Zbiórka Słomeczka prosi o wspracie :) - zdjęcie główne

Słomeczka prosi o wspracie :)

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Zbiórka zakończona
 

Słomka, to sunia już dochodząca do wieku seniorskiego, u nas jest już kilka dobrych lat. Sunia należy do tych psiaków, które w swoim stadzie żyją sobie szczęśliwe, ale nie szukające kontaktu z człowiekiem.

Pewnie kiedyś zaznała wiele bólu od czyjejś ręki, bo tej się obawia.

To sunia niekonfliktowa, która jest szczęśliwa mogąc bawić się i szaleć wspólnie z innymi psiakami. 

Ona szans na adopcję nie ma, nigdy też nie miała wirtualnego opiekuna, dlatego właśnie o wsparcie dla takich psiaków Was prosimy <3

Dziękujemy

Zapraszamy oczywiście w odwiedziny do nas, można zostać wolontariuszem, można zostać wirtualnym opiekunem psiaka.

Dziękujemy, że jesteście z nami <3

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
102
Bogusia - awatar
Bogusia
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12
Magda - awatar
Magda
9
Anna Drozdowska - awatar
Anna Drozdowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Dominika Jakubowska - awatar
Dominika Jakubowska
20
Anna Kozlowska - awatar
Anna Kozlowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij