Zbiórka Aikido Budowork Kwidzyn - zdjęcie główne

Aikido Budowork Kwidzyn

820 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Radek Kondra - awatar

Radek Kondra

Organizator zbiórki

Dzieńdobry.

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy tworzą Stowarzyszenie Aikido Budowork Kwidzyn, zarejestrowane pod nr krs: 0000767136. Naszym celem jest m.in. upowszechnianie aktywnego spędzania czasu i rozwój rekreacji ruchowej dzieci, młodzieży i dorosłych. Zależy nam na tym, aby zarażać młodych ludzi (choć nie tylko) miłością do pięknej, tradycyjnej, japońskiej sztuki walki - Aikido. Dlaczego właśnie Aikido? Bo to nie tylko ruch i technika. To rozwój cech charakteru jak wytrwałość, skromność, poczucie honoru, cierpliwość, uprzejmość, sprawiedliwość i odpowiedzialność. Bo to sport dla dzieci i dorosłych, który wspomaga rozwój ruchowy dziecka i wpływa pozytywnie na kształtowanie prawidłowego obrazu własnej osoby.

Niestety do bezpiecznej realizacji naszych celów potrzebna jest przede wszystkim sala treningowa. Mimo, że działamy jako klub od ponad 6 lat nie udało nam się zdobyć własnego pomieszczenia. Przyczyna? Banalna. Finanse. Przez ten czas korzystamy z gościnności różnych obiektów, ale bywały sytuacje, w których musieliśmy opuścić pomieszczenie z dnia na dzień..... 

30 tys. to kwota, która pozwoliłaby nam wydzierżawić, własnymi siłami wyremontować i wyposażyć w techniczne środki salę, która umożliwi nam na przede wszystkim bezpieczne przeprowadzanie treningów. Moglibyśmy wtedy podjąć starania o wyciąganie jak największej liczby młodych ludzi sprzed ekranów komputerów, pokazując im i umożliwiając alternatywny, aktywny sposób spędzania wolnego czasu. 

Liczymy na Państwa pomoc. Pozdrawiamy serdecznie.


Dear all,

We are a group of passionate people, who altogether build up Budowork Kwidzyn Aikido Association, registered under National Court Register (KRS) 0000767136. Our key objective is spread the spirit of active recreation and self-development amongst kids, youth and adult. We are sincelery interested in putting people in deep relation with beautiful, traditional, Japanese art of combat - Aikido. Why Aikido? Because it's not only a movement and technical training. First of all, it's a way of internal self-improvement of such important skills, like perseverance, modesty, sense of true honour, patience, kindness, righteousness and responsability. Because it's a perfect sport for anyone from the tiniest child to grown up adult. Because it improves physical growth and stability. And most important - Aikido makes a person more aware of his body and soul.

For such great achievements, Aikido requires a good, safe training place. Although we as a Association operate for six years, we haven't been able to obtain our own place. Why? The reason is simple-it's the finance. It costs. Through all these years we've been renting many different places, but - as a rented place - can't be truly adapted for safe training (aside of situations, where sometimes we were forced to release rented place without further notice).

30 000 PLN is an amount, which creates us an opportunity of firm rental, renovate (on our own) and equip a proffesional dojo, which will allow us to provide more people with safe and cosy place for Aikido training. That way, we'll be able to make more young people leave their smartphones or computers for some time and showing them more active way to spend their spare time.

We kindly ask for your support. Any, even tiniest amoun, matters.

We thank you very much in advance.

With sincerest regards


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Marek Podolczyński - awatar

    Marek Podolczyński

    15.06.2019
    15.06.2019

    Warto wspierać Ludzi z Pasja.

820 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Radek Kondra - awatar

Radek Kondra

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

MARCIN - awatar
MARCIN
100
Firefighter - awatar
Firefighter
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Matczak - awatar
Matczak
50
Magda&Łukasz - awatar
Magda&Łukasz
50
Agnieszka Lipska - awatar
Agnieszka Lipska
50
Marek Drobysz - awatar
Marek Drobysz
100
Radek Kondra - awatar
Radek Kondra
50
Marek Podolczyński - awatar
Marek Podolczyński
50
Łukasz - awatar
Łukasz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij