Zbiórka Zbiórka na przetrwanie zimy... - zdjęcie główne

Zbiórka na przetrwanie zimy...

3 204 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby

Upalne lato tak szybko minęło. Teraz ogromnymi krokami zbliża się zima, - najtrudniejsza pora roku dla naszych podopiecznych.

Jak Państwo wiecie w naszej Przystani mieszka wiele okaleczonych fizycznie zwierząt: bez oczu, bez kończyn, zwierząt po przebytych chorobach i tych, które u poprzednich właścicieli nie zaznały ciepła i miłości. Wszystkie są najcudowniejszymi i najbardziej wdzięcznymi stworzeniami, jakimi przyszło nam się opiekować. Za wszelką cenę staramy się im zapewnić maksimum komfortu; jednakże przy Państwa pomocy chcielibyśmy uczynić ich życie jeszcze lepszym.

Z pewnością pamiętacie Państwo nasz dramat sprzed kilku lat, gdy w środku zimy (a zima była wyjątkowo sroga) w Przystani rozerwało komin. To była ogromna tragedia dla nas i dla naszych podopiecznych – jak bardzo wtedy się baliśmy, że nie przetrwamy, że nie damy rady, że zwierzęta przebywające w domu rozchorują się nam z zimna. Na zawsze w pamięci pozostanie nam na obraz wtulonych w siebie psów i kotów śpiących na jednym posłaniu.

Z całego serca prosimy teraz o pomoc w przetrwaniu kolejnej zimy – o pomoc w zakupie węgla, aby zwierzęta przebywające pod nasza opieką nie odczuły drastycznie tej pory roku. Na piętrze w Przystani swoje wydzielone pokoiki mają koty z białaczką, koty z FIP oraz koty uratowane z doświadczeń, które wymagają specjalnego traktowania i ciepła.

Nasza sytuacja finansowa jest bardzo ciężka. Wpływy z 1 procenta były jeszcze mniejsze niż w zeszłym roku. Przystań Ocalenie nie przetrwa bez pomocy dobrych ludzi.

Na zapłatę za węgiel potrzebujemy ok. 3 tysięcy złotych, dlatego będziemy niezmiernie wdzięczni za każdy grosz, za każda złotówkę przekazaną na ten szczytny cel.

Komentarze


 • Ireczka - awatar

  Ireczka

  10.11.16
  10.11.16

  Pinio!

 • Maga - awatar

  Maga

  08.11.16
  08.11.16

  Bo Zwierzaczki kochają ciepełko !

 • Małgorzata Baron - awatar

  Małgorzata Baron

  22.10.16
  22.10.16

  Niech Wam zima nie bę*zie straszna

3 204 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby

Wpłaty: 54

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daga - awatar
Daga
4
Lidia Sz.-M. - awatar
Lidia Sz.-M.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kinga Zaborowska - awatar
Kinga Zaborowska
385
Ewa Kościelny - awatar
Ewa Kościelny
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Iwona - awatar
Iwona
10
Katarzyna M. - awatar
Katarzyna M.
30
Joanna - awatar
Joanna
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij