Magda Kobojek - awatar

Magda Kobojek

Organizator zbiórki

Nazywam się Magda Kobojek. Mam 23 lata, pochodzę z małej miejscowości Gągławki niedaleko Olsztyna. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Moje życie to ciągła walka o poprawę zdrowia, sprawności i osiągnięcie jak największej samodzielności. Nie jest to łatwe ale staram się z całych sił dawać z siebie wszystko. Jestem absolwentką Policealnego Studium "Cogito"w Olsztynie na kierunku Technik Administracji. Przystąpiłam do egzaminu zawodowego oraz do ponownego egzaminu maturalnego z matematyki. W tej chwili oczekuję na wyniki obu egzaminów. Bardzo chciałabym studiować na UWM w Olsztynie na kierunku Bibliotekoznawstwo, lub dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Jestem osobą ambitną. Jeśli założę sobie jakiś cel, to uparcie staram się do niego dążyć. Leczenie i rehabilitacja w mojej chorobie jest niezbędna. Z osoby na wózku dzięki wzmożonej i systematycznej rehabilitacji oraz ogromnej determinacji -stałam się osobą poruszającą się z pomocą balkonika. Uważam to za wielki sukces swój i rehabilitantów. Lecz, by dalej tak mogło być potrzebuję dalej rehabilitacji. Moim marzeniem jest wyjechać w tym roku na turnus rehabilitacyjny, który bardzo mi pomoże w lepszym funkcjonowaniu. Turnus odbędzie się w ośrodku "Neuron" w Małym Gacnie.  Koszt dwutygodniowego turnusu wynosi 5900zł. Kwota ta znacznie przewyższa moje możliwości finansowe oraz mojej rodziny.  Wierzę w dobroć ludzkich serc i w to, że mi pomożecie. Pisząc do Was nie proszę o litość, nie o współczucie , ale o pomoc. Pomoc w walce z chorobą, a także w spełnieniu mojego marzenia , jakim byłby ten właśnie wyjazd na turnus. Pamiętajcie dobro powraca, i do was też powróci :-)

Jestem podopieczną Fundacji "Zdążyć z pomocą" w Warszawie.

 Zebrana kwota zostanie przelana na moje subkonto w w/w Fundacji.

Aktualności

 • Magda Kobojek - awatar

  Magda Kobojek

  22.07.17
  22.07.17

  Witam wszystkich ponownie. Przedwczoraj mieliśmy miłe spotkanie w gronie rodziny. Po smakowitym grillu poszliśmy na spacer. Było cudownie, zobaczcie sami... W odpowiedzi na pytanie przyjaciół z zagranicy: jak wpłacić na fundację na rzecz mojej zbiórki podaję poniżej numery kont bankowych fundacji "Zdążyć z pomocą" ( w tytule wpłaty prosimy podać numer członkowski oraz imię i nazwisko: 781, Magdalena Kobojek) Wpłaty zagraniczne: kod SWIFT (BIC): PKOPPLPW PL 86 1240 1037 1787 0010 1740 2700 (darowizny w dolarach amerykańskich USD) PL 31 1240 1037 1978 0010 1651 3186 (darowizny w euro)

Komentarze

 • Kama - awatar

  Kama

  01.07.17
  01.07.17

  Powodzenia:-)

  • Magda Kobojek - awatar

   Magda Kobojek - Organizator zbiórki

   03.07.17
   03.07.17

   Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty, są to dla mnie bardzo ważne pieniądze,ponieważ pomogą mi wyjechać na turnus rehabilitacyjny, który pomoże mi w dalszym usprawnianiu się i lepszym funkcjonowaniu : )

 • Barbara Sopyłło - awatar

  Barbara Sopyłło

  25.06.17
  25.06.17

  życzę zdrowia i spełniania marzeń:)

  • Magda Kobojek - awatar

   Magda Kobojek - Organizator zbiórki

   25.06.17
   25.06.17

   Dziękuję bardzo. Mam nadzieję,ze uda się zebrać potrzebną mi kwotę i będę mogła pojechać na turnus :) Dziękuję wszystkim, którzy wpłacają za każdą kwotę. Liczy się każdy grosik :)

Magda Kobojek - awatar

Magda Kobojek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 10

Maciej Grabowski - Bitmat - awatar
10
Maciej Grabowski - Bitmat
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Kama - awatar
50
Kama
Agnieszka Kobojek - awatar
100
Agnieszka Kobojek
Magda Kobojek - awatar
100
Magda Kobojek
Małgorzata Fiertek - awatar
50
Małgorzata Fiertek
Witold Wysocki - awatar
100
Witold Wysocki
Barbara Sopyłło - awatar
10
Barbara Sopyłło
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.