Zbiórka Zoja Poluszyńska - zdjęcie główne

Zoja Poluszyńska

27 096 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 346 osób
Krzysztof Wasilewski - awatar

Krzysztof Wasilewski

Organizator zbiórki


Jestem kolegą Pawła. To zwyczajnie porządny człowiek. Przyda się tej wspaniałej rodzinie pomoc i wsparcie nie tylko słowne. Leczenie to wydatki, to niemożność pracowania, to straszny czas. Rzadko nie wiem co powiedzieć... Czasami człowiekowi coś ściska gardło i może tylko milczeć. Zoja, ja Cię znam ze zdjęć na FB, z opowiadań Taty. Paweł zawsze ma iskry w oczach, gdy o Tobie mówi. I tak zostanie. Pomożemy Wam. 10 tysięcy zł to kwota, jaka na szybko przyszła mi do głowy. Zapewne zbyt mała na wydatki, ale coś musiałem wpisać. Mam nadzieję, że przebijemy tą sumę kilka razy.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.03.2019
  06.03.2019

  ❤️❤️❤️

 • Kuzmo1 - awatar

  Kuzmo1

  04.03.2019
  04.03.2019

  Zojcia:*

 • A and M - awatar

  A and M

  01.03.2019
  01.03.2019

  Best wishes from Uncle and Auntie!

 • Martyna Smerdel - awatar

  Martyna Smerdel

  28.02.2019
  28.02.2019

  Trzymam mocno kciuki za Malutką!!! Będę Was wspierać jak tylko się da!

 • Ewelina Jakubowicz - awatar

  Ewelina Jakubowicz

  22.02.2019
  22.02.2019

  Dla księżniczki dużo zdrówka😘Dla rodziców dużo siły. Będzie wszystko dobrze nie ma innej opcji

27 096 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 346 osób
Krzysztof Wasilewski - awatar

Krzysztof Wasilewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 346

Agata Bzdak - awatar
Agata Bzdak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Konrad - awatar
Konrad
50
Kasia Łukowska - awatar
Kasia Łukowska
100
Tomek - awatar
Tomek
100
Ewela - awatar
Ewela
50
Małgosia - awatar
Małgosia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Katarzyna Szymczak - awatar
Katarzyna Szymczak
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij