Zbiórka Na pomoc szczeniakom ze stodoły - zdjęcie główne

Na pomoc szczeniakom ze stodoły

670 zł z 650 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Na jednej z podlaskich wsi, w gminie Zambrów pojawiły się szczeniaki. 6 maleńkich szczylków, którym grozi niebezpieczeństwo ze strony człowieka. Mieszkańcy nie są im przychylni, ich mama już zniknęła ... nie wiemy co się z nią stało. Nie ma też już jednego szczeniaka ...


Kolejne niebezpieczeństwo grozi im ze strony Radys, bo są na tym terenie podległym pod mordownię. W końcu ktoś zgłosi i nie będzie dla nich ratunku ...

Zbiórka ta ma na celu pomoc szczeniakom. Jest dla nich miejsce, dom tymczasowy w Trójmieście. Szczeniaki są na Podlasiu, także to szmat drogi. Potrzebne fundusze na transport około 450-500 zł oraz na karmę i szczepienia.
Pomóżcie prosimy ! Jeśli się nie uda zebrać, szansa im przepadnie :( Nas nie ma na miejscu, nie mamy jak zabezpieczyć. Czas się liczy, a już w sobotę mógłby po nie przyjechać transport.

Pomóżcie, bo Jedno Serce Nie Da Rady !! 
Coś mamy problem z dodaniem aktualizacji i wstawieniem faktur. Także pozwolimy sobie tutaj wstawić faktury za transport i karmę na łączną kwotę 552,05


Zostało jeszcze 97,95 zzłotych i z tych pieniędzy będą pokryte koszta szczepień.

Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  11.05.19
  11.05.19

  Zamieszczamy faktury za transport oraz za karmę dla psiaków.

  Zdjęcie aktualizacji 31 042

670 zł z 650 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Ania - awatar
Ania
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij