Zbiórka Na operacje łapki Gwoździka! - zdjęcie główne

Na operacje łapki Gwoździka!

1 288 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Kociak połamany, wyziębiony, porzucony na pastwę losu!


Gdy do nas trafił wyglądał jak kulka nieszczęścia. Był cały mokry, bardzo chłodny a w jego spojrzenia było tyle smutku i bezradności, że aż ciężko było na niego patrzeć.. Przecież ma dopiero 3 miesiące!

Gwoździk, bo takie dostał imię, został znaleziony przy jednej z bardziej ruchliwych ulic w Gdyni. Od razu było widać że oprócz chłodu, coś jeszcze kociakowi dolega.
Nie sądziliśmy, że rana na łapce okaże się bardzo bolesnym złamaniem otwartym, wymagającym natychmiastowej operacji.
Istniało ogromne ryzyko, że w ranę wda się zakażenie, które mogłoby doprowadzić nawet do śmierci kociaka! Nie wspominając już o tym bólu, gdy chciał się poruszać! Jedno jest pewne. Gdyby nie osoby, które go znalazły i przyniosły do schroniska, Gwoździk by nie przeżył.


Operacja gwoździowania łapy została przeprowadzona natychmiast. W takich sytuacjach nie ma czasu zastanawiać się czy są na to fundusze. Po prostu trzeba działać.

Obecnie kociak przebywa w lecznicy, pod czujnym okiem weterynarzy. Zostały również przeprowadzone dodatkowe badania, aby mieć możliwość walki z ewentualną infekcją..
Gwoździk dał się poznać jako bardzo przytulaśny kot. Z jego oczu zniknęło przerażenie a pojawił się nowy promyk nadziei. W końcu nie leży już w kałuży na ulicy, tylko na miękkim kocyku..

Zrobiliśmy, co trzeba było zrobić, ale teraz pozostał dług do spłacenia. Zbliża się zima a potrzeby schroniska rosną..

Koszt operacji Gwoździka, leczenie i badania w obecnej chwili wynoszą przeszło 1100 zł..


Kociak jest wspierany również pastą Vetoquinol Calo-Pet i odżywką w proszku Convalescence support instant diet firmy Royal Canin i bardzo potrzebuje tego, aby dojść do siebie po operacji. Trzeba zrobić wszystko, aby kociak przeżył i poznał tę lepszą stronę życia, jaką może mu zaoferować człowiek!


Dlatego chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie.

Wielokrotnie pokazywaliście, że los porzuconych i cierpiących zwierząt nie jest Wam obojętny.

Czy i tym razem wspomożecie nas w opiece nad Gwoździkiem?

Komentarze


 • Halina Księżak - awatar

  Halina Księżak

  13.10.2016
  13.10.2016

  Wyleczmy to biedactwo!

  • OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni - awatar

   OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni - Organizator zbiórki

   14.10.2016
   14.10.2016

   Bez Państwa pomocy, nie dalibyśmy rady uratować skrzywdzonych zwierząt takich jak Gwoździk, dlatego dziękujemy z całego serca za pomoc! <3

 • Kris LG - awatar

  Kris LG

  13.10.2016
  13.10.2016

  Jak to dobrze, że jesteście - Ciapkowo.pzdr

  • OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni - awatar

   OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni - Organizator zbiórki

   14.10.2016
   14.10.2016

   A jesteśmy i możemy działać dzięki Wam! Dziękujemy :) I również pozdrawiamy :)

1 288 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Wpłaty: 29

Dominik Jaroński-Gaworczyk - awatar
Dominik Jaroński-Gaworczyk
17
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Halina Księżak - awatar
Halina Księżak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
gosia g - awatar
gosia g
100
Kuba i Agnieszka - awatar
Kuba i Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij