Zbiórka Pomóż złamanej kociej łapce - zdjęcie główne

Pomóż złamanej kociej łapce

1 055 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Jesteśmy grupą FMRNRZ Viva! Działamy w Krakowie - część kotów w potrzebie znajdujemy same, inne zgłaszają nam ludzie. Tak własnie dostałyśmy prośbę o objęcie leczeniem młodej, czarnej koteczki. Przechodnie znaleźli ją na ulicy po wypadku, zakrwawioną, z rozbitym nosem, w stanie hipotermii. W lecznicy okazało się, że kotka ma też złamaną łapkę. 

Konieczna była szybka operacja, żeby łapkę uratować. Potrzebny będzie na pewno kolejny zabieg, a co jeszcze – nie wiadomo.

Kotka jest zupełnie oswojona - tak bardzo chce się przytulać, że trudno jej zrobić ostre zdjęcie. Prawdopodobnie była kotem wychodzącym w okolicach bardzo ruchliwej drogi – ma więc szczęście w nieszczęściu, że żyje. Nie ma jeszcze imienia, oczywiście nie jest też wysterylizowana.

W tej chwili potrzebuje kieszonkowego na leczenie oraz domu tymczasowego, który przez 4 tygodnie przetrzyma ją w klatce (jest to konieczne, by łapka prawidłowo się zrosła).

Bardzo prosimy o wsparcie dla niej – sprawa jest pilna, a w dodatku jak co roku ruszamy ze sterylizacjami kotów wolno żyjących.

 Będziemy wdzięczne za każdą wpłatę.

Aktualizacje


 • Mamy Kota - awatar

  Mamy Kota

  12.04.2018
  12.04.2018

  Oto faktura z lecznicy za pierwszą operację (pozycja trzecia - drutowanie kolana; dwie pierwsze to nasz inny podopieczny). Potrzebny będzie jeszcze jeden zabieg - wyjęcie drutów.
  Kotka ma się dobrze, ładnie się goi.

  Bardzo, bardzo dziękujemy za wpłaty!

  Zdjęcie aktualizacji 14 040

1 055 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij