Zbiórka Zawody Kulturystyczne IFBB - zdjęcie główne

Zawody Kulturystyczne IFBB

2 123 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Adrian Długokęcki - awatar

Adrian Długokęcki

Organizator zbiórki

Nazywam się Adrian Długokęcki jestem zawodnikiem Mens, Physique federacji IFBB oraz reprezentantem Polski. Zbieram pieniądze na przygotowanie się do Mistrzostw Swiata w Zjednoczonych Emiratach Arabskich!  Obecnie mam kłopoty finansowe dlatego proszę o pomoc! 

Komentarze


 • Karolina i Roman Szpak - awatar

  Karolina i Roman Szpak

  09.10.2019
  09.10.2019

  Powodzenia!!!

 • Piotr Nowosielski - awatar

  Piotr Nowosielski

  08.10.2019
  08.10.2019

  👍 Chociaż troszkę 💪😉

 • Karol Nadobnik - awatar

  Karol Nadobnik

  06.10.2019
  06.10.2019

  No zdążyłem wpłacić. Adrian następnym razem rób zbiórkę na oficjalnym profilu! Na prywatny nie mam wstępu. Masz ode mnie na witaminy.

 • Alan - awatar

  Alan

  04.10.2019
  04.10.2019

  Powodzonka Adi

2 123 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Adrian Długokęcki - awatar

Adrian Długokęcki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Karolina i Roman Szpak - awatar
Karolina i Roman Szpak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Piotr Nowosielski - awatar
Piotr Nowosielski
20
Olgierd Zaboronek - awatar
Olgierd Zaboronek
50
Polish Bistro Penticton - awatar
Polish Bistro Penticton
200
Karol Nadobnik - awatar
Karol Nadobnik
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamil Półtorak - awatar
Kamil Półtorak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Renata Kaniepien - awatar
Renata Kaniepien
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij