Zbiórka Zbiórka na ocieplenie domu - zdjęcie główne

Zbiórka na ocieplenie domu

20 409 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Kluczyńska - awatar

Anna Kluczyńska

Organizator zbiórki

Zbieramy na ocieplenie domu przed zimą.

Jesteśmy małżeństwem z dzieckiem. Aby mieć gdzie mieszkać wprowadziliśmy się do małego domu letniskowego. Dom wymaga wielu modernizacji, które spowodują, że będzie nadawał się do użytku całorocznego, m.in. po to, by było w nim ciepło. Konieczne jest ocieplenie ścian, wymiana okien, ocieplenie podłóg, wzmocnienie części fundamentów.

Udało nam się już częściowo wzmocnić fundamenty, kupić część okien, przeprowadzić różne modernizacje hydrauliczne i elektryczne.

Niestety, pomimo wielu starań, nie jesteśmy w stanie uzbierać całej sumy na potrzebne remonty. Ja od dłuższego czasu pozostaję bez pracy. W ostatnim roku popsuł nam się samochód-uszkodzony silnik, bez którego byliśmy „odcięci od świata”. W naszej okolicy nie kursuje komunikacja miejska, co również jest przeszkodą w dotarciu do pracy i szkoły córki.

*Jeśli ktoś z Państwa ma zbędne materiały budowlane i chciałby nam je przekazać, to proszę o maila na adres: [email protected]

Na Facebook utworzone jest grupa  naszej Zbiórki. Można do niej dołączyć i zapraszać swoich znajomych: https://www.facebook.com/groups/2454512584823682/

Będziemy Wam bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i udostępnianie dalej naszej zbiórki :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Kluczyńska - awatar

  Anna Kluczyńska

  21.02.2020
  21.02.2020

  ‌Kochani! Dzięki Waszemu wsparciu kupiliśmy porządny komin stalowy dwuścienny 🤩 Przyjechał do nas aż z Pomorza i czeka na zamontowanie. Dziś przyjechało też kilka ton piachu, przyda się do różnych prac budowlanych. W zeszłym tygodniu dotarło do nas pianino dla naszej Hani. Co prawda podczas transportu zerwały się 2 struny, ale mam nadzieję, że uda się to naprawić. No i oczywiście musi zostać nastrojone przez stroiciela. Zdjęcie pięknego pianina od Joli niedługo pokażę. 😄
  ‌Dziękujemy za Waszą pomoc i zaangażowanie! pomagam.pl/zbiorkadom

  Zdjęcie aktualizacji 44 846

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.2019
  12.12.2019

  Miłości Wam życzę, abyście wytrwali wszyscy razem w szczęściu 1000x dłużej niż czas trwania remontu.

  • Anna Kluczyńska - awatar

   Anna Kluczyńska - Organizator zbiórki

   12.12.2019
   12.12.2019

   Dziękujemy serdecznie za te życzenia!

 • Agata - awatar

  Agata

  17.10.2019
  17.10.2019

  :-))))))

  • Anna Kluczyńska - awatar

   Anna Kluczyńska - Organizator zbiórki

   17.10.2019
   17.10.2019

   :D

20 409 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Kluczyńska - awatar

Anna Kluczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 134

Nelia - awatar
Nelia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katka co sprzedała butki aby domek był cieplutki ;-) - awatar
Katka co sprzedała butki aby domek był cieplutki ;-)
175
Agata Powalisz - awatar
Agata Powalisz
50
Nawrócony Biblijny Chrystusowiec - awatar
Nawrócony Biblijny Chrystusowiec
9 900
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij