Życie Pazurka z Korabek

13 668 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciły 502 osoby

Pazurek trafił do Schroniska w Korabiewicach w wyniku interwencji na jednej ze wsi mazowieckich (więcej o nim na http://schronisko.info.pl/adopcje/daj-dom/pazurek-detail).
Niestety nie doczekał się ciepłego domu i w zimę 2016-2017 posypało się jego zdrowie. Konieczna była diagnostyka i leczenie w klinice zewnętrznej.
Tu możesz się zapoznać z diagnostyką za okres od 15 stycznia: https://www.dropbox.com/s/tmnz490wk7mx30a/Pazurek_redline_opis_pobytu.pdf?dl=0
Tu możesz zapoznać się z fakturą za pobyt (15-31 stycznia) na 4960zł:
https://www.dropbox.com/s/egpaquzxtb9ll59/faktura_37_1_2017_31-01-2017.pdf?dl=0
Tu możesz zapoznać sie z fra za konsultację ortopedyczną (7 luty 2017): https://www.dropbox.com/s/tznfdvohqf6fnpv/doc_FAKTURA_41_01_2017.pdf?dl=0

Fra za usunięcie ciał obcych (20 kwietnia):Czerwiec 740zł
W lipcu trafił do Kliniki na Bemowie z atakiem duszności. Wykryto guz na sercu - wg.badania kardio, przy zmianie leków, może jeszcze normalnie żyć.
Fra za lipiec w Klinice Bemowo
2 sierpnia Badanie kardio + eutanazja + kremacja...
Pazurek wymaga jeszcze pobytu w lecznicy zewnętrznej (będziemy aktualziować zbiórkę o nowe koszty), na razie powrót do schroniska to przykra ostateczność, wymaga domowych, ciepłych warunków.

PAZUREK NIE ŻYJE :(

*** UWAGA - Pazurek wciąż szuka DOMU! *** PILNE! ***
 Pazurek jest już po zabiegu wycięcia śledziony! Okazało się, że:
 -> GUZ śledziony był łagodny:)
 -> POLIPY w żołądku były wynikiem zapalenia tego organu

 -> Pazurek ma SPONDYLOZĘ (zrosty między kręgami w kręgosłupie - do rozważenia operacja)
 -> z powodu ZWYRODNIEŃ KRĘGOSŁUPA lub/i zapalenia pęcherza ma aktualnie problem z opróżnianiem pęcherza, na dzień dzisiejszy "kropelkuje" - zostały wprowadzone leki i czekamy na efekty!

Kropelkowanie to nie wielki problem - nie skreśla psa! Wprowadzone leczenie +/lub rehabilitacja +/lub ew. zabieg kręgosłupa powinny ograniczyć lub wyeliminować problem! Mieliśmy już takie przypadki!
 Ponadto, istnieją specjalne pieluszki dla psów, tzw. PAMPASY dla samców, które świetnie pomagają utrzymywać czystość w domu. 

 JAKI JEST PAZUREK?
 -> to spokojny pies! Jest bardzo grzeczny, spolegliwy
 -> waży 25 kg, ma około 10+ lat
 -> jest sprawny, chętnie chodzi na spacery
 -> jest na razie słabszy po trudnym zabiegu

 JAKIEGO DOMU SZUKAMY?
 -> stałego lub tymczasowego!
 -> domu Z OGRODEM lub w bloku Z WINDĄ, aby jak najmniej musiał chodzić po schodach!
 -> domu Z SERCEM dla zwierząt, gdzie dobro psiaka będzie najważniejsze i który nagle nie zrezygnuje z Pazurka 

 Pazurka można POZNAĆ OSOBIŚCIE i pogadać z lekarzami w lecznicy, w której przebywa - okolice Magdalenki.

 Proszę wszystkich przyjaciół Pazurka o podanie dalej<3 Pazurek potrzebuje nas teraz najbardziej na świecie, to decydujące starcie w jego życiu.

 *** Zobowiązujemy się do pokrywania kosztów leczenia i utrzymania Pazurka! (do uzgodnienia) ***

 Możesz pomóc? Masz pytania?
 [email protected]/pl 

Więcej o nim na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/605711869597794/

 #adoptujseniora #udostępnij


Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  07.08.2017
  07.08.2017

  Witajcie, życie Pazurka się zakończyło. Ale nie zakończyły się jeszcze niestety sprawy finansowe związane z dziadkiem. Właśnie przyszły fakury za ostatni pobyt w Klinice na Bemowie 1000zł oraz prawie 500zł za ostatnią wizytę wet - badanie kardio/eutanazja... Czujemy się źle, że musimy Was prosić o wsparcie na pokrycie tychże faktur...ale nie mamy wyboru. Pomóżcie.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.08.2017
  08.08.2017

  działajcie, dużo siły

 • Monika - awatar

  Monika

  08.08.2017
  08.08.2017

  Zamykamy. Przykro mi

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  08.08.2017
  08.08.2017

  wplacajmy

 • Kamil Karpowicz - awatar

  Kamil Karpowicz

  08.08.2017
  08.08.2017

  Nie mam wiele, ale to wystarczy by choć odrobinę pomóc.

 • Ilona Mojsa - awatar

  Ilona Mojsa

  07.08.2017
  07.08.2017

  Żegnaj Pazurku <3

  • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

   Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - Organizator zbiórki

   08.08.2017
   08.08.2017

   Dziękujemy za wsparcie i za zrozumienie dla sytuacji.

13 668 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciły 502 osoby

Wpłaty: 502

anna sadowska - awatar
anna sadowska
12
ewa gawecka - awatar
ewa gawecka
50
Monika Borcovs - awatar
Monika Borcovs
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin Siedlaczek - awatar
Marcin Siedlaczek
50
Marianna - awatar
Marianna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda Chrzanowska - awatar
Magda Chrzanowska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij