Zbiórka Słomeczka prosi o wspracie :) - zdjęcie główne

Słomeczka prosi o wspracie :)

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Słomka, to sunia już dochodząca do wieku seniorskiego, u nas jest już kilka dobrych lat. Sunia należy do tych psiaków, które w swoim stadzie żyją sobie szczęśliwe, ale nie szukające kontaktu z człowiekiem.

Pewnie kiedyś zaznała wiele bólu od czyjejś ręki, bo tej się obawia.

To sunia niekonfliktowa, która jest szczęśliwa mogąc bawić się i szaleć wspólnie z innymi psiakami. 

Ona szans na adopcję nie ma, nigdy też nie miała wirtualnego opiekuna, dlatego właśnie o wsparcie dla takich psiaków Was prosimy <3

Dziękujemy

Zapraszamy oczywiście w odwiedziny do nas, można zostać wolontariuszem, można zostać wirtualnym opiekunem psiaka.

Dziękujemy, że jesteście z nami <3

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
102
Bogusia - awatar
Bogusia
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12
Magda - awatar
Magda
9
Anna Drozdowska - awatar
Anna Drozdowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Dominika Jakubowska - awatar
Dominika Jakubowska
20
Anna Kozlowska - awatar
Anna Kozlowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij