Zdjęcie opisu zbiórki Zdrowe zęby vol. 1

Zdrowe zęby, zdrowy pies..i co z tego, że ze schroniska.

Podczas rutynowej kontroli stanu zębów u schroniskowych psów zauważyliśmy, że wiele zębów jest uszkodzonych mechanicznie, najczęściej są to pęknięcia kłów z otwarciem kanału miazgi. Psy niestety nie pokazują bólu jak ludzie, tylko cierpią po cichu.
W przypadku, gdy ząb u psa jest złamany i ma otwarty kanał nie leczy się go - ząb jest usuwany. Problemem przy usuwaniu zębów u psów jest wielkość korzenia, a w zasadzie głębokość z jaką wrasta w zębodół. Aby usunąć kieł u psa potrzebne jest opracowanie chirurgiczne z użyciem profesjonalnego unitu stomatologicznego.
Mając na uwadze dobro naszych zwierząt oraz strategię zdrowotną (więcej o niej możecie poczytać tu www.schronisko.info.pl/o-nas/opiekazdrowotna) zaprosiliśmy od 2016 roku do współpracy z naszym schroniskowym gabinetem lek. wet. Alicję Gajosz, specjalizującą się w stomatologii psów i kotów. Już wiele zabiegów za nami, jak i wiele funduszy przeznaczonych na ten cel.
Przed nami 6 kolejnych psiaków potrzebuje kontaktu z dr Alicją. Aby zminimalizować koszty zabiegów, umówiliśmy się na 6 pacjentów w turze dwa dni po 3 psy. Spowoduje to obniżenie kosztów, w tym znacznych kosztów dojazdu. Umówiliśmy się na max 1700 zł.
Czy wesprzecie psiaki z Korabek? Ta zbiórka dotyczy: Freya, Pazurek, Piorun, Kretka, Lula, Nitka. Pamiętajcie, utrzymują je wyłącznie Wasze datki – to WY ludzie dobrej woli stanowicie o ich losie. My jesteśmy tylko narzędziami w waszych rękach.

Info po zabiegach znajdziecie tu: https://www.facebook.com/events/400002616740438/

Komentarze

  • EDYTA - awatar

    EDYTA

    08.04.16
    08.04.16

    POWODZENIA!

Wpłaty - 4

Agata - awatar
5
Agata
Lukasz - awatar
1 660
Lukasz
EDYTA - awatar
30
EDYTA
Jarek - awatar
10
Jarek

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij