Zbiórka #złotynakilometr dla Hani vol.3 - zdjęcie główne

#złotynakilometr dla Hani vol.3

34 767 zł  z 24 757 zł (Cel)
Wpłaciło 410 osób
Marta Mielec - awatar

Marta Mielec

Organizator zbiórki


#złotynakilometr

Akcja zorganizowana przez biegowych przyjaciół Hani Mielec mająca na celu zgromadzenie środków na jej leczenie i rehabilitację. Idea jest bardzo prosta- każdy przebiegnięty kilometr zamieniamy na złotówkę i wpłacamy na zbiórkę.

Ogromnym sukcesem okazała się I i II edycja akcji. Liczymy na Was i w tym roku!

Mamy pewność, że to co robimy ma sens i co najważniejsze- przynosi zamierzone efekty! Radość życia.

Hania jest przede wszystkim ciekawą świata i ludzi, radosną i śliczną dziewięciolatką. Dzieciakiem, który mimo marnych prognoz stanął na nogi i pokazuje jak walczyć każdego dnia. Zespół Downa, z którym się pojawiła pośród nas przyniósł niestety szereg wad towarzyszących- skomplikowana, nieoperacyjna wada serca, niedoczynność tarczycy, krótkowzroczność, astygmatyzm, hipotonia mięśni.

Urodziła się 6 maja 2008 roku z wrodzoną wadą serca pod postacią wspólnego kanału przedsionkowo-komorowego (AVSD), hipoplazją lewej komory (LV). W trzecim miesiącu życia zamknięto jej przetrwały przewód tętniczy (PDA) i przełożono tętnice błądzącą.  Następnie w czwartym roku życia przeszła operację zespolenia systemowo- płucnego, by poprawić wydolność, jakość i komfort jej życia.  Kolejne operacje są planowane jedynie w przpadku bezpośredniego zagrożenia życia, gdyż niosą ze sobą ogromne ryzyko niepowodzenia. Jest pod stałą opieką ośrodka kardiologicznego w Gdańsku, endokrynologa, lekarza rehabilitacji, fizjoterapeutów i specjalisty chorób oczu. Jej rozwój jest znacznie opóźniony, dlatego priorytetem jest dla nas usamodzielnianie i wspomaganie w poznawaniu świata.

Już są efekty!

Hania uwielbia zajęcia hipoterapii, SI i dogoterapii. Potrzebuje stałej rehabilitacji ruchowej, by wzmocnić mięśnie, budować i utrwalać prawidłowe nawyki. Stała praca zarówno w domu jak i na turnusach rehabilitacyjnych logopedy i terapeuty terapii zajęciowej pomagają ydłużyć czas koncentracji na pracy, owocując rozwijaniem się mowy i zdolności poznawczych. Terapia ręki umożliwia rozwijanie się motoryki małej.

Stała rehabilitacja w połączeniu z ogromem miłości i akceptacji potrafi zdziałać cuda! 

Potrzebujemy Waszej pomocy!

Dzięki Wam mamy możliwość zapewnienia Hani harmonijnego rozwoju, a w przyszłości samodzielności o którą tak bardzo wspólnie walczymy! 

Komentarze


 • Szymon Świergiel - awatar

  Szymon Świergiel

  09.03.2018
  09.03.2018

  Dużo zdrowia! Gorące pozdrowienia!

 • Goś Ka - awatar

  Goś Ka

  14.02.2018
  14.02.2018

  Troszkę się pogubiłam w tym roku, z opóźnieniem ale dołożyłam swoje kilometry ;-)

 • Milena Szostak - awatar

  Milena Szostak

  26.01.2018
  26.01.2018

  Za płytę Enej :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.2018
  18.01.2018

  Uff, już myślałem, że się spóźniłem! Całusy dla Hani, jak zawsze. Pozdro.

  • Marta Mielec - awatar

   Marta Mielec - Organizator zbiórki

   18.01.2018
   18.01.2018

   Ściski ogromne Tatko! ❤❤❤

 • Beti - awatar

  Beti

  15.01.2018
  15.01.2018

  😘😘😘

  • Marta Mielec - awatar

   Marta Mielec - Organizator zbiórki

   18.01.2018
   18.01.2018

   ❤❤❤

34 767 zł  z 24 757 zł (Cel)
Wpłaciło 410 osób
Marta Mielec - awatar

Marta Mielec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 410

Marta Kryspin - awatar
Marta Kryspin
100
Orzechy - awatar
Orzechy
50
Jungiewicz Aneta - awatar
Jungiewicz Aneta
50
kasia - awatar
kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
janusz bochenek - awatar
janusz bochenek
100
Justyna Żołądek - awatar
Justyna Żołądek
20
Krysia Schneider - awatar
Krysia Schneider
94
Oliwka - awatar
Oliwka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij