Zbiórka Schroniskowe pędzidło zepsute! - zdjęcie główne

Schroniskowe pędzidło zepsute!

500 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Nasze schroniskowe pędzidło odmówiło posłuszeństwa. Podarujesz mu nowe życie?

W ostatnim czasie los nie szczędzi schronisku ciosów. Dzisiejszy dzień również nie mógł obyć się bez "przygód". Nasz schroniskowy Fiat Scudo postanowił odmówić posłuszeństwa.
Brak samochodu to dla schroniska prawdziwa tragedia. Zacznijmy od tego, że schronisko umiejscowione jest w lesie, kilka kilometrów od drogi głównej, przy której mieści się przystanek autobusowy. Samochód to przede wszystkim środek transportu, dzięki któremu nasi pracownicy mogą dojechać do schroniska i zapewnić czworonogom opiekę. Dzięki posiadaniu samochodu pracownicy są w schronisku od godz. 7 rano do godz. 21 - nasze psiaki przez prawie całą dobę mają do dyspozycji kilku opiekunów i w tych godzinach biegają, są doglądane. Samochód jest też niezbędny, gdy pies zachoruje i musi natychmiast odwiedzić lekarza. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której nie możemy pomóc zwierzakowi z powodu awarii samochodu! Auto służy nam też do przewozu pokarmu - nasze psiaki są karmione świeżym mięsem z kurczaka, które codziennie jest dowożone z hurtowni przez naszego kierowcę. No i wreszcie, imprezy plenerowe. Wielkimi krokami nadchodzi wiosna, później lato i sezon imprez z udziałem psiaków. W tym roku również chcemy w nich uczestniczyć, tyle psiaków z naszego schroniska jeszcze nie miało okazji się pokazać, a dzięki takim imprezom wiele psów może znaleźć domy.

Jak widzicie, samochód to element niezbędny do funkcjonowania schroniska. Auto zostało dziś przetransportowane do mechanika, który określił szkody i koszt wymiany popsutych części. Wymienić trzeba pompę układu chłodzenia i układ rozrządu silnika. W konsekwencji uszkodzeń tych dwu układów doszło do wydmuchania uszczelki spod głowicy, w związku z czym naprawić trzeba także głowicę. Koszt remontu auta to ponad 2000 zł. Dla schroniska to w tej chwili kwota po prostu nieosiągalna. To koszt zakupu jedzenia na dwa tygodnie lub operacji wzroku, na którą czeka jeden z naszych podopiecznych, a przecież nie możemy wybierać między autem, a zdrowiem psiaka! Dlatego musimy prosić, wręcz błagać Was o pomoc. Mechanik nie wyda nam naprawionego auta dopóki nie zapłacimy za jego naprawę.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.2017
  17.03.2017

  Mam psa adoptowanego z Krzesimowa, pracownicy tego schroniska to ludzie, którzy naprawdę kochają zwierzęta i o nie dbają. Życzę powodzenia w zbiórce :)

  • Schronisko w Krzesimowie - awatar

   Schronisko w Krzesimowie - Organizator zbiórki

   01.04.2017
   01.04.2017

   Dziękujemy za wsparcie i miłe słowa. :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.2017
  17.03.2017

  Bardzo szanujemy Waszą pracę i serce jakie okazujecie psiakom w potrzebie. Jeden z naszych piesków to Wasza była podopieczna. Bardzo prosimy każdego kto może pomóc o wpłatę dla schroniska w Krzesimowie, te zwierzaki naprawdę potrzebują pomocy.

  • Schronisko w Krzesimowie - awatar

   Schronisko w Krzesimowie - Organizator zbiórki

   01.04.2017
   01.04.2017

   Dziękujemy za wsparcie!

500 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Majka Gulanowska - awatar
Majka Gulanowska
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Klaudia - awatar
Klaudia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Tkaczyk - awatar
Tkaczyk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij