Zbiórka Zdrowe zęby vol. 1 - zdjęcie główne

Zdrowe zęby vol. 1

1 705 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Zdjęcie opisu zbiórki Zdrowe zęby vol. 1

Zdrowe zęby, zdrowy pies..i co z tego, że ze schroniska.

Podczas rutynowej kontroli stanu zębów u schroniskowych psów zauważyliśmy, że wiele zębów jest uszkodzonych mechanicznie, najczęściej są to pęknięcia kłów z otwarciem kanału miazgi. Psy niestety nie pokazują bólu jak ludzie, tylko cierpią po cichu.
W przypadku, gdy ząb u psa jest złamany i ma otwarty kanał nie leczy się go - ząb jest usuwany. Problemem przy usuwaniu zębów u psów jest wielkość korzenia, a w zasadzie głębokość z jaką wrasta w zębodół. Aby usunąć kieł u psa potrzebne jest opracowanie chirurgiczne z użyciem profesjonalnego unitu stomatologicznego.
Mając na uwadze dobro naszych zwierząt oraz strategię zdrowotną (więcej o niej możecie poczytać tu www.schronisko.info.pl/o-nas/opiekazdrowotna) zaprosiliśmy od 2016 roku do współpracy z naszym schroniskowym gabinetem lek. wet. Alicję Gajosz, specjalizującą się w stomatologii psów i kotów. Już wiele zabiegów za nami, jak i wiele funduszy przeznaczonych na ten cel.
Przed nami 6 kolejnych psiaków potrzebuje kontaktu z dr Alicją. Aby zminimalizować koszty zabiegów, umówiliśmy się na 6 pacjentów w turze dwa dni po 3 psy. Spowoduje to obniżenie kosztów, w tym znacznych kosztów dojazdu. Umówiliśmy się na max 1700 zł.
Czy wesprzecie psiaki z Korabek? Ta zbiórka dotyczy: Freya, Pazurek, Piorun, Kretka, Lula, Nitka. Pamiętajcie, utrzymują je wyłącznie Wasze datki – to WY ludzie dobrej woli stanowicie o ich losie. My jesteśmy tylko narzędziami w waszych rękach.

Info po zabiegach znajdziecie tu: https://www.facebook.com/events/400002616740438/

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • EDYTA - awatar

    EDYTA

    08.04.2016
    08.04.2016

    POWODZENIA!

1 705 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Wpłaty: 4

Agata - awatar
Agata
5
Lukasz - awatar
Lukasz
1 660
EDYTA - awatar
EDYTA
30
Jarek - awatar
Jarek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij