Zbiórka Idzie zima - idą wydatki - zdjęcie główne

Idzie zima - idą wydatki

3 387 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zima to wyjątkowo trudny okres w życiu Kociarni. Jak mawiał klasyk - "Jak jest zima to musi być zimno". Musimy jednak zadbać o to, żeby kotom było ciepło. Piecyki na szczęście już mamy, ale wymagają specjalistycznych przeglądów. Do tego dochodzą butle z gazem. To wszystko koszty. Zima to także czas kiedy ciężko nam odmówić komukolwiek pomocy. Bo jak spokojnie patrzeć jak mały kociak jest zdany tylko na siebie kiedy idą mrozy? 

Staramy się zabezpieczać również koty wolnożyjące. Regularnie je dokarmiamy, stawiamy im budki, monitorujemy ich stan zdrowia. Oprócz zaangażowania wolontariuszy potrzebne są na to środki finansowe. 

Powtarzamy jak mantrę: działamy tylko dzięki WAM! Dlatego prosimy was o kilka złotych żebyśmy mogli przetrwać kolejną zimę i dalej razem z Wami pomagali naszym mruczącym braciom i siostrom ;) Kto odmówi Gazie? 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • xSirKotelx - awatar

  xSirKotelx

  26.10.21
  26.10.21

  pozdrawianko

 • Ilona Kaczmarczyk - awatar

  Ilona Kaczmarczyk

  18.10.21
  18.10.21

  Milka i Szymcio pozdrawiają.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.10.21
  14.10.21

  Życzę zdrówka i pełnego brzuszka w ciepełku!

3 387 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 60

xSirKotelx - awatar
xSirKotelx
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jestesciewspaniali - awatar
Jestesciewspaniali
50
Marta - awatar
Marta
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Agnieszka Izdebska - awatar
Agnieszka Izdebska
100
K. B. - awatar
K. B.
70
Paulina Sakra - awatar
Paulina Sakra
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij