Zbiórka Na spłatę faktury z zooplusa - zdjęcie główne

Na spłatę faktury z zooplusa

781 zł  z 781 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Normalnie staramy się opłacać zamówienia z wpłat na wirtualne adopcje (robimy minimum 2 zamówienia w miesiącu w ostatnim czasie, średnio na kwotę 700-800 zł każde), w marcu poszaleliśmy jednak z kastracjami, leczeniem i szczepieniami, przez co dług w lecznicy znów przekroczył 8 tysięcy i każda dodatkowa wpłata bardzo nam pomoże...

Ostatnie zamówienie z zooplusa dotarło do nas wczoraj, a faktura opiewa na kwotę 780,88 zł. W skład faktury wchodzi karma sucha i mokra dla kotów (mamy pod opieką prawie 30 kotów czekających na nowe domy, do tego dochodzą koty wolno żyjące przechodzące u nas leczenie i dochodzące do siebie po kastracji, więc mimo ogromnego wsparcia z Państwa strony karmy idzie naprawdę ogrom). Dodatkowo żwirek (worek starcza na 2 tygodnie dla 8 kotów przebywających w naszej kociarence, a to dopiero 1/3 wszystkich naszych adopciaków...), dwa worki karmy Taste of the Wild, którą żywiony jest Marco oraz którą w ostatnim czasie testujemy u Walentynki i Dżekiego, którzy również mają zdrowotne problemy. Do tego wszystkiego 2 worki Fitmina dla innych psiaków.

Choć na opłacenie zamówienia mamy 2 tygodnie, kończy się już nam Hills gastro, który musimy zamówić lada dzień, 2 worki Fitmina nawet przy mieszaniu z karmą zbiórkową starczą tylko na kilka dni, więc musimy domówić kolejne i  tak środki z wirtualnej adopcji szybko się kończą...

Jeśli mimo ogromu próśb, jakie ostatnio w Waszym kierunku składamy chcielibyście nas wesprzeć w spłacie tej faktury, za każdą złotówkę będziemy ogromnie wdzięczni! <3 

781 zł  z 781 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Pies z kotem - awatar
Pies z kotem
81
OnKoteł - awatar
OnKoteł
10
Baszon - awatar
Baszon
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kaja Ami Bryan - awatar
Kaja Ami Bryan
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Baśka S. - awatar
Baśka S.
30
Tatiana - awatar
Tatiana
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij