Zbiórka Na spłatę faktury z zooplusa - zdjęcie główne

Na spłatę faktury z zooplusa

781 zł  z 781 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Normalnie staramy się opłacać zamówienia z wpłat na wirtualne adopcje (robimy minimum 2 zamówienia w miesiącu w ostatnim czasie, średnio na kwotę 700-800 zł każde), w marcu poszaleliśmy jednak z kastracjami, leczeniem i szczepieniami, przez co dług w lecznicy znów przekroczył 8 tysięcy i każda dodatkowa wpłata bardzo nam pomoże...

Ostatnie zamówienie z zooplusa dotarło do nas wczoraj, a faktura opiewa na kwotę 780,88 zł. W skład faktury wchodzi karma sucha i mokra dla kotów (mamy pod opieką prawie 30 kotów czekających na nowe domy, do tego dochodzą koty wolno żyjące przechodzące u nas leczenie i dochodzące do siebie po kastracji, więc mimo ogromnego wsparcia z Państwa strony karmy idzie naprawdę ogrom). Dodatkowo żwirek (worek starcza na 2 tygodnie dla 8 kotów przebywających w naszej kociarence, a to dopiero 1/3 wszystkich naszych adopciaków...), dwa worki karmy Taste of the Wild, którą żywiony jest Marco oraz którą w ostatnim czasie testujemy u Walentynki i Dżekiego, którzy również mają zdrowotne problemy. Do tego wszystkiego 2 worki Fitmina dla innych psiaków.

Choć na opłacenie zamówienia mamy 2 tygodnie, kończy się już nam Hills gastro, który musimy zamówić lada dzień, 2 worki Fitmina nawet przy mieszaniu z karmą zbiórkową starczą tylko na kilka dni, więc musimy domówić kolejne i  tak środki z wirtualnej adopcji szybko się kończą...

Jeśli mimo ogromu próśb, jakie ostatnio w Waszym kierunku składamy chcielibyście nas wesprzeć w spłacie tej faktury, za każdą złotówkę będziemy ogromnie wdzięczni! <3 

781 zł  z 781 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Pies z kotem - awatar
Pies z kotem
81
OnKoteł - awatar
OnKoteł
10
Baszon - awatar
Baszon
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kaja Ami Bryan - awatar
Kaja Ami Bryan
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Baśka S. - awatar
Baśka S.
30
Tatiana - awatar
Tatiana
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij