Zbiórka Na podróż Zielonookiej do domu. - zdjęcie główne

Na podróż Zielonookiej do domu.

300 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Gosia Pietrzyk - awatar

Gosia Pietrzyk

Organizator zbiórki

Zielonooka to działkowa kotka. To jej trzecia zima bez domu. Dobra duszyczka, Aga, dziewczyna z wielkim sercem, wraz z rodzicami, dbała o Zielonooką i jej kolegów z działek. Codziennie chodziła, dokarmiała, odrobaczała regularnie, kastrowała i sterylizowała. Zielonooka to jej oczko w głowie, była też ulubienicą jej taty. Niestety, nigdy nie może być wciąż dobrze. Znaleźliśmy cudowny dom, do którego mogłaby trafić. Jednak, ze względu na to, że przebywały tam już dwie kotki-rezydentki, musieliśmy, dla ich bezpieczeństwa, zrobić Zielonookiej testy. Wczoraj zostały wykonane. I pękły nam serduszka. Zielonooka ma kocią białaczkę. Oznacza to, że nie może wrócić na działki, że może być w domu, gdzie będzie jedynym kotem lub w domu, gdzie już mieszkają koty z białaczką. Aga zna takie miejsce, bo trafił tam też białaczkowy kolega Zielonookiej, Kuśtyk. Pani zgodziła się przyjąć kolejną chorą istotkę. Jednak to daleko od nas, ponad 400km. Agnieszki nie stać, by pokryć koszty. Dlatego, z całego serca, bardzo Was prosimy o pomoc w uzbieraniu finansów, by Zielonooka trafiła do domu, który zaopiekuje się nią. 

Aktualizacje


 • Gosia Pietrzyk - awatar

  Gosia Pietrzyk

  20.01.2019
  20.01.2019

  Paragon za benzynę na podróż Zielonookiej.
  Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, bez Was nie byłoby to możliwe.

  Zdjęcie aktualizacji 24 658

300 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Gosia Pietrzyk - awatar

Gosia Pietrzyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Barbara Majewska-Kosik - awatar
Barbara Majewska-Kosik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Patrycja Makała - awatar
Patrycja Makała
10
Marta - awatar
Marta
50
Kasia - awatar
Kasia
20
Aleksander Knoll - awatar
Aleksander Knoll
20
Asia Janek - awatar
Asia Janek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ismena - awatar
Ismena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij