Zbiórka Złamana żuchwa, wypadnięte oko.. - zdjęcie główne

Złamana żuchwa, wypadnięte oko..

9 000 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 316 osób

Odebraliśmy telefon w sprawie kotki, której "wypłynęło oko". Pojechaliśmy na miejsce. Widok, który ukazał się naszym oczom na długo pozostanie w naszej pamięci. 


Oko kotki  było wysadzone, wyciekała z niego ropa. Z nosa wypływała krwista wydzielina. Pyszczek był cały czas otwarty, kotka dyszała.


Kotka trafiła do przychodni, gdzie udzielono jej pierwszej pomocy. 

Z opisu lekarza: "Obrażenia głowy, wypadnięcie gałki ocznej lewej - stan ropny, zastrupiały, złamanie spojenia żuchwy z przemieszczeniem, złamanie szczęki z wgłonieniem sekcji siekaczy po stronie lewej oraz lewego kła"

W premedykacji wykonano: " Opracowano wstępnie obrażenia, wykonano morfologię. Do stabilizacji spojenie żuchwy, do usunięcia kły szczęki oraz gałka oczna, do wszycia sonda doprzełykowa".


Następnie kotka trafiła do całodobowej przychodni. 

W nocy urodziła martwy płód.

Lekarze planują na jutro czyszczenie oczodołu i usunięcie oka, spojenie żuchwy oraz sterylizację. Zostanie jej także założona sonda do podawania pokarmu.

Zadajesz sobie pytanie, co stało się tej kotce? Sami nie wiemy, to mógł być samochód, ale równie dobrze pobicie, kotka jest oswojona, ufna. 

Melba przechodzi teraz ciężkie chwile, ale jest już bezpieczna, a my zrobimy wszystko, aby za jakiś czas była w dobrej kondycji i cieszyła się kocim życiem. Potrzebujemy jednak WASZEJ POMOCY!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.04.2017
  08.04.2017

  Zdrowiej szybko koteczku :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.04.2017
  03.04.2017

  Na zdrowko!

 • Marta Kędzierska - awatar

  Marta Kędzierska

  28.03.2017
  28.03.2017

  Wracaj do zdrowia Maleńka. A dla osób, którzy pomagają Koteczce przesyłam ogromne podziękowania - świat byłby wspaniałym miejscem, gdyby było na nim więcej ludzi, jak Wy.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.2017
  26.03.2017

  Wracaj do zdrowia! :)

 • Ewa Wilczek - awatar

  Ewa Wilczek

  24.03.2017
  24.03.2017

  Malutka trzymaj się to dla Ciebie byś mogła cieszyć się przy człowieku, który zapewni tobie bezpieczeństwo i miłość. Trzymaj się. A dla ludzi z fundacji wielki szacunek za takie zaangażowanie

9 000 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 316 osób

Wpłaty: 316

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
69
Agnieszka Chojecka - awatar
Agnieszka Chojecka
10
Anna - awatar
Anna
100
Edyta Winnik - awatar
Edyta Winnik
100
Małgorzata Gumienna - awatar
Małgorzata Gumienna
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Dąbrowska - awatar
Ewa Dąbrowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij