Zbiórka Baster - czyli życie na kredyt - zdjęcie główne

Baster - czyli życie na kredyt

1 045 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Przywracamy nadzieję - teraz my  także  potrzebujemy nadzieji abyśmy mogli pomagać.

Podaruj marzenia o ciepłym domu, o pełnej misce, kochającym człowieku i długich spacerach. 

To amstaffy niczyje - bez domu, porzucone, niekochane, zmęczone ciągłą tułaczką.

Podaruj marzenia- pomóż nam pomagać !

UDOSTĘPNIJ ! WESPRZYJ ! POKOCHAJ ! DAJ DOM !

 Napiszmy troszkę o bohaterze naszej zbiórki.

Smutna historia, jak wiele innych psich i ludzkich dramatów z którymi  macie Państwo styczność  przeglądając  portale społecznościowe codziennie, jednak postaram się ją opowiedzieć.

Baster to psiak, który  trafił do schroniska w Toruniu po śmierci swojego opiekuna. Młody chłopak popełnił samobójstwo na oczach zwierzaka. Rodzina oddała psa do schroniska gdzie przeżył następną traumę. Przestał jeść, wyniszczony, osłabiony organizm  poddany na choroby nie wytrzymał. Zabrany przez nas do hotelu tydzień walczył i niestety nie mając już siły poddał się. Przestał jeść i pić.  Nastąpiło błyskawiczne odwodnienie i stan psa wymagał natychmiastowej interwencji lekarzy. 

 Diagnostyka, hospitalizacja, leczenie. Nie mogło być inaczej. Stwierdzono stan zapalny stawów  żuchwowo - skroniowych,  obnażone nerwy  w przyzębiu.  Złe wyniki enzymów trzustkowych.

Wykonano szereg badań, prześwietleń, natychmiastowo podano leki 

i ...jest dużo, dużo lepiej. 

Walka  o życie Bastera, które było zagrożone wydaje się być wygrana.

Teraz my szukamy pomocy w opłaceniu faktury w klinice, która opiewa na 500 zł 

To nie jest tak dużo jednak dla nas to kwota nadwątlająca nasz budżet. Dodatkowo zbieramy ok 100 zł na miękką karmę, którą Baster musi jeść przez conajmniej 2 tygodnie. 

Jeśli możesz nas wspomóc w  walce o lepsze życie dla Bastera - PROSIMY !

Jeśli ta historia poruszyła Cię  udostępnij, być może ktoś z Twojich znajomych będzie mógł nas wspomóc. Może właśnie dzięki Tobie Baster znajdzie nową, kochająca rodzinę. 

Zapraszamy na stronę FB Amstaffy Niczyje  kontakt w sprawie adopcji Bastera Agnieszka tel 503305077.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć opisywanego psiaka, które pokazują  jak bardzo bezdomność zniszczyła fizyczny wygląd zwierzęcia. Jednocześnie informujemy, że zaistniałe zmiany są tylko i wyłącznie wynikiem traumy, która przeżył. Baster nigdy nie był porzucony lub głodzony, był poprostu oddany przez rodzinę do schroniska!

Komentarze


  • Maciek Maciński - awatar

    Maciek Maciński

    16.05.2017
    16.05.2017

    .

1 045 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 43

Magda - awatar
Magda
10
Adam K - awatar
Adam K
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Milo - awatar
Milo
10
anka - awatar
anka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Olga - awatar
Olga
10
Monika i Marcin - awatar
Monika i Marcin
100
Asia M. - awatar
Asia M.
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij