Zbiórka Na pomoc szczeniakom ze stodoły - zdjęcie główne

Na pomoc szczeniakom ze stodoły

670 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Na jednej z podlaskich wsi, w gminie Zambrów pojawiły się szczeniaki. 6 maleńkich szczylków, którym grozi niebezpieczeństwo ze strony człowieka. Mieszkańcy nie są im przychylni, ich mama już zniknęła ... nie wiemy co się z nią stało. Nie ma też już jednego szczeniaka ...


Kolejne niebezpieczeństwo grozi im ze strony Radys, bo są na tym terenie podległym pod mordownię. W końcu ktoś zgłosi i nie będzie dla nich ratunku ...

Zbiórka ta ma na celu pomoc szczeniakom. Jest dla nich miejsce, dom tymczasowy w Trójmieście. Szczeniaki są na Podlasiu, także to szmat drogi. Potrzebne fundusze na transport około 450-500 zł oraz na karmę i szczepienia.
Pomóżcie prosimy ! Jeśli się nie uda zebrać, szansa im przepadnie :( Nas nie ma na miejscu, nie mamy jak zabezpieczyć. Czas się liczy, a już w sobotę mógłby po nie przyjechać transport.

Pomóżcie, bo Jedno Serce Nie Da Rady !! 
Coś mamy problem z dodaniem aktualizacji i wstawieniem faktur. Także pozwolimy sobie tutaj wstawić faktury za transport i karmę na łączną kwotę 552,05


Zostało jeszcze 97,95 zzłotych i z tych pieniędzy będą pokryte koszta szczepień.

Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  11.05.2019
  11.05.2019

  Zamieszczamy faktury za transport oraz za karmę dla psiaków.

  Zdjęcie aktualizacji 31 042

670 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Ania - awatar
Ania
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij