Zbiórka Na podróż Zielonookiej do domu. - zdjęcie główne

Na podróż Zielonookiej do domu.

300 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Gosia Pietrzyk - awatar

Gosia Pietrzyk

Organizator zbiórki

Zielonooka to działkowa kotka. To jej trzecia zima bez domu. Dobra duszyczka, Aga, dziewczyna z wielkim sercem, wraz z rodzicami, dbała o Zielonooką i jej kolegów z działek. Codziennie chodziła, dokarmiała, odrobaczała regularnie, kastrowała i sterylizowała. Zielonooka to jej oczko w głowie, była też ulubienicą jej taty. Niestety, nigdy nie może być wciąż dobrze. Znaleźliśmy cudowny dom, do którego mogłaby trafić. Jednak, ze względu na to, że przebywały tam już dwie kotki-rezydentki, musieliśmy, dla ich bezpieczeństwa, zrobić Zielonookiej testy. Wczoraj zostały wykonane. I pękły nam serduszka. Zielonooka ma kocią białaczkę. Oznacza to, że nie może wrócić na działki, że może być w domu, gdzie będzie jedynym kotem lub w domu, gdzie już mieszkają koty z białaczką. Aga zna takie miejsce, bo trafił tam też białaczkowy kolega Zielonookiej, Kuśtyk. Pani zgodziła się przyjąć kolejną chorą istotkę. Jednak to daleko od nas, ponad 400km. Agnieszki nie stać, by pokryć koszty. Dlatego, z całego serca, bardzo Was prosimy o pomoc w uzbieraniu finansów, by Zielonooka trafiła do domu, który zaopiekuje się nią. 

Aktualizacje


 • Gosia Pietrzyk - awatar

  Gosia Pietrzyk

  20.01.2019
  20.01.2019

  Paragon za benzynę na podróż Zielonookiej.
  Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, bez Was nie byłoby to możliwe.

  Zdjęcie aktualizacji 24 658

300 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Gosia Pietrzyk - awatar

Gosia Pietrzyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Barbara Majewska-Kosik - awatar
Barbara Majewska-Kosik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Patrycja Makała - awatar
Patrycja Makała
10
Marta - awatar
Marta
50
Kasia - awatar
Kasia
20
Aleksander Knoll - awatar
Aleksander Knoll
20
Asia Janek - awatar
Asia Janek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ismena - awatar
Ismena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij