Zbiórka Bezdomna mama  - zdjęcie główne

Bezdomna mama

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Dalia Dabrowska - awatar

Dalia Dabrowska

Organizator zbiórki

Jestem osobą z dobrym sercem

Kim jestem?

Jestem tak samo mamą jak osoba, która potrzebuje pomocy.

Kim jest osoba potrzebująca?

Potrzebującą osobą jest młoda matka Polka, która wyjechała za lepszym życiem do UK bez swojego dziecka. Zaufała nieodpowiednim osobom i została bez swoich oszczędności oraz dachu nad głową. 

Historia?

Bardzo proste przypadkowe spotkanie. Na codzień pracuję w pubie. Wracając z pracy zaczepiła mnie młoda dziewczyna, która zapytała mnie w języku angielskim czy mogłabym jej coś kupić do jedzenia. Oczywiście, zrobiłam to. Okazało się, że jest Polką tak samo jak ja. Opowiedziała mi swoją historię, która jak dla mnie matki była wstrząsająca. Młoda dziewczyna wyjechała za granicę aby zebrać pieniądze na lepszą przyszłość swoją i swojej córeczki. Została z nią sama 4 miesiące po porodzie. W domu się nie przelewało. Miała możliwość wyjazdu za granicę. Poznała mężczyznę, który zaoferował jej pomoc. Zgodziła się. Po 5 miesiącach została bez dachu nad głową i bez własnych oszczędności. Co miesiąc wysyłała pieniądze dla rodziców, którzy opiekują się jej córeczką, wpłaciła również tzw. admin fee za mieszkanie. Mężczyzna, którem zaufała wystawił ją w jednym dniu na bruk. Straciła wszystko.

Jaki jest cel?

Dziewczyna chciałaby wrócić do Polski. Bilety jednak na już kosztują w granicach 200 funtów plus dodatkowe koszty dowiezienia na lotnisko. Aktualnie dziewczyna mieszka u mnie. Zapewniłam jej dach nad głową i jedzenie. Niestety nie stać mnie na opłacenie całej podróży . Dlatego zwracam się z ogromna prośbą kochani do Was. Pomóżcie proszę w powrocie młodej mamy do swojego kraju, do dziecka. Dziewczyna jest przesympatyczną osobą, ale również po tym co przeszła bardzo ciężko jej komukolwiek zaufać. Jest przerażona.

Wiara...

Wierzę, że wspólnie uda nam się jej pomóc.

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Dalia Dabrowska - awatar

Dalia Dabrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij