Zbiórka By żyć godnie - pomożesz? - zdjęcie główne

By żyć godnie - pomożesz?

550 zł z 550 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Żaneta Kosno - awatar

Żaneta Kosno

Organizator zbiórki

Kilka słów o mnie

Doberek! Zbiórką ma charakter prywatny, ponieważ jako autorka Facebookowej społeczności o nazwie ZaKróliczeni, nie podlegam pod żadną zrzeszoną organizację, ale sama przez lata działałam czynnie jako wolontariuszka Stowarzyszenia Pomocy Królikom.  Stronę prowadzę od kilku lat i choć ma ona głównie cel edukacyjny i rozrywkowy, czasem też pomaga (a przynajmniej taką żywię szczerą nadzieję) ;) 

Cel zbiórki?

Rysia zbiera na kastrację i leczenie.Przeszło tydzień temu na mojej grupie adopcyjnej, powiło się ogłoszenie dotyczące królika hodowlanego do oddania. Niby jedno z wielu, niby żadne wyróżniające się, przecież królik jak królik, wiele takich w potrzebie. Niby tak, a jednak tym razem zwróciło na siebie moją uwagę. Właściciel trzymał ją na dworze. Ktoś pomyśli: przecież królik może mieszkać w ten sposób, to o co chodzi? Spieszę z odpowiedzią. Tak możne, ale należy zapewnić mu należyte warunki, a szczególnie w takim okresie jak....zima. Opiekun twierdził, że króliki takie jak ona są mrozoodporne i nie widział w swoim postępowaniu niczego niewłaściwego. Dzięki pomocy Ewy, która śledzi stronę, Rysia została zabrana i trafiła do Doroty, awaryjnego domu tymczasowego w Opolu w którym w końcu ogrzała kuperek, a po tygodniu pojawiła się pod moim dachem. Zbiórka ma na celu zebranie funduszy na kastrację dziewczynki, leczenie i zaopatrzenie w rzeczy potrzebne do codziennego, prawidłowego funkcjonowania: sianko, zioła. Rysia jest spokojną, dostojną królicą. Mimo braku kastracji nie wykazuje żadnej agresji, nawet kiedy wkładam ręce do klatki i majtam nimi przed samym nochalem. Będzie cudowną towarzyszką dla kogoś, kto podaruje jej dom, ale nim do tego dojdzie, musi przejść m.in kontrolę weterynaryjną, zbieg kastracji i miejmy nadzieję, że nic po drodze nam nie wyskoczy. 

9.02 mamy umówioną wizytę w gabinecie Synergia w Bytomiu. Wrzucę też na zbiórkę opis wizyty i wszystkie rachunki z leczenia. 

W imieniu Rysi proszę o wsparcie. Jej się udało, ma szansę na godne życie - oczywiście dziewczynka będzie do adopcji w najbliższym czasie. Aktualizacje


 • Żaneta Kosno - awatar

  Żaneta Kosno

  08.02.19
  08.02.19

  MAMY TO! Serdecznie podziękowania! Zbiórka osiągnęła 100%! To wspaniałe, że wokół tylu cudownych ludzi, którym nie jest obojętny los Rysi. Króliki hodowlane są najbliżej mojego serducha, są wyjątkowe, wielkie i bywa też, że mają w sobie ogrom pewnego rodzaju nieporadności. Rysia ma szansę na dobre życie! Los puścił do niej oko <3 Dziękuję każdemu kto dołożył do zbiórki coś od siebie, udostępnił! Bóg zapłać dobrzy ludzie!

  Zdjęcie aktualizacji 25 835

Komentarze


 • Piciupka i Effik BIS ;-) - awatar

  Piciupka i Effik BIS ;-)

  08.02.19
  08.02.19

  Ogrom całusów w pychol i uchola Rysi ;-)

  • Żaneta Kosno - awatar

   Żaneta Kosno - Organizator zbiórki

   08.02.19
   08.02.19

   Raz jeszcze dziękuje po stokroć! <3

 • Piciupka i Effik - awatar

  Piciupka i Effik

  08.02.19
  08.02.19

  Całusy! :-*

  • Żaneta Kosno - awatar

   Żaneta Kosno - Organizator zbiórki

   08.02.19
   08.02.19

   :* :* :*

550 zł z 550 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Żaneta Kosno - awatar

Żaneta Kosno

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Piciupka i Effik BIS ;-) - awatar
Piciupka i Effik BIS ;-)
60
Panna Zajacowna - awatar
Panna Zajacowna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Piciupka i Effik - awatar
Piciupka i Effik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Na zdrowie ! - awatar
Na zdrowie !
20
Iwona - awatar
Iwona
10
Dorota Dolata - awatar
Dorota Dolata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Dorota Obidoiwcz - awatar
Dorota Obidoiwcz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij