odebranych z pseudohodowli, przejętych w ramach interwencji, oddanych z domów przez właścicieli, przekazane ze schronisk, porzucone.

Każde uratowane psie życie jest naszym ogromnym sukcesem. Psy, które trafiają do naszej Fundacji przebywają w domach tymczasowych, gdzie są diagnozowane, leczone, sterylizowane/kastrowane i socjalizowane. Po pobycie w domu tymczasowym trafiają do domów stałych. Fundacja prowadzi Forum, na którym każdy z uratowanych przez nas psów ma prowadzony swój oddzielny wątek. Po adopcji wątek psa obowiązkowo prowadzi dom stały czworonoga.

Większość psów przebywających na naszym pokładzie to dorosłe lub starsze psy po przejściach. Jednak do Fundacji trafiają także szczeniaki, którym często nikt nie daje nadziei. Dbamy o to, by były skonsultowane u najlepszych specjalistów, zawsze walcząc do końca, jeśli istnieje choćby najmniejsza szansa na ich ratunek. Oprócz zabiegów sterylizacji/kastracji czy operacji ratujących życie, staramy się także poddawać psy zabiegom poprawiającym komfort ich codziennego funkcjonowania, takich jak np. skrócenie podniebienia miękkiego.

Poza kosztami leczenia podopiecznych, musimy pokrywać stałe koszty działalności m.in. obsługi księgowej, opłat pocztowych i telefonicznych. Ponadto, cztery psy przebywające na naszym pokładzie, znajduje się w hotelach u behawiorystów, z uwagi na konieczność poddania ich specjalistycznej terapii behawioralnej przygotowującej do adopcji. Comiesięczny koszt pobytu psów w hotelach wynosi prawie 3 tysiące złotych. Obecnie w hotelach u behawiorystów przebywają: Dixon, Coffee, Edziu i Max.

Jedynym źródłem naszych dochodów są darowizny oraz zbiórki publiczne. Nie pobieramy dotacji publicznych, nie można jeszcze oddawać na nas 1% podatku. Publikujemy nasze rozliczenia finansowe. Są one transparentne, co miesiąc wyciąg bankowy pojawia się na Forum Fundacji oraz na fanpejdżu na FB.

Celem tej zbiórki jest opłacenie bieżących kosztów leczenia i diagnostyki naszych podopiecznych. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej działalności!  Na pokładzie Załogi znajduje się obecnie 14 podopiecznych: m.in. Negri, Hopka, Thelma, Fibi i Gizmo.

Wszystkich zainteresowanych działalnością Fundacji zapraszamy na: Forum Fundacji: http://www.forum.zalogabulldoga.org/index.php nasz profil na FB: https://www.facebook.com/zalogabulldoga/

Dziękujemy, że jesteście z nami!


Komentarze

 • Marta i Dominik Abramowicz - awatar

  Marta i Dominik Abramowicz

  13.04.18
  13.04.18

  Pozdrawiamy ! :)

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   18.04.18
   18.04.18

   Dziękujemy!!!

 • Krystyna - awatar

  Krystyna

  29.03.18
  29.03.18

  Bulwinki kochane .

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   18.04.18
   18.04.18

   Bardzo dziękujemy za wsparcie!

 • Tajson Rybnik - awatar

  Tajson Rybnik

  16.03.18
  16.03.18

  Byle do przodu!

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   18.04.18
   18.04.18

   Ogromnie dziękujemy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.03.18
  16.03.18

  @tosiaandhergang

 • Jowita Czarnecka van Luijken - awatar

  Jowita Czarnecka van Luijken

  16.03.18
  16.03.18

  Dobra robota!

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   18.04.18
   18.04.18

   Pozdrawiamy serdecznie i dziekujemy za pomoc!

Wpłaty - 384

Katarzyna Mazur - awatar
20
Katarzyna Mazur
Igaa - awatar
30
Igaa
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Maciek Tabor - awatar
10
Maciek Tabor
Przemo - awatar
30
Przemo
Marta i Dominik Abramowicz - awatar
20
Marta i Dominik Abramowicz
Aneta - awatar
50
Aneta
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Zuza - awatar
5
Zuza

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij