Zbiórka Zawody Kulturystyczne IFBB - zdjęcie główne

Zawody Kulturystyczne IFBB

2 123 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Adrian Długokęcki - awatar

Adrian Długokęcki

Organizator zbiórki

Nazywam się Adrian Długokęcki jestem zawodnikiem Mens, Physique federacji IFBB oraz reprezentantem Polski. Zbieram pieniądze na przygotowanie się do Mistrzostw Swiata w Zjednoczonych Emiratach Arabskich!  Obecnie mam kłopoty finansowe dlatego proszę o pomoc! 

Komentarze


 • Karolina i Roman Szpak - awatar

  Karolina i Roman Szpak

  09.10.19
  09.10.19

  Powodzenia!!!

 • Piotr Nowosielski - awatar

  Piotr Nowosielski

  08.10.19
  08.10.19

  👍 Chociaż troszkę 💪😉

 • Karol Nadobnik - awatar

  Karol Nadobnik

  06.10.19
  06.10.19

  No zdążyłem wpłacić. Adrian następnym razem rób zbiórkę na oficjalnym profilu! Na prywatny nie mam wstępu. Masz ode mnie na witaminy.

 • Alan - awatar

  Alan

  04.10.19
  04.10.19

  Powodzonka Adi

2 123 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Adrian Długokęcki - awatar

Adrian Długokęcki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Karolina i Roman Szpak - awatar
Karolina i Roman Szpak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Piotr Nowosielski - awatar
Piotr Nowosielski
20
Olgierd Zaboronek - awatar
Olgierd Zaboronek
50
Polish Bistro Penticton - awatar
Polish Bistro Penticton
200
Karol Nadobnik - awatar
Karol Nadobnik
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamil Półtorak - awatar
Kamil Półtorak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Renata Kaniepien - awatar
Renata Kaniepien
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij