Zbiórka Przybij trójkę Antosiowi - zdjęcie główne

Przybij trójkę Antosiowi

32 283 zł  z 196 000 zł (Cel)
Wpłaciło 701 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Arleta Matczak - awatar

Arleta Matczak

Organizator zbiórki

Antoś to syn mojej koleżanki. Oboje są cudownymi ludźmi o wielkich sercach. Mama Antka sama go wychowuje. Robi wszystko, aby pomóc swojemu dziecku żyć normalnie. Pomóżmy im. 

W zeszłym roku z sukcesem przeprowadziliśmy zbiórkę i uzbieraliśmy całą kwotę na zakup aparatów słuchowych dla Antka. Zarówno dla mnie, jak i mamy Antosia było to coś niesamowitego, z istotnego problemu zrobiliście błahostkę, dziękujemy.

Dziś ta rodzina staje przed jeszcze większym wyzwaniem, musimy uzbierać blisko 200 tys na operację rączki Antosia. Dlatego reaktywuję zbiórkę i ponownie proszę o pomoc.

Antoś urodził się jako skrajny wcześniak z wagą 1300 gramów, zmierzył się z niezliczoną masą trudności, aby przeżyć i móc się dalej rozwijać. Jego wada genetyczna zaowocowała dysmorfią twarzy, znacznie różni się od swoich rówieśników, choć bardzo stara się żyć wśród nich normalnie ze swoją wyjątkowością. Razem z mamą codziennie spotykają się ze spojrzeniami, szeptami, pytaniami o oczy, uszy, rączkę.

Rączka Antosia mimo swojego wyglądu i skomplikowanej wady może zostać zoperowana w Polsce, może być sprawniejsza i "normalniejsza". W tym celu konieczna jest operacja w Paley European Institute, niestety wszystko od pobytu w szpitalu po wielogodzinną rehabilitację na koszt własny. Choć rączka już na zawsze pozostanie trójpalczasta, podczas operacji sam dr Paley będzie starał się wydłużyć i wyprostować "trójeczkę". I na to wszystko potrzeba jest ta ogromna kwota, której oni sami nie uzbierają. Pomóż im, przybij i Ty trójkę Antosiowi.

Wszystkich chętnych zapraszam również do przekazania na rzecz Antka 1% podatku na konto Fundacji Polsat, KRS 0000135921 z dopiskiem: Antoni Biedrzycki 5408.

Zapraszamy również na stronę Antosia, gdzie można śledzić na bieżąco jego losy https://www.facebook.com/Antoniego-Wa%C5%BCne-Sprawy-510492682681170/?ref=bookmarks


EDIT:

Wiadomość od mamy Antka:

W wakacje odbyliśmy dwie bardzo ważne dla nas konsultacje, u chirurga w Krakowie oraz ortopedy w Otwocku. Oboje (pani i pan doktor) są znanymi i cenionym lekarzami w swoich dziedzinach. Oboje odradzają stanowczo rozpoczęcie leczenia operacyjnego rączki Antosia teraz, choć nie wykluczają tego w przyszłości. Szczegółowo, drobiazgowo, drastycznie wręcz zostały mi wyjaśnione możliwe komplikacje. Stanęłam przed bardzo trudną decyzją, długo biłam się z myślami. Raz zastanawianie się nad przyszłością, dwa konsekwencjami. Wiem, że rączka jest inna, wiem, że przyciąga ciekawe oczy, a ja już widzę Antosia w szkole i wszystkie trudności, które nas spotkają. Jego w kontakcie z innymi i zrozumieniu tego wszystkiego, moje w poprowadzeniu syna tak, aby nie brakło mu pewności siebie i siły do parcia naprzód mimo trudności. Dodatkowo moje myśli zaprzątała zbiórka, opublikowałam ją, prosiłam o wsparcie i otrzymałam ogrom pomocy z niespodziewanych stron. W przyszłość patrzę jak w wielką niewiadomą, po prostu nie umiem określić, kiedy i ile pieniędzy będę potrzebować. Na razie wiem jedno, na szczęście te wielkie pieniądze nie są wymagane na teraz. Podjęłam więc dwie trudne decyzje, do tematu "naprawiania" rączki wrócę ponownie za rok, temat zbiórki pozostawiam otwarty dla każdego, kto zechce nas wspierać, ale bez presji czasu, po prostu powoli do celu, do czasu, kiedy środki będą potrzebne.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Arleta Matczak - awatar

  Arleta Matczak

  17.09.2019
  17.09.2019

  Wiadomość od mamy Antka:

  W wakacje odbyliśmy dwie bardzo ważne dla nas konsultacje, u chirurga w Krakowie oraz ortopedy w Otwocku. Oboje (pani i pan doktor) są znanymi i cenionym lekarzami w swoich dziedzinach. Oboje odradzają stanowczo rozpoczęcie leczenia operacyjnego rączki Antosia teraz, choć nie wykluczają tego w przyszłości. Szczegółowo, drobiazgowo, drastycznie wręcz zostały mi wyjaśnione możliwe komplikacje. Stanęłam przed bardzo trudną decyzją, długo biłam się z myślami. Raz zastanawianie się nad przyszłością, dwa konsekwencjami. Wiem, że rączka jest inna, wiem, że przyciąga ciekawe oczy, a ja już widzę Antosia w szkole i wszystkie trudności, które nas spotkają. Jego w kontakcie z innymi i zrozumieniu tego wszystkiego, moje w poprowadzeniu syna tak, aby nie brakło mu pewności siebie i siły do parcia naprzód mimo trudności. Dodatkowo moje myśli zaprzątała zbiórka, opublikowałam ją, prosiłam o wsparcie i otrzymałam ogrom pomocy z niespodziewanych stron. W przyszłość patr

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.09.2019
  09.09.2019

  Całym sercem jestem z Tobą. Walcz młody wojowniku!

  • Arleta Matczak - awatar

   Arleta Matczak - Organizator zbiórki

   17.09.2019
   17.09.2019

   Dziękujemy!

 • pukaczu - awatar

  pukaczu

  09.09.2019
  09.09.2019

  Powodzenia Wojowniku !!

 • Stefan Chazbijewicz - awatar

  Stefan Chazbijewicz

  25.08.2019
  25.08.2019

  Niech Bóg was wspomaga.

 • Mama Filipa - awatar

  Mama Filipa

  15.08.2019
  15.08.2019

  Powodzenia ♡ dużo zdrówka dla maluszka i opieki Matki Najświętszej

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.08.2019
  09.08.2019

  Trzymaj się maluchu!!

  • Arleta Matczak - awatar

   Arleta Matczak - Organizator zbiórki

   14.08.2019
   14.08.2019

   Dziękujemy

32 283 zł  z 196 000 zł (Cel)
Wpłaciło 701 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Arleta Matczak - awatar

Arleta Matczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 701

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Stefan - awatar
Stefan
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij