Zbiórka Zdrowe zęby vol. 1 - zdjęcie główne

Zdrowe zęby vol. 1

1 705 zł z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Zdjęcie opisu zbiórki Zdrowe zęby vol. 1

Zdrowe zęby, zdrowy pies..i co z tego, że ze schroniska.

Podczas rutynowej kontroli stanu zębów u schroniskowych psów zauważyliśmy, że wiele zębów jest uszkodzonych mechanicznie, najczęściej są to pęknięcia kłów z otwarciem kanału miazgi. Psy niestety nie pokazują bólu jak ludzie, tylko cierpią po cichu.
W przypadku, gdy ząb u psa jest złamany i ma otwarty kanał nie leczy się go - ząb jest usuwany. Problemem przy usuwaniu zębów u psów jest wielkość korzenia, a w zasadzie głębokość z jaką wrasta w zębodół. Aby usunąć kieł u psa potrzebne jest opracowanie chirurgiczne z użyciem profesjonalnego unitu stomatologicznego.
Mając na uwadze dobro naszych zwierząt oraz strategię zdrowotną (więcej o niej możecie poczytać tu www.schronisko.info.pl/o-nas/opiekazdrowotna) zaprosiliśmy od 2016 roku do współpracy z naszym schroniskowym gabinetem lek. wet. Alicję Gajosz, specjalizującą się w stomatologii psów i kotów. Już wiele zabiegów za nami, jak i wiele funduszy przeznaczonych na ten cel.
Przed nami 6 kolejnych psiaków potrzebuje kontaktu z dr Alicją. Aby zminimalizować koszty zabiegów, umówiliśmy się na 6 pacjentów w turze dwa dni po 3 psy. Spowoduje to obniżenie kosztów, w tym znacznych kosztów dojazdu. Umówiliśmy się na max 1700 zł.
Czy wesprzecie psiaki z Korabek? Ta zbiórka dotyczy: Freya, Pazurek, Piorun, Kretka, Lula, Nitka. Pamiętajcie, utrzymują je wyłącznie Wasze datki – to WY ludzie dobrej woli stanowicie o ich losie. My jesteśmy tylko narzędziami w waszych rękach.

Info po zabiegach znajdziecie tu: https://www.facebook.com/events/400002616740438/

Komentarze


  • EDYTA - awatar

    EDYTA

    08.04.16
    08.04.16

    POWODZENIA!

1 705 zł z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Wpłaty: 4

Agata - awatar
Agata
5
Lukasz - awatar
Lukasz
1 660
EDYTA - awatar
EDYTA
30
Jarek - awatar
Jarek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij