Zbiórka pomoc dla zwierząt z Grecji - zdjęcie główne

pomoc dla zwierząt z Grecji

1 166 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zwraca się z prośbą o pomoc w zakupie karmy specjalistycznej, podkładów, strzykawek i rękawiczek jednorazowych, które zostaną przekazane dla zwierząt pokrzywdzonych w wyniku pożarów szalejących w Grecji. 

Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup najpotrzebniejszych rzeczy, które później przekażemy dla poszkodowanych zwierząt.

Dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę!!!

Karma, którą chcemy zakupić:

 link do wydarzenia
 https://www.facebook.com/events/2078230009110063/

 W odpowiedzi na apel Wioletty Walczyk, KTOZ włącza się w pomoc zwierzakom pokrzywdzonym w pożarach w Grecji. (oryginalna treść apelu poniżej):

 Moi drodzy fejsbukowi znajomi i przyjaciele zwracam się do was wszystkich z gorącą prośbą o wsparcie akcji niesienia pomocy również czworonożnym ofiarom ostatnich tragicznych pożarów w Grecji. Są to ofiary, o których nie słyszymy w mediach, ofiary których nikt nie liczy, a jest ich naprawdę bardzo wiele. Nasi bracia mniejsi również cierpią i potrzebują naszej pomocy. Potrzebna jest głownie karma i leki, a także podwórka i domy, gdzie ranne zwierzęta mogłyby kontynuować terapie.
 Bardzo dużo lekarzy weterynarii odpowiedziało pozytywnie na apel przeróżnych organizacji prozwierzęcych i świadczą swoje usługi dla poszkodowanych w pożarach czworonożnych pacjentów nieodpłatnie. Ktokolwiek chciałby pomóc w jakikolwiek sposób proszę o kontakt. Przekażę adresy, gdzie można przekazywać rzeczy. Możecie przesyłać lub przywozić karmę i leki również do mojej kancelarii. Zostaną rozprowadzone wedle potrzeby. 

Potrzebne są głównie maści weterynaryjne na oparzenia, krople i maści do oczu (np. Tobrex bez kortyzonu), gaza i bandaże, karma weterynaryjna dla rekonwalescentów, weterynaryjne podkłady chłonne do klatek, rękawiczki lekarskie jednorazowe.

 adres mojej kancelarii: 

 1 VERGOVITSIS
 PLATEIA GKYZI
 11475 ATHENS
 GREECE.
 tel.: +30 6945811477
 +48 793612692

 można również przynosić dary:

 sklep zoologiczny Limo ZOO ul. Wielicka 79A
 Galeria Lagos przy ul. Długiej 74 (przystanek NOWY KLEPARZ) 11- 19 (pn-pt) 10-14 (sb).
 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ul. Rybna 3
 KTOZ ul. Floriańska 53

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/pozary-w-grecji-pomoc-dla-poszkodowanych-zwierzat,856964.html


Komentarze


  • Anna - awatar

    Anna

    06.08.2018
    06.08.2018

    Dziękuję że pomagacie bezbronnym!

1 166 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
sylwia hajbowicz - awatar
sylwia hajbowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Anna - awatar
Anna
50
Iwona Tarnowska Michota - awatar
Iwona Tarnowska Michota
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij