Zbiórka Na operacje łapki Gwoździka! - zdjęcie główne

Na operacje łapki Gwoździka!

1 288 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Kociak połamany, wyziębiony, porzucony na pastwę losu!


Gdy do nas trafił wyglądał jak kulka nieszczęścia. Był cały mokry, bardzo chłodny a w jego spojrzenia było tyle smutku i bezradności, że aż ciężko było na niego patrzeć.. Przecież ma dopiero 3 miesiące!

Gwoździk, bo takie dostał imię, został znaleziony przy jednej z bardziej ruchliwych ulic w Gdyni. Od razu było widać że oprócz chłodu, coś jeszcze kociakowi dolega.
Nie sądziliśmy, że rana na łapce okaże się bardzo bolesnym złamaniem otwartym, wymagającym natychmiastowej operacji.
Istniało ogromne ryzyko, że w ranę wda się zakażenie, które mogłoby doprowadzić nawet do śmierci kociaka! Nie wspominając już o tym bólu, gdy chciał się poruszać! Jedno jest pewne. Gdyby nie osoby, które go znalazły i przyniosły do schroniska, Gwoździk by nie przeżył.


Operacja gwoździowania łapy została przeprowadzona natychmiast. W takich sytuacjach nie ma czasu zastanawiać się czy są na to fundusze. Po prostu trzeba działać.

Obecnie kociak przebywa w lecznicy, pod czujnym okiem weterynarzy. Zostały również przeprowadzone dodatkowe badania, aby mieć możliwość walki z ewentualną infekcją..
Gwoździk dał się poznać jako bardzo przytulaśny kot. Z jego oczu zniknęło przerażenie a pojawił się nowy promyk nadziei. W końcu nie leży już w kałuży na ulicy, tylko na miękkim kocyku..

Zrobiliśmy, co trzeba było zrobić, ale teraz pozostał dług do spłacenia. Zbliża się zima a potrzeby schroniska rosną..

Koszt operacji Gwoździka, leczenie i badania w obecnej chwili wynoszą przeszło 1100 zł..


Kociak jest wspierany również pastą Vetoquinol Calo-Pet i odżywką w proszku Convalescence support instant diet firmy Royal Canin i bardzo potrzebuje tego, aby dojść do siebie po operacji. Trzeba zrobić wszystko, aby kociak przeżył i poznał tę lepszą stronę życia, jaką może mu zaoferować człowiek!


Dlatego chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie.

Wielokrotnie pokazywaliście, że los porzuconych i cierpiących zwierząt nie jest Wam obojętny.

Czy i tym razem wspomożecie nas w opiece nad Gwoździkiem?

Komentarze


 • Halina Księżak - awatar

  Halina Księżak

  13.10.16
  13.10.16

  Wyleczmy to biedactwo!

  • OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni - awatar

   OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni - Organizator zbiórki

   14.10.16
   14.10.16

   Bez Państwa pomocy, nie dalibyśmy rady uratować skrzywdzonych zwierząt takich jak Gwoździk, dlatego dziękujemy z całego serca za pomoc! <3

 • Kris LG - awatar

  Kris LG

  13.10.16
  13.10.16

  Jak to dobrze, że jesteście - Ciapkowo.pzdr

  • OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni - awatar

   OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni - Organizator zbiórki

   14.10.16
   14.10.16

   A jesteśmy i możemy działać dzięki Wam! Dziękujemy :) I również pozdrawiamy :)

1 288 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Wpłaty: 29

Dominik Jaroński-Gaworczyk - awatar
Dominik Jaroński-Gaworczyk
17
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Halina Księżak - awatar
Halina Księżak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
gosia g - awatar
gosia g
100
Kuba i Agnieszka - awatar
Kuba i Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij