Psotnik- dwa razy prawie za TM !

owner

Katarzyna Kiraga

Organizator zbiórki

Zbiórka

Photo

PSOTNIK kot skrzywdzony przez naturę

Psotnik to kot moich przyjaciół. Jaka jest jego historia? Urodził się z kotki przygarniętej w ciąży, jako ostatni z miotu.Po trzech latach ,po złej diagnozie weta zatrzymał mu się mocz.Był w stanie agonalnym.W Radomiu nie było szansy na ratunek,ale znalazła się lecznica,która podjęła się leczenia.W wyniku licznych komplikacji niezbędna okazała się operacja tzw wyszycia cewki moczowej. 

Photo

Tragiczna diagnoza!

Okazało się,że Psotnik ma niedorozwinięty układ moczowy.Stąd wszelkie powikłania typu zakażenia wstępujące a następstwem jest ropne zapalenie skóry,bardzo uciążliwe.Skóra jest martwa i po pewnym czasie odpada od zdrowego ciała. Do pęcherza dostały się bakterie paciorkowca oraz gronkowca. One spowodowały zakażenie skóry i potworny ból jak również zagęszczenie moczu przez co nie mógł sikać i potrzebne było cewnikowanie i trzykrotne płukanie pęcherza. 

Photo

Chcę żyć normalnie !!!!!!

W poniedziałek  27 czerwca 2016 r. Psotnik przeszedł jeszcze jeden zabieg tzw podszycia cewki moczowej,dzięki któremu będzie mógł normalnie siusiać bez bólu.

Obecnie cały czas jest pod kontrolą,dostaje leki przeciwzapalne i przeciwbólowe ,jednak to nie daje mu oczekiwanej ulgi. Miejmy nadzieję, że będzie lepiej... 

Wszystkie konsultacje i zabiegi są bardzo kosztowne,a moja przyjaciółka "kociara" ma 12 kotów,które przygarnęła z ulicy i utrzymuje je ze środków własnych..Większość,to koty po przejściach. Nigdy nikogo nie prosiła o pomoc,ale teraz koszty leczenia Psotnika jak i innych podopiecznych przekraczają jej możliwości. 

Bardzo proszę o pomoc w opłaceniu kuracji i zabiegu Psotnika. Już dwa razy został wyrwany z objęć śmierci ,POMÓŻMY MU WYGRAĆ I TYM RAZEM.

PhotoPhoto

Dokumentacja medyczna Psotnika

Na potwierdzenie moich słów przedstawiam wyniki z badania bakteriologicznego oraz antybiogram Psotnika.

NITROFURANTOINA została zdobyta CUDEM!!!!!!! Lek jest niedostępny w Polsce!!!

Aktualności

 • Katarzyna Kiraga

  I znowu.....

  09.09.16
  09.09.16

  No i masz ci los....Ile było spokoju? Miesiąc? Niedawno z uszek Psotnika zaczęłą się wydobywać jakaś dziwna mazia,jak rozwodniona ropa albo coś podobnego.Sądziłam,że podrapał sobie w środku uszy i ma lekki stan zapalny.Wyczyściłam płynem i zapuściłam po pół kropelki Oridermylu,i tak przez kilka dni.Wyciek się co prawda zmniejszył ale jednak zniknąć nie chciał.Okazało się,że to zmiany rozrostowe NOWOTWOROWE :-( A już miałam nadzieję,że naprawdę będzie "jakoś".... Na razie nie wiemy jeszcze co jest przyczyną tego cholerstwa.Osuszamy uszka specjalnym płynem i Oridermylem,żeby można było zrobić biopsję.Musimy też pobrać mocz na posiew,ponieważ Psotnik "łapie "wszystko co jest mozliwe i ciągle walczymy z jakimis bakteriami w moczu :-( Kolejne info damy po biopsji .

  Photo

Komentarze

 • Marta

  09.09.16
  09.09.16

  Trzymam kciuki za Ciebie kocinko! Trzymaj sie !

 • jstobińska

  06.07.16
  06.07.16

  Od Psotki dla Psotnika , zdrowiej Kochany

  • Katarzyna Kiraga

   Katarzyna Kiraga - Organizator zbiórki

   06.07.16
   06.07.16

   Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i Psotnika z rodziną 💖 i z ze wszystkimi Braćmi Mniejszymi :-) Jest ich 11 sztuk :-)

owner

Katarzyna Kiraga

Organizator zbiórki

Wpłaty - 7

 • Avatar Marta
  55
  Marta
 • Avatar Agnieszka
  5
  Agnieszka
 • Avatar Marta
  100
  Marta
 • Avatar jstobińska
  10
  jstobińska
 • Avatar Agnieszka
  20
  Agnieszka
 • Avatar Katarzyna
  10
  Katarzyna
 • Avatar Milena
  50
  Milena

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróc, aby zobaczyć stronę