Zbiórka Ziemniaki i smalec. Psia bieda . - zdjęcie główne

Ziemniaki i smalec. Psia bieda .

2 070 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób

31.01.2018 Dziś kolejny mały sukces... udało się złapać dzikuskę do sterylizacji... oczywiście była ciężarna... została jeszcze jedna sunia do złapania i wszystkie będą wysterylizowane... 

Pan Michał nie może uwierzyć, że ludziom się chce pomagać psiakom, a jednak na świecie jest tyle osób, którym nie jest obojętny ich los... 

Kochani pamiętajcie promować w swoim otoczeniu sterylizację może gdyby Pan Michał o tym słyszał nie byłoby tak licznej gromadki.... utrzymać 13 psów jest naprawdę ciężko...

11.01.2018 Niestety nie udało się złapać kolejne suczki do sterylizacji... zostały dwie dzikuski i wiemy, że będzie ciężko, ale nie poddamy się..... musimy je złapać i zastanawiamy się jak zabezpieczyć psiaki przed zimnem.... mają dziurawą stodołę i pseudobudę.... może wspomożecie i uda się sklecić sklecić jakieś budki psiakom...

12.01.2018 Kochani szczęśliwy dzień, dzikusek od dzisiaj Sułtan szczeniak ze sfory Michała znalazł swoje miejsce na ziemi.... zwieziony dzisiaj przez Alizję, dostał szansę na nowe.... lepsze życie.

Pamiętajcie ludziska warto pomagać... może świata nie zmienimy, ale mamy szansę zmienić świat dla tego jednego:) Kochamy takie zakończenia:) jeszcze trochę pracy przed nami, a jest ogromna motywacja i wiara, że będzie dobrze:) 10.01.2018 Kochani wznawiamy zbiórkę, ponieważ wzrastają potrzeby... niektóre psiaki są chore i będą potrzebowały pomocy.... no i musimy zabezpieczyć psiaki z pokarmem... a zostało jeszcze kilka suczek do sterylizacji......

...na tak wielką sforę karmy idzie mnóstwooooo i każda ilość zawsze mile widziana. 

Dzisiaj po wielu trudnościach, udało złapać się kolejną sunię do sterylizacji, prawdopodobnie sunia ciężarna:) Więc radość przeogromna..... o bardzo trudne złapać dziką suczkę, ale warto...

a jutro (11.01.2018) przeprawa z tą przepiękną sunią, która trzyma się od nas na dystans, sunia wygląda na chora, ale niestety jest tak nieufna, że niestety nie udało się jej złapać:(

Zostało jeszcze kilka suczek, które trzeba złapać i wysterylizować. Nie jest to proste, ale tyle pracy włożyliśmy, żeby połapać suczki, że nie możemy teraz zrezygnować i zostawić suczki niewysterylizowane, bo w przyszłym roku dojdą kolejne niechciane w dodatku zdziczałe psy:(

Bardzo prosimy wszystkich o wsparcie finansowe....

Dostaliśmy list od zrozpaczonej Pani Moniki. W tamtym roku pracowała jako listonoszka w gminie Ryn. 

Napatrzyła się kocio- psie nieszczęścia. Jedna sytuacja wstrząsnęła ją do głębi. U jednego Pana mieszka , lub przebywa na terenie gospodarstwa około 10 psów i grupa kotów. Psy bardzo wychudzone ,Pani Monika jeździła tam i dokarmiała całe towarzystwo. Sam pan Michał , to starszy człowiek, nie radzący sobie z całą sytuacją. Psy karmi ziemniakami ze smalcem, czasami nie stać go nawet na gazetę. 

Pani Monika zgłosiła problem do gminy .Niestety usłyszała, że psy mają właściciela i oni nic z tym nie zrobią . Pan Michał za to dostał mandat od policji na 400zł, bo psy biegały po drodze. Pani Monika szukała pomocy w różnych organizacjach - zgłosiła się jedna , ale niestety szybko się poddali . Wszystko wróciło do punktu wyjścia. 

Priorytetem naszej pomocy jest wysterylizowanie suczek i kotek - w celu zapobiegania dalszego ich rozmnażania. Za każdy zabieg musimy zapłacić , nikt nam tego za darmo nie zrobi. Z kotkami jest łatwiej , bo są oswojone ( dwie kicie są już po zabiegu) . Gorzej jest z suczkami. Pomoc tutaj musimy zacząć od zakupu klatki-łapki (takiej większej dla psów). Psy są półdzikie , wystraszone i nie dadzą się nawet złapać panu, z tego powodu nie nadają się też do adopcji. 

Nasz nr. kon.886 779 721 - gdyby ktoś chciał pomóc z karmą . 

Do Pana Michała niestety dojazd jest niemożliwy , całe gospodarstwo na dzień dzisiejszy tak wygląda :( 

Dwie pierwsze kotki już wysterylizowane , zdjęcia z lecznicy. Reszta zwierzaków czeka.


Na dzień 12.06. Udało nam się wysterylizować kolejną kotkę , zakupić klatkę-łapkę dla psów i wysterylizować pierwszą suczkę . 


Aktualizacje


 • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

  TOZ Oddział w Kętrzynie

  23.10.2017
  23.10.2017

  Dzisiaj 23.10.2017 została złapana i wysterylizowana kolejna - czwarta już suczka od p. Michała. Radość nasza sięga zenitu, choć trochę jest przyćmiona zamartwianiem się za co sfinansujemy te sterylizacje, a czeka nas jeszcze kilka, bo niestety większość z tego stada to suczki. Bardzo prosimy o pomoc

  Zdjęcie aktualizacji 8 819

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anna Michaelis - awatar

  Anna Michaelis

  31.10.2017
  31.10.2017

  Dobrze, że jest ta platforma. Dobrze, że jest trochę nieobojętnych ludzi, takich jak pani Monika i panie z TOZ-u Kętrzyn.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.10.2017
  18.10.2017

  Cieszy fakt, że TOZ się nie poddał i nadal stara się pomóc Panu Michałowi i jego gromadce. Oczywiście ukłony i wielkie brawa dla Pani Moniki, która nie pozostawiła ich samym sobie. Super, że są tacy ludzie, super też, że inni, którzy są gdzieś daleko, nie pozostają obojętni i pomagają jak mogą :)

 • Dorota - awatar

  Dorota

  17.04.2017
  17.04.2017

  Każda wpłata to dla tych zwierząt szansa na lepsze życie.

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   20.04.2017
   20.04.2017

   Dziękujemy

 • Dorota z Radomska - awatar

  Dorota z Radomska

  14.04.2017
  14.04.2017

  Poszło

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   20.04.2017
   20.04.2017

   dziękujemy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.04.2017
  09.04.2017

  Super, że są tacy Ludzie jak Pani Monika!

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   20.04.2017
   20.04.2017

   Dziękujemy

2 070 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób

Wpłaty: 46

Magda M - awatar
Magda M
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kami - awatar
Kami
150
Agnieszka Joanna - awatar
Agnieszka Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anna Ignaczak - awatar
Anna Ignaczak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij