Zbiórka Zdrowe zęby vol. 1 - zdjęcie główne

Zdrowe zęby vol. 1

1 705 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Zdjęcie opisu zbiórki Zdrowe zęby vol. 1

Zdrowe zęby, zdrowy pies..i co z tego, że ze schroniska.

Podczas rutynowej kontroli stanu zębów u schroniskowych psów zauważyliśmy, że wiele zębów jest uszkodzonych mechanicznie, najczęściej są to pęknięcia kłów z otwarciem kanału miazgi. Psy niestety nie pokazują bólu jak ludzie, tylko cierpią po cichu.
W przypadku, gdy ząb u psa jest złamany i ma otwarty kanał nie leczy się go - ząb jest usuwany. Problemem przy usuwaniu zębów u psów jest wielkość korzenia, a w zasadzie głębokość z jaką wrasta w zębodół. Aby usunąć kieł u psa potrzebne jest opracowanie chirurgiczne z użyciem profesjonalnego unitu stomatologicznego.
Mając na uwadze dobro naszych zwierząt oraz strategię zdrowotną (więcej o niej możecie poczytać tu www.schronisko.info.pl/o-nas/opiekazdrowotna) zaprosiliśmy od 2016 roku do współpracy z naszym schroniskowym gabinetem lek. wet. Alicję Gajosz, specjalizującą się w stomatologii psów i kotów. Już wiele zabiegów za nami, jak i wiele funduszy przeznaczonych na ten cel.
Przed nami 6 kolejnych psiaków potrzebuje kontaktu z dr Alicją. Aby zminimalizować koszty zabiegów, umówiliśmy się na 6 pacjentów w turze dwa dni po 3 psy. Spowoduje to obniżenie kosztów, w tym znacznych kosztów dojazdu. Umówiliśmy się na max 1700 zł.
Czy wesprzecie psiaki z Korabek? Ta zbiórka dotyczy: Freya, Pazurek, Piorun, Kretka, Lula, Nitka. Pamiętajcie, utrzymują je wyłącznie Wasze datki – to WY ludzie dobrej woli stanowicie o ich losie. My jesteśmy tylko narzędziami w waszych rękach.

Info po zabiegach znajdziecie tu: https://www.facebook.com/events/400002616740438/

Komentarze


  • EDYTA - awatar

    EDYTA

    08.04.2016
    08.04.2016

    POWODZENIA!

1 705 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Wpłaty: 4

Agata - awatar
Agata
5
Lukasz - awatar
Lukasz
1 660
EDYTA - awatar
EDYTA
30
Jarek - awatar
Jarek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij