Zbiórka Bądź św. Mikołajem dla hospicjum - zdjęcie główne

Bądź św. Mikołajem dla hospicjum

1 210 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Hospicjum Ewangelisty - awatar

Hospicjum Ewangelisty

Organizator zbiórki

,,Święty Mikołaj w niebie siedzi, i w chwale boskiej jasno świeci (..)” 

~ Władysław Bełz ~


Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie od przeszło 30 lat pomaga osobom cierpiącym na choroby nowotworowe. Dzięki zespołowi profesjonalistów nasza opieka ma charakter holistyczny, a w jej centrum znajduje się człowiek. Uśmierzamy ból, towarzyszymy, dzięki czemu nasi chorzy nie czują się osamotnieni na ostatnim etapie ich ziemskiej wędrówki.

W hospicjum stacjonarnym oferujemy fachową opiekę pielęgniarską i lekarską dostępną przez dwadzieścia cztery godziny. Posiadamy również wykwalifikowany zespół psychologów i rehabilitantów, którzy każdego dnia czuwają nad naszymi pacjentami. Dzięki posłudze duszpasterskiej wspieramy naszych podopiecznych także duchowo.

W okresie szalejącej pandemii koronawirusa artykułem pierwszej potrzeby stały się środki ochrony osobistej. Maseczki, rękawiczki, przyłbice, płyny do dezynfekcji, stanowią podstawową ochronę naszych medyków w codziennej pracy nad pacjentami.

Zaopatrzenie naszego personelu w środki ochronne to koszt rzędu około 15 000 zł miesięcznie. Ta wysoka kwota wynika z faktu, że jest to sprzęt jednorazowego użycia. Według wytycznych maski wymieniane są przez pielęgniarki, lekarzy, psychologów, rehabilitantów średnio co 2-3 godziny. Każdy pacjent pielęgnowany jest w nowej czystej parze rękawic, co powoduje, że są  one zmieniane kilkanaście razy w dniu. Taki sposób funkcjonowania podyktowany jest głównie troską o pacjenta i ma na celu niwelowanie ryzyka zarażenia.

Okres nadchodzących świąt jest dla nas wszystkich czasem szczególnym.

Dlatego Ty również możesz zostać św. Mikołajem i pomóc hospicjum chronić pacjentów oraz medyków przed koronawirusem.

Nawet najmniejsza wpłata to dla nas ogromny prezent, za który serdecznie dziękujemy!

Bądźmy razem w tym trudnym czasie i wspierajmy tych najbardziej potrzebujących!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.2020
  22.11.2020

  Pamiętam.

  • Hospicjum Ewangelisty - awatar

   Hospicjum Ewangelisty - Organizator zbiórki

   14.12.2020
   14.12.2020

   Dziękujemy! <3

1 210 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Hospicjum Ewangelisty - awatar

Hospicjum Ewangelisty

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Izabela Bańska - awatar
Izabela Bańska
200
Marta Blonkowska - awatar
Marta Blonkowska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Tetiana Durnieva - awatar
Tetiana Durnieva
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Czarnobaj - awatar
Anna Czarnobaj
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij