Zbiórka Zbiórka jesienna dla Azylantów - miniaturka zdjęcia

Zbiórka jesienna dla Azylantów

Zbiórka Zbiórka jesienna dla Azylantów - zdjęcie główne

Zbiórka jesienna dla Azylantów

8 990 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby
Wpłać teraz
 

Sprzątanie, opieka, karmienie, leczenie, sprzątanie, opieka, leczenie, karmienie... - i tak cały czas. Na tym polega nasza - Azylu dla Królików - praca. Codziennie pomagamy bezdomnym, niechcianym królikom stanąć na łapki. Staramy się, aby te, które nie zaznały do tej pory króliczego beztroskiego życia, w końcu miały ku temu okazję. Nasze codzienne zmaganie możecie śledzić na naszym blogu: azyldlakrolikow.pl. 

Nie zawsze się udaje pomóc, ale wiemy, że próbować trzeba zawsze, bo często one pokazują nam, że bardzo chcą żyć, tak jak Makatka czy Beniaminek

Lato jest zawsze najtrudniejszym okresem dla organizacji pomagających zwierzętom - adopcje zamierają, a nowych podopiecznych cały czas przybywa. Tego lata w Azylu było bardzo ciężko - wiele królików wymagających zaawansowanych zabiegów. Nasza sierpniowa faktura za leczenie oraz profilaktykę naszych podopiecznych przekroczyła 10 tys. złotych. Za wrzesień z pewnością nie będzie niższa. 

Kwota ta obejmuje liczne zabiegi ratujące życie, zabiegi kastracji, zabiegi stomatologiczne, leki, szczepienia. A to tylko faktura za leczenie. Do tego dochodzi wykarmienie, opieka, rachunki...

Problemem jest też to, że króliki chore nie są najchętniej adoptowane. Mamy tylu podopiecznych wymagających leczenia i specjalnej opieki, że trudno jest zaproponować odpowiednie zwierzę chętnym na adopcję, a Azyl pęka w szwach... 

Prosimy Was o pomoc w robieniu tego, co potrafimy najlepiej - przywracaniu potrzebującym królikom spokoju, zdrowia i radości życia.

Dziękujemy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • An Ko - awatar

  An Ko

  14.10.20
  14.10.20

  Powodzenia! Jesteście najlepsi!

 • Renata - awatar

  Renata

  12.10.20
  12.10.20

  Dla uszatych...

 • Joanna - awatar

  Joanna

  08.10.20
  08.10.20

  Z pozdrowieniami dla Uszatych Azylantów i ich Opiekunów:)

 • Kłapcio Ząbkowski - awatar

  Kłapcio Ząbkowski

  06.10.20
  06.10.20

  Kłapcio niestety odszedł. od nas za tęczowy most, po zmaganiach z wieloma chorobami, w tym nowotworem złośliwym. Maluszek kazał przekazać jego oszczędności na pomoc innym króliczkom.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.10.20
  06.10.20

  Pozdrowienia dla całej Załogi Azylu, Wolontariuszy i oczywiście samych Uszaków - jesteście najlepsi! ♥️♥️♥️

8 990 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 174

Iza Podlipna - awatar
Iza Podlipna
7
Od Kruszynki - awatar
Od Kruszynki
2
Damian - awatar
Damian
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Emilia S - awatar
Emilia S
100
Maciek - awatar
Maciek
53
Domi - awatar
Domi
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij