Zbiórka Bądź św. Mikołajem dla hospicjum - zdjęcie główne

Bądź św. Mikołajem dla hospicjum

1 210 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Hospicjum Ewangelisty - awatar

Hospicjum Ewangelisty

Organizator zbiórki

,,Święty Mikołaj w niebie siedzi, i w chwale boskiej jasno świeci (..)” 

~ Władysław Bełz ~


Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie od przeszło 30 lat pomaga osobom cierpiącym na choroby nowotworowe. Dzięki zespołowi profesjonalistów nasza opieka ma charakter holistyczny, a w jej centrum znajduje się człowiek. Uśmierzamy ból, towarzyszymy, dzięki czemu nasi chorzy nie czują się osamotnieni na ostatnim etapie ich ziemskiej wędrówki.

W hospicjum stacjonarnym oferujemy fachową opiekę pielęgniarską i lekarską dostępną przez dwadzieścia cztery godziny. Posiadamy również wykwalifikowany zespół psychologów i rehabilitantów, którzy każdego dnia czuwają nad naszymi pacjentami. Dzięki posłudze duszpasterskiej wspieramy naszych podopiecznych także duchowo.

W okresie szalejącej pandemii koronawirusa artykułem pierwszej potrzeby stały się środki ochrony osobistej. Maseczki, rękawiczki, przyłbice, płyny do dezynfekcji, stanowią podstawową ochronę naszych medyków w codziennej pracy nad pacjentami.

Zaopatrzenie naszego personelu w środki ochronne to koszt rzędu około 15 000 zł miesięcznie. Ta wysoka kwota wynika z faktu, że jest to sprzęt jednorazowego użycia. Według wytycznych maski wymieniane są przez pielęgniarki, lekarzy, psychologów, rehabilitantów średnio co 2-3 godziny. Każdy pacjent pielęgnowany jest w nowej czystej parze rękawic, co powoduje, że są  one zmieniane kilkanaście razy w dniu. Taki sposób funkcjonowania podyktowany jest głównie troską o pacjenta i ma na celu niwelowanie ryzyka zarażenia.

Okres nadchodzących świąt jest dla nas wszystkich czasem szczególnym.

Dlatego Ty również możesz zostać św. Mikołajem i pomóc hospicjum chronić pacjentów oraz medyków przed koronawirusem.

Nawet najmniejsza wpłata to dla nas ogromny prezent, za który serdecznie dziękujemy!

Bądźmy razem w tym trudnym czasie i wspierajmy tych najbardziej potrzebujących!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.2020
  22.11.2020

  Pamiętam.

  • Hospicjum Ewangelisty - awatar

   Hospicjum Ewangelisty - Organizator zbiórki

   14.12.2020
   14.12.2020

   Dziękujemy! <3

1 210 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Hospicjum Ewangelisty - awatar

Hospicjum Ewangelisty

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Izabela Bańska - awatar
Izabela Bańska
200
Marta Blonkowska - awatar
Marta Blonkowska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Tetiana Durnieva - awatar
Tetiana Durnieva
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Czarnobaj - awatar
Anna Czarnobaj
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij