Zbiórka zbiorkaweselna - zdjęcie główne

zbiorkaweselna

5 350 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 131 osób

Kochani jest sprawa- nietypowa bardzo  Często prosimy Was o wsparcie, ale tym razem cel jest szczególny. 

Otóż w najbliższą sobotę nasza szajkowa podpora czyli dwójka wolontariuszy Wilka i Miro biorą ślub No nie inaczej, będzie szajkowe wesele Dlatego też chcemy prosić Was zamiast życzeń i kwiatka dla młodej pary, o wpłacenie symbolicznych 5 złotych do naszej zbiórki. Niestety stan naszego konta nie napawa optymizmem, dlatego mamy nadzieję, że będziecie chcieli zrobić miły gest dla Młodej Pary i dorzucić grosik. Jak zawsze całość środków zebranych dzięki tej zbiórce zostanie przeznaczona na potrzeby podopiecznych Szajki Szarego Wilka. To co pomożecie   w przeddzień tak ważnego wydarzenia w naszym stowarzyszeniu ?:)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.09.2023
  20.09.2023

  Best of the best wishes ❤️ najlepszego 🐾

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.09.2023
  20.09.2023

  Najlepszego i zafutrzonego dla Was Aga :-*

 • Najlepszego z Sandomierza! - awatar

  Najlepszego z Sandomierza!

  20.09.2023
  20.09.2023

  100 lat na nie takiej nowej drodze życia:) a jak wystarczy to smacznego dla piesków:)

 • Magda Bednarczyk-Możny - awatar

  Magda Bednarczyk-Możny

  19.09.2023
  19.09.2023

  Najlepszego 🎉🍾🥰

 • Mirosław Dąbkowski - awatar

  Mirosław Dąbkowski

  19.09.2023
  19.09.2023

  Ulfi, wszystkiego co najlepsze!!!

5 350 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 131 osób

Wpłaty: 131

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jacek Moj - awatar
Jacek Moj
50
Elżbieta Wojtkowska - awatar
Elżbieta Wojtkowska
20
Sława Wilka i Miro. Wasze Smuszki - awatar
Sława Wilka i Miro. Wasze Smuszki
100
Indiana - awatar
Indiana
100
Sto lat w szczęściu młodej parze! 🥳 - awatar
Sto lat w szczęściu młodej parze! 🥳
50
LUCYNA - awatar
LUCYNA
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Przemysław Cierlak - awatar
Przemysław Cierlak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij