Zbiórka Obóz szkoleniowy dla Championek - miniaturka zdjęcia

Obóz szkoleniowy dla Championek

Edyta Stępień - awatar

Edyta Stępień

Organizator zbiórki

Witamy serdecznie,

Jesteśmy rodzicami zawodniczek trenujących w SKS Champion Lasowice. Zdecydowaliśmy się na założenie zbiórki na Pomagam.pl, aby pomóc naszym dzieciom w spełnianiu ich sportowych marzeń. 

Kim jesteśmy?

Lekkoatletyczny Szkolny Klub Sportowy "Champion Lasowice" w Tarnowskich Górach powstał kilkadziesiąt lat temu. Celem jego działalności jest rozwijanie umiejętności utalentowanych sportowo dzieci. Od samego początku trenowało w nim sporo talentów. Obecnie w klubie trenuje 15 dziewczyn w różnych kategoriach wiekowych:

- U20: Aleksandra Krauze, Joanna Gaj, Małgorzata Miś

- U18: Natalia Kalino

- U16: Karolina Bąbel, Alicja Gołębiewska, Natalia Gołębiewska, Julia Duda, Roksana Plaminiak, Dagmara Stępień, Anna Walicka

- U14: Marcelina Sikorska, Paulina Kalino, Julia Karmelita i Patrycja Duda

Dziewczyny biorą udział w zawodach rangi Mistrzostw Polski, Makroregionu i Śląska, osiągając wysokie rezultaty. Osiem lat temu rozpoczęło się "profesjonalne trenowanie", dzięki czemu dziewczyny zdobyły w tym czasie 24 medale Mistrzostw Polski, 19 - Makroregionu oraz aż 138 medali Mistrzostw Śląska!

Jaki jest cel zbiórki?

Największym problemem grupy i trenera jest fakt, iż dostępna na miejscu infrastruktura i sprzęt nie pozwalają na pełne przygotowanie się do zawodów, szczególnie w konkurencjach technicznych. Dziewczyny trenują na sali gimnastycznej w szkole, nie mają do dyspozycji skoczni do skoku w dal  oraz zeskoku do skoku wzwyż. Obiekty sportowe (stadion lekkoatletyczny, hala) znajdują się zbyt daleko, aby odbywały się na nich regularne treningi. Ponadto, korzystanie z nich wiąże się z kosztami dojazdu i wynajęcia. Tylko wyjazd szkoleniowy do miejscowości posiadającej infrastrukturę lekkoatletyczną, pozwoli dziewczynom zniwelować różnicę pomiędzy nimi, a zawodniczkami, mającymi codzienny dostęp do obiektów w pełni wyposażonych lekkoatletycznie. 

Celem naszej zbiórki jest więc pozyskanie środków na organizację obozu sportowego. Z własnych środków finansujemy już zgrupowanie sportowe na przełomie maja i kwietnia. Z treningowego punktu widzenia bardzo korzystne byłoby uczestnictwo w jeszcze jednym obozie w okolicach sierpnia, aby część dziewczyn mogła się przygotować do Mistrzostw Polski w kategorii młodziczek, a pozostałe do drugiej części sezonu. Niestety, nie jesteśmy w stanie samodzielnie go opłacić. 

Komu ma służyć zbiórka?

Grupę docelową stanowią dziewczyny obecnie trenujące w klubie. Są to zawodniczki biegające na różnych dystansach, trenujące konkurencje techniczne (skok w dal i wzwyż) oraz wieloboje. 

Jakie potrzeby zostaną zrealizowane?

Z pieniędzy zgromadzonych podczas zbiórki chcemy sfinansować pobyt dla 15 zawodniczek na 10-dniowym obozie sportowym (noclegi, wyżywienie, przejazd oraz wynajęcie obiektów sportowych). 

Dlaczego warto nas wesprzeć?

Dziewczyny trenujące w naszym klubie są bardzo ambitne, Pomimo skromnych możliwości, dzięki zaangażowaniu trenera, rodziców oraz własnej, ciężkiej pracy udaje im się osiągać wysokie rezultaty. Niestety, nie mając odpowiedniego sprzętu i możliwości treningu umiejętności technicznych, w przyszłości nie będą w stanie dotrzymać kroku zawodniczkom, które te możliwości posiadają. Wasze wsparcie da im szanse na kontynuowanie rywalizacji z najlepszymi. 

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku, na którym prezentujemy osiągnięcia naszych zawodniczek. 

Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc. Każda złotówka to krok do realizacji sportowych marzeń utalentowanych zawodniczek. Dziewczyny liczą na Was!!!

 


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

 • Klaudis Matyja - awatar

  Klaudis Matyja

  13.03.19
  13.03.19

  Książki Twierdza

 • Klaudia Matyja - awatar

  Klaudia Matyja

  09.03.19
  09.03.19

  Masażer do twarzy 😊

 • Sonia - awatar

  Sonia

  28.02.19
  28.02.19

  Kolczyki cytrynowe -<3

Edyta Stępień - awatar

Edyta Stępień

Organizator zbiórki

Wpłaty - 48

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Sylwia Jabłońska za zakładkę i bransoletkę 😍 - awatar
50
Sylwia Jabłońska za zakładkę i bransoletkę 😍
Licytacja książki - awatar
10
Licytacja książki
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Klaudis Matyja - awatar
30
Klaudis Matyja
Klaudia Matyja - awatar
50
Klaudia Matyja
Aneta Duchnik książka z licytacji - awatar
25
Aneta Duchnik książka z licytacji
Pati - awatar
3
Pati
Ewa Wolak - awatar
20
Ewa Wolak

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij