Zbiórka Pomagam Załodze Bulldoga! - zdjęcie główne

Pomagam Załodze Bulldoga!

30 965 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 841 osób

"Załoga Bulldoga" to zgrana drużyna wolontariuszy, których wspólnym celem jest pomoc psom w potrzebie. Jesteśmy miłośnikami psów ras: buldog francuski, buldoga angielski i mops. Jako Fundacja istniejemy od 2014 roku, ratujemy psy, których los nie oszczędzał, edukujemy społeczeństwo w kwestii adopcji, odpowiedzialnego zakupu oraz opieki nad psami, walczymy z bezdomnością zwierząt oraz ich złym traktowaniem. Walka z pseudohodowlami jest jednym z najważniejszych celów naszej działalności a ich likwidacja naszym największym marzeniem. Nigdy nie wykupujemy psów z pseudohodowli, ponieważ uważamy to za wsparcie ich działalności.

W ciągu 4 letniej działalności, na nasz załogowy pokład, przyjęliśmy 535 psów: odebranych z pseudohodowli, przejętych w ramach interwencji, oddanych z domów przez właścicieli, przekazane ze schronisk, porzucone.

Każde uratowane psie życie jest naszym ogromnym sukcesem. Psy, które trafiają do naszej Fundacji przebywają w domach tymczasowych, gdzie są diagnozowane, leczone, sterylizowane/kastrowane i socjalizowane. Po pobycie w domu tymczasowym trafiają do domów stałych. Fundacja prowadzi Forum, na którym każdy z uratowanych przez nas psów ma prowadzony swój oddzielny wątek. Po adopcji wątek psa obowiązkowo prowadzi dom stały czworonoga.

Większość psów przebywających na naszym pokładzie to dorosłe lub starsze psy po przejściach. Jednak do Fundacji trafiają także szczeniaki, którym często nikt nie daje nadziei. Dbamy o to, by były skonsultowane u najlepszych specjalistów, zawsze walcząc do końca, jeśli istnieje choćby najmniejsza szansa na ich ratunek. Oprócz zabiegów sterylizacji/kastracji czy operacji ratujących życie, staramy się także poddawać psy zabiegom poprawiającym komfort ich codziennego funkcjonowania, takich jak np. skrócenie podniebienia miękkiego.

Poza kosztami leczenia podopiecznych, musimy pokrywać stałe koszty działalności m.in. obsługi księgowej, opłat pocztowych i telefonicznych. Ponadto, cztery psy przebywające na naszym pokładzie, znajduje się w hotelach u behawiorystów, z uwagi na konieczność poddania ich specjalistycznej terapii behawioralnej przygotowującej do adopcji. Comiesięczny koszt pobytu psów w hotelach wynosi blisko 5 tysięcy złotych. Obecnie w hotelach u behawiorystów przebywają: Coffee, Edziu i Kijek, Bob, Spike, Gruby.

Jedynym źródłem naszych dochodów są darowizny oraz zbiórki publiczne. Nie pobieramy dotacji publicznych. W związku z uzyskaniem statusu OPP po raz pierwszy będzie można przekazać na wsparcie naszej działalności 1% podatku w zeznaniu podatkowym za rok 2018. Publikujemy nasze rozliczenia finansowe. Są one transparentne, co miesiąc wyciąg bankowy pojawia się na Forum Fundacji oraz na fanpejdżu na FB.

Celem tej zbiórki jest opłacenie bieżących kosztów leczenia i diagnostyki naszych podopiecznych. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej działalności!  Na pokładzie Załogi znajduje się obecnie 26 podopiecznych m.in  Rufus, Pele i Bolek.

Rufus

Pele

Bolek

Wszystkich zainteresowanych działalnością Fundacji zapraszamy na: Forum Fundacji: http://www.forum.zalogabulldoga.org/index.php nasz profil na FB: https://www.facebook.com/zalogabulldoga/

Dziękujemy, że jesteście z nami!


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.02.2020
  09.02.2020

  bardzo dziękuję za to co robicie.sama mam buldożkę którą kocham nad życie i będę Was wspierać aby inne psiaki miały choć namiastkę tego co ma moja Lolcia.pozdrawiam serdecznie

 • Ewa Duda - awatar

  Ewa Duda

  24.03.2019
  24.03.2019

  Pomogłysmy i my

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   08.04.2019
   08.04.2019

   Dziękujemy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.03.2019
  22.03.2019

  Ratujmy wszystkie psiaki

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   08.04.2019
   08.04.2019

   Dziękujemy serdecznie!

 • M_and_Tequila - awatar

  M_and_Tequila

  22.03.2019
  22.03.2019

  Na psiastka 😊

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   08.04.2019
   08.04.2019

   Bardzo dziękujemy :)

 • Maciej - awatar

  Maciej

  22.03.2019
  22.03.2019

  Załogo, trzymajcie się i róbcie swoje!

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   08.04.2019
   08.04.2019

   Wielkie dzięki :)

30 965 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 841 osób

Wpłaty: 841

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Patryk - awatar
Patryk
20
KATARZYNA Grzybowska - awatar
KATARZYNA Grzybowska
50
Magda - awatar
Magda
20
bozenka_walczaca - awatar
bozenka_walczaca
100
JuanQ - awatar
JuanQ
20
MonikaJQ - awatar
MonikaJQ
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij