Idzia Czapek
19.03.2024 r. - paragon za badania moczu
20.03.2024 r.
Badania krwi:
19.03.2024 r.
Badania moczu:
04.11.2023 r.
Buba gorzej się poczuł - nie chciał jeść oraz był ospały. Weterynarz stwierdził rozwijający się koci katar - nie pomaga fakt, iż Buba cierpi na astmę.
14.10.2023 r.
Buba miał wykonane badania krwi przygotowujące do zabiegu usunięcia śrutu.
30.09.2023 r.
Buba z powodu bolesności biodra pojechał na zdjęcie RTG. Został znaleziony w jego ciele śrut. Ma również podejrzenia astmy. Zostały przypisane leki.
Buba musi przejść operację usunięcia śrutu.
15.08.2023 r.
Echo serca Buby (mimo małych zmian) wyszło dobrze. Nie wymaga leczenia kardiologicznego.
17.07.2023 r.
Buba miał dzisiaj wizytę u nefrologa. Buba jest prawdopodobnie w początkowym stadium przewlekłej niewydolności nerek. Zostanie mu ułożona specjalna dieta. Wymaga też wizyty kardiologicznej (podejrzenia wady serca).
13.07.2023 r.
U Buby wykryto przewlekłą niewydolność nerek. Będzie dalej diagnozowany. Jak dostanę zdjęcie wyników krwi to zostaną tutaj podpięte.
12.07.2023 r.:
Buba odwiedził lecznice w celu dalszej diagnostyki. Wstawiam karty informacyjne. Na usg niestety nerki nie wyglądały najlepiej, obawiamy się niewydolności 😞
___________________________________________
Znów prosimy o wasze wsparcie 🙏
Buba to 4 letni kocurek, który został nam zgłoszony przez karmicielkę. Była to kolejna ofiara bezdomności.
Zawieźliśmy go do lecznicy, w której nie wykryto szczególnych nieprawidłowości. Jednak już jak trafił na swój pierwszy dom zapaliła nam się czerwona lampka. Buba okazał się kotem agresywnym, atakował rezydenta bez powodu, doszło do takiego stanu, że Buba musiał wrócić do nas.
Obecnie Buba jest na swoim drugim domku. Początkowo wydawało nam się, że wszystko ma podłoże behawioralne - Buba to kociak z ulicy, nie wiadomo co przeżył. Niestety mimo odpowiedniego wprowadzenia, przeprowadzania socjalizacji z izolacją Buba nie robił postępów. Ciągle był agresywny, nie atakował tylko rezydenta, a zdarzały się również ataki na właściciela. Buba, więc znów miał wrócić z adopcji. Niestety przy obecnej ilości kotów nie mieliśmy dla niego innego miejsca niż klatka na szpitaliku u weterynarza. Na szczęście jego obecna właścicielka zgodziła się go trzymać, aż nie znajdziemy chłopakowi domu 🥰
W tym tygodniu zaczęły się kolejne problemy - Buba przestał jeść mokrą karmę. Państwo pojechali więc do weterynarza. Wstawiam kartę informacyjną:
Z racji, że Buba jest u Państwa na tymczasie zobowiązaliśmy się wspomóc ich w leczeniu. Jednakże zmagamy się z dużymi problemami finansowymi. Faktury osiągnęły prawie 6 tys. zł. Na naszej stronie na fb - Ocalone kociaki, możecie zobaczyć wszystko co robimy dla tych biednych, niechcianych kotów.
Błagamy o wsparcie 🙏 Każda złotówka się liczy!
___________________________________________
Pieniądze zebrane ze zbiórki zostaną przeznaczone na diagnostykę i leczenie Buby. Wszystkie paragony oraz karty informacyjne będą wystawiane w zakładce "aktualizacje" albo w opisie.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Organizator zbiórki
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
Jola
Dziękuję za pomoc potrzebującym zwierzętom