Zbiórka Na operacje łapki Gwoździka! - zdjęcie główne

Na operacje łapki Gwoździka!

1 288 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Kociak połamany, wyziębiony, porzucony na pastwę losu!


Gdy do nas trafił wyglądał jak kulka nieszczęścia. Był cały mokry, bardzo chłodny a w jego spojrzenia było tyle smutku i bezradności, że aż ciężko było na niego patrzeć.. Przecież ma dopiero 3 miesiące!

Gwoździk, bo takie dostał imię, został znaleziony przy jednej z bardziej ruchliwych ulic w Gdyni. Od razu było widać że oprócz chłodu, coś jeszcze kociakowi dolega.
Nie sądziliśmy, że rana na łapce okaże się bardzo bolesnym złamaniem otwartym, wymagającym natychmiastowej operacji.
Istniało ogromne ryzyko, że w ranę wda się zakażenie, które mogłoby doprowadzić nawet do śmierci kociaka! Nie wspominając już o tym bólu, gdy chciał się poruszać! Jedno jest pewne. Gdyby nie osoby, które go znalazły i przyniosły do schroniska, Gwoździk by nie przeżył.


Operacja gwoździowania łapy została przeprowadzona natychmiast. W takich sytuacjach nie ma czasu zastanawiać się czy są na to fundusze. Po prostu trzeba działać.

Obecnie kociak przebywa w lecznicy, pod czujnym okiem weterynarzy. Zostały również przeprowadzone dodatkowe badania, aby mieć możliwość walki z ewentualną infekcją..
Gwoździk dał się poznać jako bardzo przytulaśny kot. Z jego oczu zniknęło przerażenie a pojawił się nowy promyk nadziei. W końcu nie leży już w kałuży na ulicy, tylko na miękkim kocyku..

Zrobiliśmy, co trzeba było zrobić, ale teraz pozostał dług do spłacenia. Zbliża się zima a potrzeby schroniska rosną..

Koszt operacji Gwoździka, leczenie i badania w obecnej chwili wynoszą przeszło 1100 zł..


Kociak jest wspierany również pastą Vetoquinol Calo-Pet i odżywką w proszku Convalescence support instant diet firmy Royal Canin i bardzo potrzebuje tego, aby dojść do siebie po operacji. Trzeba zrobić wszystko, aby kociak przeżył i poznał tę lepszą stronę życia, jaką może mu zaoferować człowiek!


Dlatego chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie.

Wielokrotnie pokazywaliście, że los porzuconych i cierpiących zwierząt nie jest Wam obojętny.

Czy i tym razem wspomożecie nas w opiece nad Gwoździkiem?

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Halina Księżak - awatar

  Halina Księżak

  13.10.2016
  13.10.2016

  Wyleczmy to biedactwo!

  • OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni - awatar

   OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni - Organizator zbiórki

   14.10.2016
   14.10.2016

   Bez Państwa pomocy, nie dalibyśmy rady uratować skrzywdzonych zwierząt takich jak Gwoździk, dlatego dziękujemy z całego serca za pomoc! <3

 • Kris LG - awatar

  Kris LG

  13.10.2016
  13.10.2016

  Jak to dobrze, że jesteście - Ciapkowo.pzdr

  • OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni - awatar

   OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni - Organizator zbiórki

   14.10.2016
   14.10.2016

   A jesteśmy i możemy działać dzięki Wam! Dziękujemy :) I również pozdrawiamy :)

1 288 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Wpłaty: 29

Dominik Jaroński-Gaworczyk - awatar
Dominik Jaroński-Gaworczyk
17
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Halina Księżak - awatar
Halina Księżak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
gosia g - awatar
gosia g
100
Kuba i Agnieszka - awatar
Kuba i Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij