Zbiórka Zbiórka na Koncentrator tlenu - zdjęcie główne

Zbiórka na Koncentrator tlenu

800 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja Stacyjka Maltusia zebrała juz pieniążki na inkubator.  Zcałego serca Wam kochani dziekujemy. Teraz musimy spłacić koncentrator tlenu dla małych, chorych, porzuconych zwierząt. Obecnie w inkubatorze przebywają 3 malutkie kociaczki i mają się bardzo dobrze. Dziękujemy :)

Wiosna... Dla jednych kwiaty i ptaki, dla nas niechciane, niekochane kocięta i szczenięta, porzucone, skazane na śmierć przez wychłodzenie, przez choroby, przez ludzkie okrucieństwo.

Możemy je ratować, z Waszą pomocą. Chcemy kupić inkubator, który zapewni kilkudniowym oseskom ciepło, zwierzętom po operacji tlen, czyli życie.


Jednak koszt tego wspaniałego urządzenia jest wysoki, sami go nie pokryjemy. Nie możemy wybierać, najpierw jest leczenie i karma, nowy sprzęt dopiero potem.


Dobra wiadomość jest taka, że gdyby każdy z Was wpłacił nam jedną ZŁOTÓWKĘ, inkubator byłby w zasięgu naszych możliwości. Jego koszt, wraz z VAT, to 4000 zł.

Prosimy, pomóżcie nam pomagać. Niech ta wiosna będzie inna, niech kolejne porzucone kocie i psie dzieci mają więcej szans na życie.

Nic nie zastąpi maluchom ciepła ich matki, ale inkubator zwiększy ich szanse na przetrwanie. Prosimy... nie zostawiajcie nas samych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stacyjka Maltusia - awatar

  Stacyjka Maltusia

  29.10.2020
  29.10.2020

  Kochani zebraliśmy już dzięki Wam pieniążki na inkubator i obecnie ratuje on życie zwierzątek. Teraz pilnie musimy kupić koncentrator tlenu. Bardzo prosimy o wsparcie w tej trudnej chwili.

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  10.05.2019
  10.05.2019

  Powodzenia maluszki

800 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 26

Jadwiga - awatar
Jadwiga
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jana - awatar
Jana
20
AdMi - awatar
AdMi
50
Małgorzata Drągowska - awatar
Małgorzata Drągowska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
10
Kinga - awatar
Kinga
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij