Zbiórka Na spłatę faktury z zooplusa - zdjęcie główne

Na spłatę faktury z zooplusa

781 zł z 781 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Normalnie staramy się opłacać zamówienia z wpłat na wirtualne adopcje (robimy minimum 2 zamówienia w miesiącu w ostatnim czasie, średnio na kwotę 700-800 zł każde), w marcu poszaleliśmy jednak z kastracjami, leczeniem i szczepieniami, przez co dług w lecznicy znów przekroczył 8 tysięcy i każda dodatkowa wpłata bardzo nam pomoże...

Ostatnie zamówienie z zooplusa dotarło do nas wczoraj, a faktura opiewa na kwotę 780,88 zł. W skład faktury wchodzi karma sucha i mokra dla kotów (mamy pod opieką prawie 30 kotów czekających na nowe domy, do tego dochodzą koty wolno żyjące przechodzące u nas leczenie i dochodzące do siebie po kastracji, więc mimo ogromnego wsparcia z Państwa strony karmy idzie naprawdę ogrom). Dodatkowo żwirek (worek starcza na 2 tygodnie dla 8 kotów przebywających w naszej kociarence, a to dopiero 1/3 wszystkich naszych adopciaków...), dwa worki karmy Taste of the Wild, którą żywiony jest Marco oraz którą w ostatnim czasie testujemy u Walentynki i Dżekiego, którzy również mają zdrowotne problemy. Do tego wszystkiego 2 worki Fitmina dla innych psiaków.

Choć na opłacenie zamówienia mamy 2 tygodnie, kończy się już nam Hills gastro, który musimy zamówić lada dzień, 2 worki Fitmina nawet przy mieszaniu z karmą zbiórkową starczą tylko na kilka dni, więc musimy domówić kolejne i  tak środki z wirtualnej adopcji szybko się kończą...

Jeśli mimo ogromu próśb, jakie ostatnio w Waszym kierunku składamy chcielibyście nas wesprzeć w spłacie tej faktury, za każdą złotówkę będziemy ogromnie wdzięczni! <3 

781 zł z 781 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Pies z kotem - awatar
Pies z kotem
81
OnKoteł - awatar
OnKoteł
10
Baszon - awatar
Baszon
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kaja Ami Bryan - awatar
Kaja Ami Bryan
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Baśka S. - awatar
Baśka S.
30
Tatiana - awatar
Tatiana
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij