Diagnostyka albo eutanazja

4 750 zł  z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób


Od wczoraj jesteśmy w innym świecie. PRÓBUJEMY WALCZYĆ o życie tej suni ! Czy się uda ??

Po kolei ... Taki wczoraj post napisaliśmy na fb na naszym profilu.
Nie mamy sił 😓😓 Ta sunia była przywiązana stalową linką za nogi. Wezwana została policja na miejsce i gminny wet. Sunia nie załatwia się od kilku dni, nie podnosi się mimo podawania zastrzyków. Bardzo cierpi z bólu, jęczy:( Dziś się o niej dowiedzieliśmy przez przypadek. Przy okazji szczeniąt, o których napisaliśmy niżej post. Na sygnale właśnie dojechała do Boliłapki. Trwa diagnostyka.:( Rokowania są bardzo ostrożne:( Prosimy o wsparcie grosikiem.

I od wczoraj trwa WALKA o Jej życie ! Lekarze nie wiedzą co jej jest. Wczoraj na cito została przyjęta. Wykonano jej morfologię/biochemię, wyniki wyszły ok, delikatnie wątrobowe nie takie jak powinny być, ale dramatu nie ma. Usg jamy brzusznej ok, RTG i tutaj w jednym z odcinku jakieś zaburzenie.

Sunia cierpi, bardzo ją boli, żadne leki nie pomagają :(  W nocy miała pogorszenie, pojechała na nocną wizytę. Nie wiadomo było nadal nic więcej więc została wprowadzona w narkozę, aby nie cierpiała. Bardzo szybko się z niej wybudziła i podawany był jej  fentanyl, który wcale nie działał na nią. Oddychała źle, wchodziła w stany hiperwentylacji.
Rano dziś pojechała na konsultację do neurologa. Wskazanie zrobienia tomografu z kontrastem całego psa, nie tylko odcinka kręgosłupa, ale i mózgu. Podejrzenie zmian wewnątrzczaszkowych na skutek nowotworu/urazu. Olbrzymie ciśnienie w mózgu.

BŁAGAMY POMÓŻCIE NAM JĄ RATOWAĆ !! Weci nie widzieli jeszcze takiego przypadku. POMÓŻCIE nam walczyć o nią !!!

Wszelkie info na fb naszej Fundacji dla zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady.


Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  15.04.2019
  15.04.2019

  Aktualizacja 15.04 - stan suni bez zmian, jest źle, ponownie nie reaguje na leki p/bólowe, utrzymywana jest w sedacji. W lecznicy, gdzie dotychczas była diagnozowana wyczerpały sie możliwości leczenia. Sunia jest w drodze do najlepszego neurologa lek. wet. Olkowskiego, wieczorem dojedzie do Kliniki w Milanówku. Wygenerowała koszta na kwotę 4500 zł - w komentarzu zdjęcie fv z lecznicy, którą opuściła.

  Zdjęcie aktualizacji 29 755

Komentarze


 • Teammilabyli - awatar

  Teammilabyli

  12.04.2019
  12.04.2019

  Oby biedna wyszła z tego. Wspieram ❤❤

 • Agnieszka van den Bogaard - awatar

  Agnieszka van den Bogaard

  12.04.2019
  12.04.2019

  Trzymam kciuki za powodzenie operacji iza zdrowie dla tego pieska. Trzymaj się biedaku!!! <3

 • Joanna Bakun - awatar

  Joanna Bakun

  12.04.2019
  12.04.2019

  Trzymaj się bidulko ! <3

 • Joanna Kulesza - awatar

  Joanna Kulesza

  12.04.2019
  12.04.2019

  Będzie dobrze❤️

 • TeamMila - awatar

  TeamMila

  12.04.2019
  12.04.2019

  Trzymaj się psinko!

4 750 zł  z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób

Wpłaty: 135

H.G. - awatar
H.G.
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Agnieszka Michalak - awatar
Agnieszka Michalak
20
Lidia Kozłowska - awatar
Lidia Kozłowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Sajda - awatar
Anna Sajda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij