Diagnostyka albo eutanazja

4 750 zł z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób


Od wczoraj jesteśmy w innym świecie. PRÓBUJEMY WALCZYĆ o życie tej suni ! Czy się uda ??

Po kolei ... Taki wczoraj post napisaliśmy na fb na naszym profilu.
Nie mamy sił 😓😓 Ta sunia była przywiązana stalową linką za nogi. Wezwana została policja na miejsce i gminny wet. Sunia nie załatwia się od kilku dni, nie podnosi się mimo podawania zastrzyków. Bardzo cierpi z bólu, jęczy:( Dziś się o niej dowiedzieliśmy przez przypadek. Przy okazji szczeniąt, o których napisaliśmy niżej post. Na sygnale właśnie dojechała do Boliłapki. Trwa diagnostyka.:( Rokowania są bardzo ostrożne:( Prosimy o wsparcie grosikiem.

I od wczoraj trwa WALKA o Jej życie ! Lekarze nie wiedzą co jej jest. Wczoraj na cito została przyjęta. Wykonano jej morfologię/biochemię, wyniki wyszły ok, delikatnie wątrobowe nie takie jak powinny być, ale dramatu nie ma. Usg jamy brzusznej ok, RTG i tutaj w jednym z odcinku jakieś zaburzenie.

Sunia cierpi, bardzo ją boli, żadne leki nie pomagają :(  W nocy miała pogorszenie, pojechała na nocną wizytę. Nie wiadomo było nadal nic więcej więc została wprowadzona w narkozę, aby nie cierpiała. Bardzo szybko się z niej wybudziła i podawany był jej  fentanyl, który wcale nie działał na nią. Oddychała źle, wchodziła w stany hiperwentylacji.
Rano dziś pojechała na konsultację do neurologa. Wskazanie zrobienia tomografu z kontrastem całego psa, nie tylko odcinka kręgosłupa, ale i mózgu. Podejrzenie zmian wewnątrzczaszkowych na skutek nowotworu/urazu. Olbrzymie ciśnienie w mózgu.

BŁAGAMY POMÓŻCIE NAM JĄ RATOWAĆ !! Weci nie widzieli jeszcze takiego przypadku. POMÓŻCIE nam walczyć o nią !!!

Wszelkie info na fb naszej Fundacji dla zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady.


Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  15.04.19
  15.04.19

  Aktualizacja 15.04 - stan suni bez zmian, jest źle, ponownie nie reaguje na leki p/bólowe, utrzymywana jest w sedacji. W lecznicy, gdzie dotychczas była diagnozowana wyczerpały sie możliwości leczenia. Sunia jest w drodze do najlepszego neurologa lek. wet. Olkowskiego, wieczorem dojedzie do Kliniki w Milanówku. Wygenerowała koszta na kwotę 4500 zł - w komentarzu zdjęcie fv z lecznicy, którą opuściła.

  Zdjęcie aktualizacji 29 755

Komentarze


 • Teammilabyli - awatar

  Teammilabyli

  12.04.19
  12.04.19

  Oby biedna wyszła z tego. Wspieram ❤❤

 • Agnieszka van den Bogaard - awatar

  Agnieszka van den Bogaard

  12.04.19
  12.04.19

  Trzymam kciuki za powodzenie operacji iza zdrowie dla tego pieska. Trzymaj się biedaku!!! <3

 • Joanna Bakun - awatar

  Joanna Bakun

  12.04.19
  12.04.19

  Trzymaj się bidulko ! <3

 • Joanna Kulesza - awatar

  Joanna Kulesza

  12.04.19
  12.04.19

  Będzie dobrze❤️

 • TeamMila - awatar

  TeamMila

  12.04.19
  12.04.19

  Trzymaj się psinko!

4 750 zł z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób

Wpłaty: 135

H.G. - awatar
H.G.
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Agnieszka Michalak - awatar
Agnieszka Michalak
20
Lidia Kozłowska - awatar
Lidia Kozłowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Sajda - awatar
Anna Sajda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij